Щеплення необхідні? (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем algo, 30 Червень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    якби я знала як правильно)))) я просто читаю і намагаюсь скасти то все в купу.
    Одна ІПВ не дає захисту, 2 ІПВ дасть короткотривалий від вакциноасоційованого типу поліо, але не дасть від дикого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Тоді який сенс в тій іпв? Я так розумію дівчата готові щепити дітей, лиш би ті могли відвідувати колектив? А якщо ітак вдома триматимете, нащо вакцинувати?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Brenda

    Brenda Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    В мене колись старшому робили ОПВ, а меншому було місяць. Думаю, паніка штучна, щоб побільше людей добровільно щепили дітей.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Brenda

    Brenda Member

    Власне, що тоді більш спокійна буду, що в супермаркеті чи в кафешці дитина не підчепить то... бо і так гуляти-кудась ходити в будь-якому випадку треба буде
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Мені то нагадує події шестирічної давності. Свинячий грип...пам"ятаєте?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
  7. RamirZ

    RamirZ New Member

    @invisible
    Якщо є 2міс. (чи то 3?), запропонують почати з ІПВ меншій дитині.

    Ще ось вагітним не можна ні ОПВ, ні ІПВ. Виходить, якщо є старша дитина, її теж можна лише ІПВ.
     
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Угу. І зновуж - не відвідувати колектив, сидіти вдома.
    Чим більше читаю, тим більше то схоже на роздування паніки.

    В мене малий третій день має розлад шлунку+рвоту, і другий тиждень кашляє. Жаліється сьогодні що ніжка болить. Я вже начиталась усього і конкретно боюсь.
     
  9. invisible

    invisible Well-Known Member

    Моя теж у вересні мала ентеровірус і після нього два дні ввечері жалілася на одну ніжку.
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    та власне...я до таких розладів спокійно біль-менш відношусь.
    Але на теперішній хвилі всеохоплюючої паніки хочеш-не хочеш починаєш будувати дурні припущення.

    Щодо щеплень - рішення прийняла одразу. Ні в якому випадку не колотиму. Краще вже на карантин посаджу (хоч впевнена то трошки крайність)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    вже писали, що ризик перехресного зараження не високий.
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    о це речення.
    ніяк не можу зрозуміти. скасували , бо таки імунітет, тим , хто зробив 4 комплексні щеплення ( ті що інфанрікс ) по графіку до 1,5 віку - сформувався чи ні?? якщо скасували ту ревакцинацію ОВП -то він сформувався таки?
     
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    чогось теж так думаю. все таки капали роками і не щепленні ходили разом з щепленими, і ніхто нікого не лякав
     
    • мімімі мімімі x 1
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    В Киïвській області моïй сестрі сказали, що або дитині опв капають, або 4 місяці не відвідувати садочок. Ну вона і сама боïться перехресного зараження (а в садочку, що не кажіть, шанси того високі, бо дітей багато, дорослих мало, какають в одному туалеті, десь руки недомили - взяли іграшку і маєте. І є різниця, чи в колективі 1-2 дитини щойно щеплені, чи 100% дітей одночасно).
    Отак примушують діток капати, бо не у всіх є можливість потримати дітей 4 місяці вдома.
    З школою ситуація краща: як мінімум діти доросліші і спільні речі (дверні ручки...) в рот не беруть.

    Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Merry

    Merry Well-Known Member

    Діти, які відвідують садки/школи могли вже 'вакцинуватися' самостійно від інших діток. Це могло пройти абсолютно непомітно для них та батьків і певний імунітет вже може існувати. Було б добре спершу здати аналіз на наявні до поліо антитіла і тоді робити висновки що робити далі. Вартість такого аналізу правда не маленька(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

    • оце круто! З острахом чекаю, що нам скажуть завтра....
     
  17. Calypso

    Calypso Well-Known Member

    Як на мене, то дуууууже не здорову паніку влаштовують в країні з тим поліо... Всі попередні роки не щеплені діти контактували зі щепленими (причому цілий рік, бо в кожного свій графік) і ніхто нікого не попереджував про те, що сьогодні в групі/класі знаходиться дитина, якій вчора капнули вакцину, зараз же не щеплених терміново ізолюють. Ще одне, що дивує - це те, що вакцинують дітей по всій Україні, колись читала, що при епідеміях (напр. в Казахстані та Ізраїлі) вакцинують саме "вогнище" і близькі регіони, а не всю країну. Ну і чи можна назвати епідемією ці два випадки (діти захворіли в різних сім'ях і не пов'язані між собою), які стались ще в кінці червня-на початку липня? Чотири місяці пройшло і тут почалось ...:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    при ОПВ виділення вірусу йде в основному з фекаліями. Я от просто теж думаю: дітей віку мого малого всіх щепили ОПВ. Відповідно, мами постійно мали контакт з фекаліями дітей ( ну ж бо попи малюкам мили по кілька разів на день. А до 1.5 річного віку там було 4 щеплення ОПВ). Пожиттєвого імунітету від поліо не існує. У старшому віці ніхто не ревакциновувася. Відповідно, після 25 років той захист сходив на нуль. А контакт з щепленими ОПВ дітьми ( і не просто контакт , а контакт з їх фекаліями був постійно). А нянечки в дитксадках, які дітям попи витирали і туалети мили? Кім того, наші діти взагалі постійно контактували після ОПВ. І облизували в кількамісячному віці часом і одні іграшки, якими мами на прогулянках ділилися. І були серед нас ті дітки, які мали протипокази до щеплення і, відповідно, ОПВ не мали. Зате мали контакт із щепленими...

    Ще інший аспект: будь-яке щеплення- це тимчасове ослаблення імунітету. Робити щеплення у осінньо-зимовий період- це взагалі не зовсім рзумно. Бо:а) ослаблені діти будуть частіше хапати сезонні віруси, що не лише впливатиме на загальний стан організму, а і на нормальне вироблення антитіл після щеплення. Відповідно , у дитячих вікових групах сезонні віруски будуть просто косити ; б) якщо щепити дитину в поліклінці, то ризик підхопити чергову сезонну болячку- зростає ще більше. Мама йде на щеплення в місце підвищеного ризику, дитина хапає там сезонну бяку, отримує щеплення, її імунка не здатна справитися із сезонним вірусним збудником і через кілька днів після походу в поліклініку мама отримує кашляючо-сопляючи дитину ( в ліпшому випадку)
    --- дописи об"єднано, 25 Жовтень 2015 ---
    4 комплесні дають захист на термін максимум до 5 років від вакциноасоційованого типу поліо на клітинному рівні ( бо спалахів дикого вірусу поліо не фіксувалося вже довгий час. До цього року. А що було цьогоріч ( і чи було взагалі)- хтз) . Але не дають тривалий ( до 10 років) клітинний+ місцевий імунітет від 3 типів вірусів поліо ( це дає лише ОПВ). В аспекті того, від чого зараз намагаються "захистити "дітей- це усі 3 типи поліо . Бо самі не можуть дати відповідь, що за спалах і якого типу був ( "мутований", тобто і не дикий,і не вакциноасоційований в чистому вигляді ).Тому- вакцинують для місцевого і загального імунітету від 3 типів вірусів.
     
    Останнє редагування: 25 Жовтень 2015
    • Подобається Подобається x 8
  19. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Дівчата щось неможу підрахувати, коли до школярів доберуться-в кінці листопада?
     
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Від 20.10 відрахуйте три тижні першого раунду + 2 тижні перерви. Тоді і має стартувати другий раунд, в який потрапляють школярі.
    ************************************************
    Тему зачинено. Продовження тут
     
    Останнє редагування модератором: 5 Листопад 2015
Статус теми:
Закрита.