Щеплення необхідні? (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем algo, 30 Червень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. RamirZ

    RamirZ New Member

    @silvia
    В мене троє нещеплених. Гадаю, що коли дитя не щепили дотепер, то зараз, коли навколо буде підвищена кількість діток, яким дадуть ОПВ, таке дитя щепити нічИм, ні ІПВ, ні ін.вакцинами не можна. Також бажано уникати в цей період уколів антибіотиків. В дні, коли відомо, що велика кількість дітей з класу чи групи отримає ОПВ, по можливості не водити туди своїх дітей. Якось так.
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    антитіла після ОПВ виробляються на протязі 60 днів. Тобто школу і садок пропускати 2 місяці? Крім того, діти будуть отримувати щеплення в різний час. З якого періоду відраховувати 60 днів?
    тепершіню ситуацію. Якщо дитина не щеплена взагалі. Одноразова ІПВ не дає захисту. Дворазова- дає короткотривалий захист на гуморальному ( клітинному) рівні , але не дає на місцевому. Тобто дітки, які пройшли повне щеплення до 1.5 річного віку комплексними вакцинами , які містять ІПВ, але не отримували ревакцинації ОПВ мають короткотривалий клітинний захист від вакциноасоційованого типу поліо.. У рамках "боротьби із спалахом поліо" клітинного захисту недостатньо. Потрібно,щоб був і місцевий і клітинний захист. Це дає лише ОПВ. Тому дітей раніше вакцинували ще в 3 роки. Вже живою вакциною ( а потім- в 6). В новому календарі щеплень,ревакцинацію в 3 роки скасували.Бо прорахували, що якщо дитина до 1.5-річного віку пройшла усі 4 ревакцинації комплексною вакциною , то вона має клітинний захист від поліо протягом 5 років.

    Взагалі для захисту від поліо ( і на клітинному і на місцевому рівні) вважається надійною така схема: 2 ІПВ і далі усі ревакцинації- лише ОПВ.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. RamirZ

    RamirZ New Member

    @сніжна
    Ні, трохи не так. Через лікаря взнаю, коли починається перший тур, і десь тиждень усіх своїх триматиму вдома. Менших потім (ходять у садок) залишу вдома до весни (бо там дійсно склано спрогнозувати - три тури з інтервалом по місяцю) і більше питань стосовно норм гігієни (особливо щодо спільного туалету). Старша дитина ходитиме далі до школи.
    --- дописи об"єднано, 25 Жовтень 2015 ---
    Не знаю, як кого, а мене значно більше хвилює захист від ВАПП. Проте на нього (ВАПП) нині ради немає.
     
    Останнє редагування: 25 Жовтень 2015
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    я вже вчора зустрічала повідомлення зокрема дівчат з Вінниці, Житомира...про те, що в садку висить оголошення про карантин для нещеплених діток від 40 до 60 днів. Чекаємо завтра.
    --- дописи об"єднано, 25 Жовтень 2015 ---
    а як бути з магазинами, маршрутками і прочіє?
    і ще, є діти, яким протипоказані щеплення по мед. висновках і по ідеї мали б в садках організувати таку собі одну карантинну групу для нещеплених діток в ідеалі.
     
  5. RamirZ

    RamirZ New Member

    @silvia
    Я з дітьми і так по магазинах-маршрутках не пересуваюся у період, коли ймовірність підхопити будь-який вірус підвищується. Залишаю вдома з чоловіком. До школи пішки.
    На мою особисту думку, можна десь підстрахуватися, але заховати дитину від життя (де є й холера, для прикладу, і ще багато ентеровірусів, від яких і щеплень-то нема) нереально.
    Більше вітамінів, особлива увага кальцію в їжі, менше солодощів, свіже повітря і увага до стану дитини.
    Моїм теж, я вважаю, щеплення протипоказані, але лікарі мають іншу точку зору. Для них протипоказ - імуннодефіцит чи висока температура на день вакцинації. А, ще сильна алергія на попепедні щеплення ІПВ чи на ОПВ.
     
  6. silvia

    silvia Well-Known Member

    а що тоді робити? бо з ваших повідомлень я так і не можу зрозуміти Вашої точки зору щодо вакцинації і нещеплених діток. Я хочу дуже її почути )))
    Якщо вірогідність підчепити досить низька ( при наявності лише імунодфіциту), а 1- 2 разове ІПВ не дасть захисту, то нащо тоді взагалі його ( ІПВ) колоти саме зараз?
     
    Останнє редагування: 25 Жовтень 2015
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @silvia, а де ви читаєте про інші міста?
     
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    на кідстафі є розділ "Совєтчиця". Зараз власне там обговорюють і відписують усі що у них відбувається у садках по містах, хто що про це все думає.
    ____________________________________________________________
    от зі свіжого "Тернопольская область,в пятницу в саду дали подписать бумаги,а завтра будут в саду(!) вакцинировать. Привитьім капли, непривитьім укол" - дивно, чому це відбувається в садку, а не в поліклініці... покапали-покололи і всі потопали бавитись далі?
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    я про те, що вдома тримати 2 місяці не реально. Особливо школярів. Стосовно моєї точки зору щодо вакцинації, я вже не раз її писала. І конкретну відповідь я даю лише для себе і своєї дитини. А писати її загально не буду. Тому що вистачає людей, які потім бувально сприймають це як керівництво до дій. Я не даю порад щодо вакцинації чи ні навіть своїм найближчим. І теж писала, що у нас в родині усі діти щеплені абсолютно по різному- від повної вакцинації до її повної відсутності
    1 разове ІПВ дається зараз перед ОПВ взагалі для нещеплених. Вважається, що так легше для організму дитини: спочатку зустрітися із вбитим збудником і почати вироблення антитіл на клітинному рівні, а потім- вже і з живим збудником . 2 разова вакцинація ІПВ дає короткотерміновий клітинний захист від вакциноасоційованого поліо ( тобто того, який пов язаний із щепленнями)Але ІПВ не дає захисту від "дикого" поліо. Оскільки вважалося до цих пір, що "дикого" поліо вже давно немає, достатньо і кількох ІПВ для захисту принаймні на перші 5-6 років. А далі- була ревакцинація ОПВ, яка дає захист на 10 років. В рамках боротьби із спалахом поліо щеплення проводяться від 3 видів поліо. Не лише вакциноасоційованого. ТОму і проводиться ОПВ.


    .
    --- дописи об"єднано, 25 Жовтень 2015 ---
    якщо є згода батьків- дозволено і в садках-школах. Кілька років тому, коли був спалах кору, у нас в школі тоді теж питали згоду на вакцинацію дітей від кору у школі. Але оскільки усі батьки відмовилися, то просто взяли письмові відмови прям в школі
    --- дописи об"єднано, 25 Жовтень 2015 ---
    Ще напишу таку річ для тих, хто буде робити ОПВ ( бо не знаю, чи зараз про неї попереджають медики. Раніше нам перед ОПВ про це наголошували): для того, щоб вакцина подіяла, потрібно дотриматися таких речей. 1. дитина не має мати ніяких кишкових розладів на момент щеплення і кілька днів перед тим . 2. перед введенням ОПВ бажано 1 годину до і 1 годину після не вживати їжі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    до речі про ІПВ, пишуть, що прибула все-таки моновакцина "Іммовакс поліо" і як я зрозуміла, що першу ІПВ для нещеплених дають безкоштовну, далі ОПВ, якщо не хочеш - шукати наступну моновакцину будеш сам.
    Щодо вакцини ( яка саме приїхала) буду уточняти, сказали дзвонити завтра, бо ще нічого не знали станом на вчора.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Brenda

    Brenda Member

    Тобто, нещепленим дають ІПВ моновакцину, потім ще 3 шт. ОПВ? Не знати якого виробництва та моновакцина ІПВ і я, яка вберігала весь той час мою дитину від щеплень, бо знаю, які неякісні ті вакцини, - звісно, що не погоджусь на ту моновакцину ІПВ, хіба що можу тоді зробити той Інфанрікс, бо він, буцім-то, якісніший ніж не-знати-яка-безкоштовна моновакцина ІПВ, але в будь-якому випадку, я не робитиму Інфанрікс, бо я знаю про наслідки щеплень і про те, що зараз в моєї дитини дуже знижений імунітет, в зв*язку з 7 ГРЗ, які вона перенесла за останні 2 місяці!. Для мене - то замкнуте коло взагалі.... В мене інколи таке враження, що Україна ніколи не стане нормальною державою...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    @сніжна нагадайте,який там проміжок між 2 ІПВ має бути?
     
  13. Brenda

    Brenda Member

    якої якості та ІПВ? Хтось знає? хто виробник? Якщо я роблю 2 шт уколів ІПВ, то я можу не давати ОПВ чи ОПВ в будь-якому випадку треба буде давати, навіть якщо зроблю 2 ІПВ?
     
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    У мене та же фігня) А зараз у малого ще й гострий лімфаденіт, п"ємо АБ другий день. То мені, певно, взагалі забути про щеплення.

    А найменша... Їй рік і 4 місяці,порахувати, скільки разів вона була хвора я не можу -- 20 чи 30... Кожен принесений вірус старшими дістається і їй. То її теж щепити страшно.

    А середніх, після коклюшу і менінгіту.... Брррр. Що робити??? Та що -- певно не буду щепити (хоча, якщо чесно, хотілось би, але страшно)
     
  15. RamirZ

    RamirZ New Member

    Коли ми знайомилися зі своїм сімейним лікарем, я спитала, яке в неї ставлення до щеплень. Вона сказала, що рекомендувала би нам дитину щепити. Я висловила свою позицію. На що вона відповіла, що не буде наполягати, це має бути наше зважене рішення, і просила лише, щоб яким би воно не було, потім не кидатися в крайнощі, скажімо, починається епідемія грипу - «Аааа! Давайте тепер щепити!» (а в епідемію вже не можна). Чи навпаки, почули якісь чутки, що комусь зле стало після щеплення, не перевірили достовірність і перервали імунізацію напівдорозі.
    Так, бояться, гадаю, усі: хто щеплений, хто ні. Кожен зважував ризики того й іншого вибору, вивчав усю наявну інформацію, і на базі цього приймав рішення щодо щеплень. Зараз головне не панікувати (хоча б тому, що це не допоможе).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Brenda

    Brenda Member

    Моя дитина, певно, буде на карантині... іншого виходу я не бачу:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. RamirZ

    RamirZ New Member

    Дівчата, в кого декілька дітей, якщо хоча б одній з них ви плануєте не давати ОПВ, то її не можна і решті давати (про це вже багато разів і тут згадували). Чи правильно я розумію, що медвідвід для однієї дитини є автоматичним відводом для решти дітей з цієї ж сім'ї?
     
  18. invisible

    invisible Well-Known Member

    Добре, а як тоді наприклад в сім'ях, де кілька дітей і старшій дитині роблять ОПВ, а молодшій ще не час по графіку? Знаю такі випадки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. silvia

    silvia Well-Known Member

    стосовно того, що прийшло - сказали дзвонити завтра.
    По плану усім не щепленим колять ІПВ і через 14 днів ОПВ. Я зрозуміла так - 1 ІПВ, далі, якщо відмовлятись від ОПВ нещепленим, но наступну ІПВ можна зробити не раніше, ніж через місяць ( тут треба уточнити термін). Цей період місяць, що робити, якщо 1 ІПВ не дає захисту? сидіти вдома виходить чи ходити далі в садок, оскільки підчепити шанси не такі високі. І лише після ІПВ можна трішки заспокоїтись, але до того часу кампаніяз вакцинації уже підійде до завершення.
     
  20. Brenda

    Brenda Member

    Тобто, маєте на увазі зробити ту ІПВ і все? і після того трохи протримати дитину вдома до закінчення кампанії?
     
Статус теми:
Закрита.