Рукодільні реверанси та компліменти

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Листопад 2006.

  1. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Роксоланка Ваші тюльпани вишиті бісером будуть супер. Ніфертіті Ви молодець, такий букет вишили гарний бісером. Всі Ви молодці, роботи просто неперевершині!!!!!!! Всім дякую за позитивні відгуки в моій кармі. :girl_wink:
     
  2. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    а я в тихому шоці від тюльпанів Україночки. Спробувала порахувати розмір тої картинки, все збивалася... одним словом, величезна!!! Я так зрозуміла. що то з невідомих дизайнів. Виглядає на прогнану картинку, але результат дуже якісний. Уявляю як то нелегко вишивати!!! Україночка, звідки схема? скільки кольорів і який розмір картинки?

    І ще Смоккі з леопардом вразила!! чорна канва!!! і теж величезна картина!! Молодчинка!! Дуже гарно буде!

    Наснаги всім рукодільницям!
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Не можу стриматися, аби не похвалити ідею левиці. Не листівка з привітанням, а серветочка! :girl_tender:
    Чудова ідея й не менш чудове виконання! :good:
    +100000! :girl_claping:
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Ірусю, дуже гарно! а ще й на тааакій тканині - просто супер! нагадує мені подібних пташок гладдю - бачила десь :)


    клаааас! я би теж залишила - як з казки будиночок :girl_in_love:
     
  5. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Мушу ще раз висловити своє захоплення серцем для Xомки від Кітки - дуже гарно! Чесно - як би я таку красу вишила - віддарувати вже б не могла - то понад мого хом"яка. Кітка- ще раз браво :)
     
  6. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Люди, ну ви мене вже так розкомпліментували за те серце,..... але мені приємно:girl_blush2::girl_in_love:.
    Я в свою чергу хочу подякувати Касі, бо то моя перша в тому ділі порадниця, розрадниця і слухачка, тобто читачка:girl_in_love:.
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    :girl_blush2: ага. я така .



    ну раз так, то напишу за що люблю нашу Лілю - ЗА ДОВЖЕЛЕЗНІ КОМЕНТАРІ В КАРМІ!:girl_claping::girl_claping: як то файно читати!
     
  8. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Лапочко, мені не вистачає фотографії, де падаючі пелюстки на орнаменті:rolleyes:.
    Дуже гарно! То така кропітка робота, але ювелірно виконано:khomyak:.
     
  9. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    geregala, я в захопленні!
     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    показую вчора чоловікові. Каже - ну і що? хіба то велике? кажу йому - бачиш там маленьку-маленьку крапочку? Ото один (!!) хрестик!

    Йому очі на лоба полізли :)

    але то масштабна робота... і початок гарний :) а що вийде? що то за схема?
     
  11. opko

    opko Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    lapocka, дуже гарні троянди!!!!!!
     
  12. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Хочу ще раз похвалити Олю-Алго за вишиванку чоловікові на чорному льоні! Оля, як ти то шила??? Я ось взялась за малюнький проектик - сил іде немало:girl_impossible:))) А в тебе - ціла вишиванка!!! Молодчинка:girl_tender:
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    ООО, тяжко шилось! тепер хтозна чи близько до чорного підійду)) АЛЕ КОХАНИЙ ЧОЛОВІК дуже давав натхнення і підганяї )))
     
  14. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Дуже мені сподобалась Касіна листівочка для Іскорки. Така яскрава, життєрадісна і дуже стильна.
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Касина просто суперова!! То ж треба мати таку витримку, щоби стільки на листівку вишити. :girl_claping:

    А ще в мене купу усмішок викликала листівочка Сихівчанки. Такий позитивчик!! :girl_tender:
    Тільки мені здавалося, що то верблюд, а Іскра написала, що жирафа. Ну і я тепер не знаю, хто там... :girl_cray:

    Укотре хочеться подякувати вишиваночці за файнющу ідею, а всім рукодільницям за те, що вкроюють час на подаруночки! Як я люблю наших вернісажниць!!! :girl_in_love:
     
  16. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    А я в захваті від робіт Alexx. Бачила і нюхала той кексик з кавкою та корицею, та й ще дещо з її колекції (фейку, деяку біжутерію). То настільки витончена і кропітка робота :girl_impossible:, але результат просто вражаючий. Ви МОЛОДЧИНКА! :girl_tender:
     
  17. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    :girl_blush2: вишивала я жарафу,та й він більше на нього схожий,ніж наверблюда!Просто мені теж дуже сподобався,такий кумедний...!
     
  18. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Хочу відмітити листівку Сихівчанки, надзвичайно позитивний жираф, піднімає настрій при одному погляді на нього.:girl_smile:
    Листівка Касі солодка і романтична, нажаль з Іскрою я не знайома, але саме такою її і уявляю.:girl_smile:
    Сорочка Іринки Імел - вищий пілотаж!!!!:girl_tender:
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    закомпліметю тут Касю за картинку мені на день народження, фотоапарат того не передає, а там окремі (за кілометр один від одного) хрестики вишиті блискучою рожевою ниткоюі під певним кутом вони поблискують. Таааак класно!
     
  20. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Я в захваті від останнього "показу моделей" skarlet. Гарно, професійно! Наталю, коли на велику сцену, точніше подіум? ;)