Самостійні прогулянки наших діток

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем poputochka, 23 Жовтень 2010.

  1. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Самостійні прогулянки наших діток

    Ну не знаю, я саму старшу ніколи не відпускала, поки менша спить- ми щось читаємо, граємо в ігри, а гуляємо тільки разом.
    Важко - але це мої діти, і це був свідомий крок.
     
  2. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Самостійні прогулянки наших діток

    У нас будинок маленький і двір зі всіх сторін огороджений. Антона ще з минулого року випускаю в двір самого на кілька хвилин - чи зайти занести щось мені потрібно чи поки я збираюсь - він на вулиці вже чекає. Завжди нагадую як себе поводити. Цього року Антон іноді гуляє в дворі без мене під наглядом сусідської мами. Але ми живемо на першому поверсі і вікна в двір виходять. Я завжди спостерігаю за дитиною. Правда останнім часом виникло вже дві ситуації в яких звинуватили мою дитину і "не бавтеся з тим ненормальним" -то фраза мамаші яка постійно лупить і гнобить свою доньку, а та відповідно весь час створює якісь провокації між дітьми. Коли вони ображають Антона то він нікому не жаліється, а коли він їм дає здачу - то сусідьскі діти в момент "включають сирену" на весь двір і жаліються батькам. Два свіжих приклади: стоять діти біля турніка. Хлопчик починає до мого махати руками "я зомбі" - Антон махає руками у відповідь. В тій грі хлопчик вдаряється головою об турнік. Винен чомусь мій син. Я це все спостерігала з дому. Позавчора вихожу покликати малого додому і бачу момент коли хлопчик падає всією масою на мого і Антон вдаряється головою об асфальт. Хлопчик має ранку на локті, Антон - шишку і ссадину на голові. Антон за годину вже про це не пам"ятав, а хлопчик при кожній зустрічі замість вітання звинувачує Антона "бачиш що ти мені зробив", а мій не розуміє про що мова. До слова сусідські діти старші від Антона. Дуже рідко коли в них бувають спокійні ігри без провокацій. Тому я стараюсь або самій бути присутній або просто не дозволяю йому виходити до них.
     
  3. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Самостійні прогулянки наших діток

    Я старших -8,5 і 5,5 випускаю гуляти у двір самих. Ще минулогу року було страшнувато залишати самих на вулиці. Могла лишити хіба як мені треба було в магазин, а вони бавились з дітьми і не хотіли нікуди іти. Цього року вже якось спокійніше.
    Наразі ніяких пригод не було, з майданчика нікуди не ідуть, як ідуть за кут будинку набрати в пляшку води з автомату, то попереджають по домофону. Пару раз навіть в магазин їх посилила щось купити - тішились страшенно :).
    Сусідські діти гуляють самі з 5-6 років, але як правило це ті, хто живуть на нижніх поверхах - їм з вікон добре двір видно. Мені з 9-го поверху більшу частину майданчика закривають дерева. Саму 5ти річну, коли старша в школі, на вулицю ще не пускаю.
     
  4. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Самостійні прогулянки наших діток

    Тань, ми скоро до вас ближче переїдемо, буду хоч тебе знати. У нас на майданчику купа бешкетників-однолітків, то мій малий ведеться на все, нажаль. Думаю переросте то і причому при мні може зробити те, що якийсь хлопець скаже. Моя мама каже, ви в селі росли, то одне, а у вас город, нашо свідомо дитину на небезпеку наражати (це коли я висловлювалась про самогуляння), каже тобі що тяжко з малим погуляти? на базар з ним сходити? нашо тоді родила, раз таке хоч робити!!!мама у мене що думає, то каже. Потім каже, ще ся нагуляє сам, як більше розуму буде мати. Сусідка теж має двох, одне спати хоче, одне гуляти - але каже мови не може бути, щоб старша (6,4 р) гуляла сама, поки менша спить. Нехай нудиться, капризує..мені діти не заважають. Наслухаюсь такого і соромно стає.
     
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Самостійні прогулянки наших діток

    Оль, так в тебе Ірусі тільки 5, то справді зарано...
    Сашці буде 7, то от буквально з цього місяця гуляє в обід в дворі . Дімка спить, а він не хоче сидіти в квартирі. Бавитись зі мною теж не дуже хоче(взимку це була монополія чи ще якась гра, а зараз літо йому краще м"яча покопати з хлопцями)

    Мій гуляє з мобільним на шиї)) і в двох місцях, які я бачу з балконів- двір і шкільний стадіон.
     
  6. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Самостійні прогулянки наших діток

    Так я про свою і пишу, 7 років - то не 5, ще нема послідовності тієї. Ну і компанії відповідної.
     
  7. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Самостійні прогулянки наших діток

    Нам 5,5, наразі буквально минулого тижня залишався в дворі 2 рази по пів години, бо не хотів йти з нами в магазин, а хотів бавитись з нашими сусідами. Всі звернення до нього він успішно виконав, з двору не виходив, на дорогу не вибігав (мені так сусідка сказала :)). Але він в мене дуууже прагне самостійності, і я його в цьому через весь мій страх підтримую:girl_yes:. В нас доречі деякі дітки вже з 3-х років самостійно гуляють, от це для мене дійсно зарано.
     
  8. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Самостійні прогулянки наших діток

    Моїй дитині в серпні вже буде 5 років, вона вже проситься самостійно гуляти з початку літа. Бачить, що багато діток її віку (4-6років) гуляють у нас в дворі самі, і теж хоче. Але то переважно хлопці, і кілька дівчаток, у яких є старші братики (вони теж на вулиці і дивляться за малими). А я ще не готова, відпустити дитину саму на вулицю. У нас навіть двору нормального немає - ще й будівництво продовжується, машин багато... а ми живем на 7-му поваерсі,і у випадку чого буду довго спускатись (ліфт ще не запущений).
     
  9. Kashtanka

    Kashtanka New Member

    Відповідь: Самостійні прогулянки наших діток

    я доньку почала пускати саму років з 7, вікна в двір виходять, можу бачити де вона і що робить, переживання завжди є, але вона привчена прибігати час від часу, показуватись на очі)