Салати

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем misss, 17 Січень 2011.

  1. BlackSheep

    BlackSheep Active Member

    Відповідь: Салати

    У нас зараз основний салат це:
    Червона капуста + терта морква+трошки тертого яблука(кисло -солодке) все посолити і полити оліею.
     
  2. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    В Рафаелі спробувала смачний салат, і тепер вже кілька разів його вдома робила:
    - листя салату будь-якого 2-3 пучка, побільше (там був салат цикорій-ендивій, такий гостролистий, дуже смачний)
    - м'ята 1-2 гілочки
    - сир (краще кілька видів - твердий королівський, брі і лазурний)
    - виноград - одна невелика гронка.
    - горішки волоські - щедра жменька, там було їх багато.
    - олія оливкова 1-2 ст. л. (в мене виноградних кісточок, нейтральна)
    - сіль/перець
    І від себе ще додаю варені перепелині яєчка (6-7 штук), хоча там не було в складі.

    Зварити перепелині яєчка, почистити.
    В ступці гранітній товчу горіхи, сіль - в мене крупна морська, перець, додаю олію, перемішую. Потім треба порвати салат на невеликі шматки, листочки м'яти також подрібнити, перемішати в горіхово-олійній суміші, дати постояти. Тим часом нарізати виноград на половинки, якщо є кісточки великі, то вийняти їх, перепелині яєчка також нарізати на половинки, сир нарізати кубиками, додати до салату. Ще раз вимішати і зверху щедро потерти сиром (на дрібній тертці, круто, якщо це буде пармезан, в мене був простий твердий сир). Довго писала, а насправді робиться мега швидко, м"ята там вписалася - ммм... Кислинки не відчула, не знаю, чи був там лимонний сік чи бальзамічний оцет, я не давала, виходить дуже ніжний і корисний салат.
     
    Останнє редагування: 22 Жовтень 2013
  3. VsjaVolodina

    VsjaVolodina New Member

    Відповідь: Салати

    Дівчата, запропоную вам два рецепти простезних але водночас смачних салатів.
    1- варену моркву порізати кубиками, додати банку маринованого горошку, сіль, перець. цибуля і заправити олійкою. Для бажаючих можна ще до смаку оцту.
    2 - пекінська капуста, кукурудза маринована, цибулька заправити майонезом.
     
  4. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Салати

    Простенький салат з яйцем-пашот, я його дуже люблю
    Порвати листя салату і перемастити таким соусом: 1 лож. майонезу + 1 лож. гірчиці.
    На ці листя салату викладаємо смажену курячу печінку,
    і підсмажені до золотистої шкірочки шампіньйони.
    І яйце-пашот.
    Це все гарно виглядає на тарілочці. Смачного.
     
  5. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Дуже сподобався салат, який готує моя свекруха.
    В велику глибоку салатницю складаємо пошарово:
    1. Твердий сир потертий на дрібну тертку (не ту, що для буряків, а дрібнішу) + змазати майонезом добряче
    2. Відварене куряче філе порізати кубиками. Десь 0,5 кг. + змазати майонезом добряче
    3. Знову шар твердого сиру потертого на дрібну тертку. + змазати майонезом трохи
    4. Білок (штук 5) + змазати майонезом трохи
    5. Яблуко перетерте на крупнішій тертці (зо 3 штуки середнього розміру, брати кисло-солодкі) + змазати майонезом трохи, але змазувати швидко, щоб яблуко не потемніло
    6. Чорнослив дрібно покришити + змазати майонезом трохи
    7. Жовток (5 штук, потерти на дрібну тертку)
    8. Грецькі горіхи дрібно покришити чи перемолоти і посипати зверху. Горіхів брати багато.

    Майонез я беру рідший по консистенції, і аби не перемазувати усе ложкою, відрізаю маленький кутик і роблю таку собі "сіточку".
    Солити/перчити салат не потрібно. Достатньо аби філе варилось в добре посоленій воді.
    Смачного!
     
  6. ROSMARIN

    ROSMARIN Active Member

    Відповідь: Салати

    Огірочки цілі мариновані або квашені (я квашу спеціально такі малюсінькі огірочки)
    + мариновані печериці цілі
    + перець болгарський нарізаний соломкою
    + цибуля кільцями
    Заправити олією.
     
  7. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Відповідь: Салати

    Поділіться будь-ласочка рецептом смачного салату з креветками, але без майонезу)):)
     
  8. blakytnooka

    blakytnooka Member

    Відповідь: Салати

    дівчата, треба 2-3 салатики на день народження синочка. Хочеться щось особливе, але разом з тим і таке, щоб сподобалось гостям.
    мала на увазі салатик сиром фета і з попередніх сторінок салат з курячим філе, а що може бути ще таке цікаве святкове? але вже, мабуть, без курячого філе?
     
  9. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Салати

    сиру кольорову капусту обібрати на дрібні суцвіття
    сиру морквину натерти на терці для корейської моркви
    сир кубиками
    варене яйце кубиками
    майонез , часник
    як записувала рецепт, то думала"як таке їсти?". а як зробила -смакота!
     
  10. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    я таке їла)) називається Донна Бейжа)))
     
  11. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    салат з броколі (зараз вже трохи не сезон, але все таки)

    1 свіжа броколі
    упаковка сиру фета
    1-2 зубчики часнику
    3 столові ложки натурального йогурту (можна замінити сметаною)
    2 столові ложки майонезу
    насіння соняшнику (близько 3 столові ложки)

    Броколі зварити в малій кількості води, не розварити! відцідити. Фету нарізати кубиками. додати до броколі.Йогурт та майонез перемішати.Часник пропустити через прес додати до йогурту з майонезом. Цим соусом полити броколі з фетою, і посипати піджариним соняшниковим насінням (лущеним звичайно).
     
  12. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Салати

    часто роблю такий салат, але посипаю мигдалем (груба стружка). Перед самою подачею мигдаль 1хв обсмажую на 0.5 ч.л. вершкового масла. Запах - ммммммм:girl_in_love:
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Салати

    Я також дуже люблю такий салат, тільки броколі не варю. Просто розбираю на суцвіття, викладаю на друшляк і зливаю кип’ятком дуже добре. Так капуста не втрачає кольору і залишається хрумка. Я взагалі люблю сиру броколі.:girl_cool:
     
  14. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    з мигдалем теж багато хто робить, але мені з соняшником більше до смаку :)

    я броколі варю лише 3 хв. і в малій кількості води (1 см на дні баняка), тому вона виходить фактично підварена на парі. Щось до зовсім сирої броколі не можу себе переконати.
     
    Останнє редагування: 11 Грудень 2013
  15. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Два улюблених салати:
    1. Стебла селери (1 упаковка), курка (2 філе або 2-3 четвертинки), яблуко або апельсин або ананаси з банки, насіння соняшникове, майонез.
    2. Стебла селери, пучок салату, помідрки (краще черрі), бринза або фета, насіння соняшникове, оливкова олія

    Отправлено с моего Fly_IQ442 через Tapatalk
     
  16. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Недавно засмакував такий салатик:
    знизу листя салати
    тунець з банки
    варені перепелині яйця
    грейпфрут очищений і порізаний середніми кусками
    заправка-оливкова олія, гірчиця, мед, лимонний сік, сіль і перець.
    Спробуйте...дуже легкий і смачний салат.:girl_in_love:
     
  17. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Для любителів печінки, вперше експериментувала на вихідних. Вийшло смачно.
    Пару шматочків курячої печінки відварити 20 хв в підсоленій воді з лавровим листком та духм*яним перцем.
    Вистудити, порізати на кубики.
    Сир дор блю або інший сир з пліснявою порізати на кубики.
    Взяти салатну суміш або будь-яке салатне листя на ваш смак.
    Інгрідієнти перемішати, скропити оцтом бальзамік та полити трішки соусом з журавлини.
    Цікавий і смачний!
     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Салати

    Мені дуже подобається такий салат:
    - сиру петрушку потерти на дрібненькій терці
    - варені яйця також так потерти
    - додати родзинки ( попередньо замочити в теплій воді)
    - майонез
    Його треба спробувати, щоб оцінити цю смакоту. :nyam2:
     
  19. Malyatko

    Malyatko New Member

    Відповідь: Салати

    Я роблю подібний шарами, шар порізаної пекінки з майонезом, зверху тунець подріблений, зверху яйця на терці, майонез, зверху порізаний полосками бекон(або шпондер,дрогобицька ковбаска), майонез, сир твердий на терці з майонезом і 1 помідор для присмаку кілечками.
     
  20. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Салати

    Сьогодні пробувала цей салат з грецьким горіхом дрібно потовченим. Все решта по рецепту. Було ще смачніше.