Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Havronia

    Havronia Well-Known Member

     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я писала про ст. 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, яка стосується усіх закладів освіти для дітей.
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та хз. Тако написано:

    Це буде насправді зараз купа розборок. Це ніякий не закон, бо закон приймає ВР. Та й навіть в тих країнах, де все строго зі щепленнями, є пункти про релігійні причини, або ж великі штрафи, але без заборони відвідувати школу (як де). Така гарна "підлянка": не в липні це видати, а в середині вересня, коли діти вже в школах і батьків тупо заганяють в глухий кут.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    вони і правда там думають, що ті хто відмовляється від щеплень - лише абсолютні дурники якщо "поведуться" на оті примітивні способи агітації і переконання :sad: (як писала одна блогерша у фб "люди з IQ вище 120 розуміють користь щеплень :girl_crazy:)
    О, а ще яке поле для прибуткових стартапів щоб відкрити садок чи школу для нещеплених дітей :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Siania

    Siania Love Life

    А який фактор ще має бути?
    А чому за рішенням батьків мають страждати діти, які, наприклад нещеплені через медичні показання, і є під небезпекою? Якщо батьки хочуть вакцинувати свою дитину, але не можуть, вони мають наражати її на небезпеку, просто через рішення батьків іншої дитини?
    Хз, як на мене, то це справедливо, як мінімум, для державних садочків та шкіл.
    Я за знаю, що це дуже непопулярна думка тут на ДП, але я за вакцинацію здорової дитини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  6. maty

    maty Well-Known Member

    @Siania, я не так давно мала такі ж переконання, сформовані тими агітками ЮНІСЕФ ... Але, коли починаєш вивчати це питання глибше, приходить розуміння, що не все так однозначно....і забагато маніпуляцій і перекручування фактів, хоча б щодо того хваленого колективного імунітету
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Siania

    Siania Love Life

    Напишіть, що маєте на увазі, будь ласка. Тільки без посилань на статті, своїми словами :)
    Не знаю, листівок ніяких не бачила.
    Єдине, з чим я не погоджуюсь - вони не мають право забороняти приймати дітей у садок без щеплень, в той час, коли тих вакцин нема в наявності :girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    ой, я вас прошу. а в антивакцинаторів того нема? чого варта тільки істерія з аутизмом
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. maty

    maty Well-Known Member

    А ви впевнені що це істерія. Ви цікавилися, які дослідження проводитися, щоб заперечити цей зв'язок? Насправді, про це можна говорити багато, але в тому то справа, я не маю на меті когось в чомусь переконати, але так само я маю право мати свої обгрунтовані погляди .Щодо дослідження аутизму і вакцин, у ФБ багато інформації викладає Захар Мілютін, з джерелами, посиланнями.
     
    Останнє редагування: 13 Вересень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Є ще гуртки, дитячі майданчики, кінотеатри, торгові центри... в які ходять РІЗНІ діти, є декілька мільйонів дорослих з протермінованою ревакцинацією (від тої ж дифтерії до прикладу). Тому мені здається, що держава в примусовій вакцинації (і взятті замість батьків відповідальності за здоров"я їхніх дітей) має піти ще далі. Чудове рішення - сворення гетто, обгороджених стіною, з обов"язковою обробкою дезинфікуючими засобами на вході. Або просто забирати у "божевільних" батьків дітей у дитбудинки і там щеплювати/лікувати/доглядати так, як вважає правильним "партія". З огляду на методи, якими в україні просувають вакцинацію мені це виглядає не таким уже й нереальним :sad:
    "Для блага суспільства, всі мають робити "правильно", ніяких "інакомислящіх", рівними рядами шикуйсь..." нічого не нагадує?
    Ну чого ніхто не хоче ГРАМОТНО переконати мене в користі вакцинації: поназати результати досліджень (яких практично немає у світі), статистику захворюваності, відповісти на "незручні запитання"? Поки в Україні статистика ускладнень і смерті дітей від вакцини дорівнює 0% я особисто в "російську рулетку" з прививками грати не готова...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 1
  11. Siania

    Siania Love Life

    Та це не тільки в Україні. Всюди вводять обов‘язкову вакцинацію тоді, коли є спалахи епідемії.
    А про статті, кожен знаходить те, що хоче прочитати. А переконливих статей є багато і ЗА щеплення і ПРОТИ. Але, де є гарантія, що вони правдиві?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    в приватному садочку, де ходить мій малий - нема різниці по щепленнях дітей. але батьки зобов"язані повідомляти, чи хвора дитина напр, на вітрянку - тоді всім пишуть або зранку в понеділок попереджають - вітрянка, воші, коклюш, ми робимо те-то і те-то, розділяємо, миємо, лампа і решта, ви маєте можливість вибрати, чи водити дитину в садок, чи ні, заражатися чи ні (враховуючи 21 день карантину). мій малий так іне приніс нічого з того, хоч і ходив весь час. таке от.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Siania

    Siania Love Life

    Але і без прививки це рулетка :girl_sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну от, тоді можна вважати, що я не хочу робити щеплень з релігійних (чи світоглядних переконань :) ) бо хочу, щоб вирішувала доля\фатум чи вмирати моїй дитині від кору (то ще треба мати кілька разів "непруху": спершу знайти заразного, потім підчепити від нього бацилу, потім перехворіти з ускладненнями а не в легкій формі...). Бо це я переживу все-таки легше, ніж коли побачу, що мою дитину паралізувало від незрозуміло якої фігні, яку я особисто дозволила їй вколоти. Якось так... :girl_curtsey:
     
    Останнє редагування: 13 Вересень 2018
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я готова платити штраф санстанції, як в сусідній польщі, і то в судовому порядку можна його відмінити. але право на освіту там зберігається - ні в садочках, ні в школах нікому нема діла до твоїх щеплень, це твоя приватна медична справа.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    ви це серйозно?)))Просто, напевно, закупили нову партію вакцин і тре втюхати. Хоча теорії змови вигядають привабливіше і сильніше "будоражать" уми)
     
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    або в дитини зірве клеми так, що вона кидатиметься під машину. як я вже писала, дифтерія і правець це кошмар. а ще ж є ботулізм - від якого нема вакцини, і сироватка для лікування аж пару доз в києві. і кирдик за 2 дні. та всього-на-всього..
    порівняно з тим довга розкачка дитячих інфекційних хвороб...
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    мені здається, що вже "втюхали" по максимуму. Хіба ні? За останні два- три роки рівень вакцинування дуже зріс. Навіть по цій темі видно. Останні дописи переважно про пошук вакцин.