Рукоділля на доброчинні справи

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Пупсик, 13 Серпень 2010.

  1. yakna

    yakna Member

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    [​IMG]
     
  2. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    Були сьогодні на виставці - дуже гарно! Бачила Роксоланчину ковдрочку вживу:girl_in_love: Багато чудових вишивок:girl_claping: Можна навіть придбати гарнющі рукодільні листівочки, пінеточки та інші шедеврики:girl_yes2:
     
  3. yakna

    yakna Member

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    Ну, ось і все. Виставка закінчилась.
    Усього у виставці прийняли участь 14 вишивальниць, які представили більш ніж 50 робіт. Роботи ми поділили таким чином: маленькі висіли у першому залі, більші – у другому. Дівчата, скільки приємних відгуків я почула! Як я вже писала, деякі люди виходили зі сльозами на очах. Не раз говорили: Це шедеври, мистецтво, це такий талант!! Причому як жінки, так і чоловіки. Кожна робота отримала позитивні відгуки. Кожна!!! Не раз питали чи можна придбати картини. А в останній день поцікавились, коли в нас буде наступна виставка і де буде проводитись.

    Дівчата, я вам так усім вдячна. За підтримку, зачудові роботи, за допомогу.

    Галя Матвіїв (geregala), Наталя Юзвенко, Наталя Івануса (Юстуся), Галя Новосад, Уляна Харина, Роксалана (roksolanka) і Надія Бойдуники, Ірина Мартин (bioland7), Оксана Смок, Світлана Гуфрій та Світлана Лаушник, Оксана Ковальчук (Левиця) і Оля (Algo) з ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮ!!

    Також дякую Марійському товариству, зокрема пані Стефінії та Тетяні Романишин за надану можливість організувати виставку.

    Крім того, я хочу подякувати дівчатам, які надали свої роботи для продажу: Ользі Горбенко, Маряні Косаревич та Оксані Франчук за листівки ручної роботи,
    Світлані Гуфрій за вироби з бісеру,
    а також Катерині Киян з м. Стаханів Луганської області,
    Черняховській Наталі з м. Шостка Сумської обл.,
    Козловській Людмилі з Бердичіва Житомирської обл.,
    Любі Павловій з Оренбурга (Росія),
    москвичкам Христині Мєдвєдєвой та Жиляєвій Олені.

    Дякую Світлані Войциховській (silvia), Галині Кудлі (карапуз) та Ользі Бартошик за поліграфію.

    І всім, кого, можливо, я не задала я також вдячна.

    За 4 дні проведення виставки ми зібрали 3612 грн. Усі кошти передані рідним Теймура.
     
  4. yakna

    yakna Member

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    Дівчата, я до вас з такою інформацією: у мене після виставки залишились картини, які ми не встигли продати. Якщо хтось не мав змоги подивитися виставку, але ще хоче допомогти Теймуру (нагадаю хлопчик зі Львова 2 роки, з лютого 2011 встановлений діагноз - гострий лейкоз - рак крові. Зараз перебуває з мамою в Польській клініці. Лікування довге - майже 2 роки- і дуже дороге).
    Ікона Богоматері вишита бісером, розмір 20,5х27,5 см. Виробник Олена Жиляєва, м. Москва. Ціна 350 грн. (можливо фото не дуже, бо бісер пускає бліки, насправді дуже гарна робота)
    [​IMG] [​IMG]

    Картина Роза , розмір 33х38 см, також приїхала з Москви. Єдиний нюанс під час пересилання тріснуло скло і його прийшлось забрати. Ціна 250 грн.
    [​IMG]
    Картини львівської майтрині Оксани Франчук, подвійне паспарту, скло вишивка на Аіді; світла: розмір 26,5х32 см; темна 27,5х27,5 см. Ціна по 150 грн.
    [​IMG] ][​IMG]

    І останнє - пінетки. 3 пари по 20 грн.
    [​IMG]
    Гроші можна перераховувати на рахунок тата хлопчика Асадулаєва Ельдара і при забирання роботи показати мені квитанцію або заплатити безпосередньо мені, а я передам гроші рідним.
    Отримувач: Асадулаєв Ельдар Алійович
    ІНН 2962822090
    Банк отримувача: АТ «ОТП Банк»
    місто Київ, 01033, вул. Жилянська, 43
    МФО 300528
    Рахунок № 2620 9 001482527
     
  5. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    Дівчатка, тут така справа. Одна з переможниць конкурсу "Вишивальне люстерко" виявила бажання свій рукодільний приз віддати на благочинність:

    Отже, в магазині "Аґрафка" (м. Львів, вул Кн. Ольги 106, ТЦ "Львів", 13 зал) продається набір від Марти Стюарт для виготовлення косметички за ЗНИЖЕНОЮ ціною і УСІ кошти за продаж цієї косметички будуть пожертвувані на лікування онкохворих дітей у львівський благодійний фонд "Крила Надії"

    Ціна набору 120грн. Набір містить: готову зшиту косметичку, нитки для вишивання, схему і голку
    [​IMG]

    Долучіться до доброї справи!
     
    Останнє редагування: 16 Грудень 2011
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    набір продано, гроші в п"ятницю будуть занесені у скриньку фонду
     
  7. puha

    puha New Member

    Печворкові ковдри з вишивок - АКЦІЯ ДОБРОЧИННА діткам

    Благочинна акція: Ковдрочки для діток зі СМАком!

    Кольорові ковдрочки для невиліковно хворих діток, які місяцями перебувають у сірих лікарнях. Щоб подарувати цим діткам кольоровий настрій треба зовсім мало - вишити картинку, а ми пошиємо з них ці чарівні ковдрочки... Дітки, які отримають ці ковдрочки, подарують Вам свої посмішки, а це, повірте, немало! Ці ковдрочки чарівні і цілющі, адже з нашою працею вкладатимемо в них і найкращі побажання діткам!
    Приєднюйтесь! Акція триватиме цілий рік!!!Вишивайте!!!


    Акція триватиме рік - 2012 !!! Кожен хто бажає долучитися до акції може: вишити кольорову дитячу картинку, розказати і заохотити друзів! Більше картинок - більше ковдрочок - більше усміхнених важко хворих діток!!! Відкрийте своє серце для діток!!!

    Висилати вишивки на адресу:
    Іринка Клюс
    м.Дубляни 80381
    Львівська обл,
    Жовквівський р-н,
    вул.Р.Шухевича 57
    Клюс Ірині (т. 097 26 33 252)

    "Нова пошта" Відділення №2 м.Львів вул. Пластова 7
     
  8. puha

    puha New Member

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    [​IMG]

    цЕ ПЕРША ковдрочка, яку прошила майстриня Ірина Козловська!
    Велике дякую!

    Акція продовжується!
    Запрошуємо всіх, хто вишиває - давати вишивки і тих, хто вміє шитипечворк!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. kur

    kur Member

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    Дівчата, ще хтось організовує доброчинні виставки?Я би долучилася. Правда, я не вишиваю, я в'яжу та створюю сувенірну продукцію з кольорового піску.
     
  10. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільна барахолка


    Оскільки в мене назбиралося трохи рукодільних штучок, до яких я, схоже, ніколи не доберуся, то виставляю їх на продаж за тією ціною, яку ви готові за них заплатити, без торгу. Зобов"язуюсь всі кошти перерахувати п.Вірі на картку, скан чеку викладу в темі . Якщо є інші ідеї, як це все краще зробити, то запропонуйте, будь ласка. Отже
    1. Чарівна мить СБ-020 http://ovechka.com.ua/product_info.php?products_id=30933
    2. Чарівна мить СБ-015 http://ovechka.com.ua/product_info.php?products_id=30930
    3. Влюбленный ангел http://ovechka.com.ua/product_info.php?products_id=31561
    4. Книжка О.Скляренко "М"яка іграшка своїми руками" http://www.znaika.com.ua/category1160082273/category1161205506/category1149195618/product1278671396/
    Ну і звісно, заготовка під вишивку сорочки бісером, яка мені не потрібна, і яку марно намагаюся тут продати:
     
  11. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    Номер картки вже маю, може краще буде не викладати скан рахунка (з усіма даними), а просто повідомити бажаючому перерахувати кошти цей номер в ПП. Бачу, так вже робили раніше. Ви мені - чек з банкомату, я вам - обрану вами позицію.
     
  12. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    Дівчата, а як би то влаштувати маштабну виставку-продаж рукодільних робіт? А гроші виручені з продажу спрямувати на якусь корисну справу. Я б з задоволенням допомогла б в організації і роботи б свої надала. Хоч не багато маю, але якщо всі рукодільниці зберуться, то можна комусь допомогти. Скоро Новий Рік і Різдво, хочеться хоч комусь подарувати маленьку казку і вселити надію на краще.
     
  13. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Рукоділля на доброчинні справи

    А може би дійсно, щось підготувати до цьогорічних новорічних свят.
     
  14. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Дівчата, в нас тут намічається ярмарка благодійна в Бельгії, кошти будуть перераховані на прилади для артилерії 80-ки.
    Якщо хтось хоче долучитися своїми роботами, приносьте їх в четвер з 17.00 до 19.00 на збірку до короля Данила
    далекомір.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1