Рукодільні конкурси. Обговорення

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Xomka, 9 Жовтень 2009.

  1. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Я також вітаю Оленку, Птасю та Лілю з призовими місцями! ви молодці! роботи чудові! Ну а від себе особисто велике дякую спонсорам! То для мене дуже неочікувано і дуже приємно!
     
  2. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Дівчатка! Вітаю вас з перемогою. Заслуженою!!!!! Всі молодці!!!!!:clapping::clapping::clapping:
     
  3. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Дякую нашим чарівним кумасям за такий гарний конкурс! І дякую всім, хто голосував за мою роботу! Мені дуже приємно, що ви її так високо оцінили :girl_in_love:
    Вітаю дівчат-переможниць: Птасю, Лілю і Мар'ясю! Ваші роботи просто неймовірні!
    І ще хочу подякувати всім учасницям (і учасникам) за гарний настрій від усіх чайних і кавових листівок :).
     
  4. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Також вітаю Оленку, Птасю, Лілю і Марьясю з перемогою. Натхнення вам у творчості!!!! І завжди гарного настрою. Перший раз приймала участь у рукодільному конкурсі. Було цікаво!!!!
    Всім конкурсатнкам дякую за ваші рукодільні шедеври і гарний настрій!!!!!
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Приєднуюсь до привітань :give_rose:

    дуже були гарні роботи, приємно було споглядати. Спонсорам окреме :kiss: за такий позитивний для нас всіх конкурс. Виявляється, я навіть не знаю добре форумлянки, за яку голосувала :) Nata, приходьте на форумівки :)

    окреме прохання до dimalozz:


    впевнена була, що ваша робота - то була робота Коффі13 :) не вгадала :) гарна робота!
     
  6. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    І я в Холмсі написала, що робота dimalozz належить Кофі13. :)
    До речі, переможця Холмса ще не оголосили. Хто ж у нас такий детектив? :) Я вгадала роботи Птасі, Лілі, Велани і Орман. Могла ще вгадати Марусі-мами, Ростиславчика і Еспози, але потім передумала :).
     
    Останнє редагування: 10 Липень 2011
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    а чого так? :xaxa:
     
  8. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    а я , як виявляється, в голосуванні вагалась між роботою Еспозки і dimalozz, кілька днів не могла між ними визначитись,але Еспозкина квітка мене підкорила.
    Вітаю переможців! файний конкурс, а Холмс,що вгадав 16 !!! робіт-то фантастика,чесно
     
  9. mamulja

    mamulja Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Вітаю дівчат з перемогою, всі роботи просто чудо, наповторні і оригінальні.
    В конкурсі по відгадуванню робіт участь брала вперше, відгадала 6 робіт - Велани, Ірини-Ла Езпози, Крістас, Орман, Ростиславчика. Надіусь наступного разу вийде краще.
     
  10. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Листівочка дуже нетипова й оригінальна! До речі, обирала Маруся, не знаючи автора. ;) Вітаю тебе також! :give_rose:

    Щось я зовсім забула подякувати...
    Дуже-дуже-дуже вдячна всім, хто за мене голосував!! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love: Мені надзвичайно приємно, що так високо оцінили мою роботу! :girl_in_love:

    І ще одне велике-велике-велике ДЯКУЮ моїй кумасі Марусі. :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love: Дякую, що підтримала ідею, що вибрала такі файнючі призи! Маю надію, що ще не один конкурс разом проведемо!!! :give_rose: :give_rose: :give_rose:
    Так усі думали. ;) Хто ж міг подумати, що dimalozz також художник.
     
    Останнє редагування: 10 Липень 2011
  12. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Дівчата!!!! Які Ви майстриньки!!! Усі роботи надзвичайно гарні! Рівень листівок від першого ДП конкурсу сильно виріс!!! Вітаю переможниць!
     
  13. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Дякую всім хто голосував за мою роботу, дуже мені приємно, аж не сподівалась. Вітаю Оленку і Лілю з перемогою, а також Маріасю, дівчата ваші роботи були суперові :girl_tender:
    А також велике дякую кумасям-організаторам за такий гарний конкурс :kiss:, вибачайте що ми, дівчата-учасниці, принесли вам стільки клопоту, але то було того варте, конкурс вийшов просто супер
     
  14. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення


    Дякую! Та ж 10 років стажу в графічному дизайні, чого тільки не доводилося робити і малювати.. (руками в тому числі)

    Від себе хочу теж подякувати організаторам! Хоч і хочеться якоїсь іншої системи голосування, але самі по собі ідеї конкурсів завжди класні дуже!
    Окремо дуже хочу похвалити авторів робіт, які отримали лише по кілька балів. Ваші роботи КЛАСНІ, в жодному разі не засмучуйтесь, насправді ваші роботи якщо і програють по якихось параметрах, то точно не в 20 разів (як різниця в голосах) а лише на кілька відсотків. Просто голосування йшло більше за лідерів.
    Особисто я проголосував за "чайні посиденьки" (№17), думаю, якби не гонки лідерів, то такого роду листівка отримала б не менше 15 голосів, дійсно зроблена старанно.
     
  15. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Дівчатка, вітаю вас, ви молодці. Листівки дуже-дуже всі красиві, а голоіне зроблені з любов"ю та гарним настороєм. ;)
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    А я так тішуся, що спонсорський приз дістався незвиЧАЙній листівці:girl_claping: Тому що вибирала між нею і "Квітковим чаєм" і так хотіла вибрати обидві.
    Вітаю дівчат-переможців і дуже дякую всім, хто голосував за мою листівочку. Для мене перший досвід конкурсу на ДП вдався.
    Окреме дякую Лілі і Велані, бо то ваші роботи надихнули мене зробити щось таке гарне. Конкурсна листівочка була перша, але зараз вже не єдина, скоро покажу ще:)
     
  17. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    І я хочу подякувати кумасям за конкурс, всім дівчатам і хлопцю )) за гарну компанію і чудові роботи. Була приємно вражена кількістю і якістю робіт. дуже дякую всім хто за мене голосував. Ви собі не уявляєте, як я тішилась кожному голосу.
    Хочу ще!!!
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    А я голосувала за "доторкайся, загортайся". Просто як побачила ту листівку, то так мені й запахло кавою та шоколадом. Поєднання таке просте й вишукане, що я не зуміла пройти повз неї.
    І dimalozz має 100% рацію, коли каже, що всі роботи чудові! То правда!! Якби не всі ті красоти неймовірні, конкурс би не вдався таким святковим і настроєвим. Молодці!! Дуже дякую всім за старання та душу вкладену в роботи! :girl_in_love:
     
  19. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Конкурс просто супер!
    Дякую всім за позитив!
    :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  20. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Я теж хочу подякувати організаторамі і учасникам конкурсу! Дуже теплі, такі... душевні роботи. Приємно було дивитись на них і чесно кажучи дуже розгубилась коли голосувала, бо в кожній роботі є вкладений час, вкладена праця, старання, часточка душі.....Дуже гарно піднімали мені настрій!