Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я не знаю, хто такі вони і що робиться в інших школах. В нас приватний заклад, то я не чула жодного слова про щеплення. Звичайно, школі такі конфлікти невигідні, бо це також питання грошей. Але я також знаю державні школи, де все спокійно. Тут питання до позиції директора чи його бажання вислужитися перед керівництвом. Зараз ще лютий і кусок березня буде напружена обстановка, потім піде на спад. Також треба враховувати наближення виборів. Я все ж планую старшим цього літа робити АДС, якщо буде доступна болгарська, то заодно "промацаю" позицію сімейної на рахунок кпк і всяких допусків. Зараз лікарям виписують догани за будь-який писк проти щеплень, тому час не найкращий для розбірок з ними. Але я впевнена, що будуть і суди, і неприємні випадки після вакцинації кпк, бо воно так не робиться. Має бути графік і спркійна обстановка з іншими вірусами, а не ото, що є зараз.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Haidee вони- це місцеві органи , але по львіській обл. ще не було наказу(принаймі, нам ще не казали). А по інших областях вже діють.
    Мені поки ,лише записка від директора приходила, я писала відписку. Чекаю).
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Аналіз на антитіла до кору в приватній лабораторії коштує поза 200 грн (в ескулабі 230 чи шось біля того), на двох дітей - 460 грн.

    якого ф*га батьки мають платити не малі гроші, щоб щось комусь довести?
    Якщо можна було мати запис в карті, але чомусь його там нема.
    Чи такий аналіз можна в поліклініці зробити безкоштовно?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Не можна).
     
  5. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Питання по АДС. Воно теоретично дає такиц же ж захист, як АКДС, якщо щепити тільки ним? І сквльки доз з якою періодичністю треба?
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я категорично проти таких дій, можливо, даремно і в збиток своєму "спокою".
    Поки я маю законне право на відмову, буду його використовувати. І залишається сподіватись, що так залишиться і надалі або стане краще).
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я для себе буду робити. Бо кашлюк то нам поставили і діти кашляли і свистіли 7 місяців, плюс аналіз крові був типовий, але сама хвороба мені не здалася важкою і я трохи маю сумніви. Ну і так, в картку не записали. Також в дітей були дивні висипи на фоні температури 38-39, але я ніколи не заморочувалася визначенням, що то таке ( трохи через те, що старша майже постійно має висипи і якось вирізнити інфекційні на фоні алергічних мені не виходило). Я взагалі дуже спокійна мама в плані дитячих хворіб і починаю якісь дії, коли бачу, що організм сам не справляється. А організми в них до цього часу справлялися ідеально. А недавно виявилося, що діти мали контакт з хворою на краснуху дитиною ще влітку. Так що хз, чим вони там хворіли, а чим ні. Тому це в першу чергу для мене інформація. Стосовно іншого, то вище дівчата писали: вимагають щеплення, навіть якщо дитина хворіла. Так що аналіз - то тільки один з аргументів. Вони трохи шальоні там зараз.

    Щоб точно сказати, треба читати інструкції. Але це все відносно, бо кожен організм по-різному реагує на введення вакцини. АДП не формує імунітет, воно лише забезпечує певний рівень анатоксинів в організмі на якийсь час. Болгарська теж має йти трьома щепленнями, здається. Воно просто без кашлюка. Кашлюк дає найбільше ускладнень. Решта все те саме.
     
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @cjomcjomka Юля, воно то ясно що за кір. Але он статтю читала. Дівчинку, яка перехворіла кором не пускають до школи. Хочуть щоб батьки вакцинували, мотивують це тим, що в тому щеплення це є краснуха і паротит. От змінити саму мету замість - зупинити кір поставити вколоти всім вакцину. Багато дій стають зрозумвлішими. Бо інакше я не розумію чому не рахуються абсолютно ні з чим. Як можна рекомендувати то щеплення дітям у яких, наприклад, ну дуже висока ймовірність ускладнення. Дітям, яким до цього часу давали медвідвід. А тепер радять колоти там, де є реанімація. Ну це ж просто цинізм.
    --- дописи об"єднано, 3 Лютий 2019 ---
    Запишіть дитині в картку самі, бодай простим олівцем. Це ж, зрештою, інформація для Вас і Ваших дітей. З часом, воно забувається.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    І я для себе робила.
    Але ж Юля @cjomcjomka точно знає, що то був кір, наскільки я зрозуміла.

    В колеги по роботі діти вчаться в академічній гімназії, в останніх класах.
    На минулому тижні класні керівники почали в групи писати списки нещеплених дітей.
    Поки без шантажу недопуску до занять.
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Здебільшого і... підберу слово, най буде -необізнаність. Бо, коли мені сімейна каже "То хороша вакцина. Вссі щепляться , ніхто не мав проблем". Добре, мене всі не цікавлять. Ви ж знаєте наші проблеми , як можете радити? Як можете запевняти? І при тому, я змушена таки писати згоду. "То, зроби там, де робила- на Орлика" . Спасибі, кажу, вже не треба мене туди скеровувати. Але, то розмова глухого з сліпим, бо як довести, що вакцина калічить.
     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Кашлюк собі йде своїм ходом. Попри кашлюк могли мати і краснуху і все, що завгодно. Будь яке послаблення імунітету мало би давати посилення (повернення) кашлю. Старший теж не має класичного коклюшного кашлю - реприз, але закашлюється сильно. Не синів, не блював.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Стосовно "забувається" - я не забуду цього ніколи. Може, тому, що це були півтора місяці на 19 кв м з трьома хворими дітьми і місячним немовлям. Може, тому, що в цей час у мене в житті ще дещо сталося, розділивши життя на до і після. Але я - просто не маю розкоші це забути.
    Ну і діти в мене знають напам'ять: своє прізвище, ім'я, адресу, мій мобільний, хвороби, які перенесли. Мобільний їхнього батька та номери страхових полісів записані на картці, завжди поряд. Працюємо над тим, щоб і їх вивчити.
    Це був ліричний відступ про "забувається".
     
    Останнє редагування: 3 Лютий 2019
    • Подобається Подобається x 4
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я своїх щеплю, але підтримую Вашу позицію - не робити "лівих" записів про вакцинацію, бо тоді це повна профанація і викривлення статистики як вакцинації так і захворюваності. Були випадки, що хворіли "вакциновані" діти, мами яких потім признавались, що записи куплені. Я за те, щоб було все прозоро і нікого не щемили.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Прозоро і статистика в нас речі не сумісні, бо з певного часу статистистичні дані закриті, їх нема в нас по великому рахунку. Нажаль, комусь ці підрахунки псують всі плани.
     
  16. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Підтримую на 100%.
    От дзвонить на днях до мене знайома і питає скільки я даю лікарці, щоб написала , що є щеплення.
    А я не даю нічого, бо не пишу нічого - роблю деякі щеплення, а від інших відмовляюсь.
    Краще відмова, аніж липовий запис.
    Почула мене знайома, задумалась.
    Але робити щеплення не хоче , хоча тепер і записів вже не хоче. Написала відмову на всіх трьох дітей
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну як Вам сказати. От, наприклад, моя мама не знає був у неї кір чи ні, щось таке пригадує, але не впевнена. А бабця не пам'ятає. Я про "забудеться "не про ближчі 10 років. Ну і про мої всі хвороби мама теж не пам'ятає. Є сумнів за краснуху. Швидше ні ніж так. Але по факту - невідомо.

    Тому я за те, щоб зробити собі якусь помітку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    О, тепер нетом гуляє прекрасний скрін - жінка хоче щепити дітей від кору, а записи про щеплення купила набагато раніше
    Насправді це не смішно, можу тільки уявити, що вона переживає
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я не думаю, що це викривлення по суті на щось вплине. Я писала вище, що лікарі стараються не записувати хвороби вакцинованим дітям. І не лише я тут писала. В ФБ зараз теж багато обговорюють чому не вписаний кір в картку вакцинованої дитини. Є батьки які доб’ються свого, але більшість плюне на ту картку.
    Так що викривлення вже схоже на замкнений круг. Не знаю чи хто розколупає.
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не знаю, я теж чула від інших людей таке, що не пам'ятають. Але не розумію, як це може бути :) Особисто я пам'ятаю про всі свої хвороби. Від немовлячого віку. На кір хворіла 13 років тому - і це теж не з того, що забувається.