Руки, п'яльця чи куснапи?

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем LudmilaP, 27 Січень 2011.

  1. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Продаються:)
     
  2. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Я сьогодні вперше пробувала вишивати на п'яльцях, ну відчуття таке, що вишиваю не своїми руками, жахливо незручно, але я не здаюся. Десь читала, щоб нова звичка вкорінилася, її треба повторювати 21 день, я почала новий процес і буду його вишивати точно довше, так що маю надію, що звикну, тим більше що там така штивна тканина, що старим методом вишивати теж не дуже зручно.
     
  3. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Ой і в мене така сама ситуація, але я думаю, якщо впертися, то до всього можна привикнути:girl_in_dreams::girl_yes2:
     
  4. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    А "старий метод" - це я підозрюю голка одночасно на вхід і вихід, як при вишиванні в руках? Чи в чому незручність полягає? Бо на п'яльцях і на снапах спочатку голка вниз, потім голка вгору і тільки так, бо інакше можна ще й голку вломити. А нарахунок штивності - то дійсно, тканини з наборів дімовських дуже тверді, особливо 18-ки, там і дірочки звужені дуже. Тому я тими голками, що йдуть до набору, вишиваю тільки на купованій аїді або рівномірці, а до наборів беру тоненьку голочку ДМС.
     
  5. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Саме так, бо до вчора тільки в руках і вишивала, показала вчорашній результат вишивки на п'яльцях чоловікові, а він сказав що нема ніякої різниці, каже що не варто себе мордувати.
     
  6. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Як на мене то різниця таки є. У всякому випадку вишиваючи на твердих тканиних з пяльцями хрестики набагато рівніші виходять. Якщо говорити про базарну тканину. То різниця помітна менше. А щодо швидкості то наразі, а це мій перший досвід, швидкість дуууже повільна.
     
  7. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    До того ж нитка менше перекручується. А це особливо помітно, якщо вишиваєш бленди чи просто в 3-6 ниток
     
  8. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    А мені чомусь всеодно перекручується. То все практика, пра?
    Чи то в мене руки не з того місця ростуть?
     
  9. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    та мені теж трохи крутиться. Але якщо дивлюся на вишивку в руках і на станку, то таки в руках нитка більш перекручена.
    Мій чоловік теж не бачить різниці, поки сама не покажу :) Він бачить загальну картину, йому може подобатися чи не подобатися результат, але якість вишивки для нього не є важливою, бо він того не помічає. Навіть хрестиків в різні сторони, мабуть, би не помітив. Хоча колись "зацінив" вишиванку на Краківському: і рівність хрестиків, і спільний нижній півхрестик... Але то після того, як я показала якісь дрібні грішки в своїй вишивці (те ж перекручування нитки)
     
    Останнє редагування: 27 Жовтень 2011
  10. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Відпишусь:
    маю снапи 20*20 вже 2 місяці і за цей час дуже зацінила це чудо!Так як я відшиваю по кольорах,то мені зручно-можна одразу цілу сторінку схеми вишивати.На п"яльцях треба було б по сто раз перекручувати:d7:
    І значно покращився загальний вигляд хрестиків.
    Висновок:вони варті того,щоб їх придбатиНе сприймайте за рекламу:connie_pull-pigtail
     
  11. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    Хочу у вас спитати, купила Снапи 20*20см, натягнула, а тепер не знаю як зняти. Скажіть, як Ви їх знімаєте? В мене таке відчуття, що коли я їх потягну, то нитки хрестиків, які я затиснула, пошкодяться.
    Ще мене турбує, як ви рівно тканину на них натягуєте?
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2011
  12. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    спочатку фіксую дві протилежні сторони (трохи послаблено), тоді інші протилежні строни (залишаючи трохи вільної тканини) а тоді повертаю верхні ці півкільця і тканина натягується

    я їх завертаю на зворотню сторону і вони злазять
     
  13. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    Я витягую защіпку (півкільця) з снапів (трубки) вверх або вниз
     
  14. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    в мене так не получається, напевне я щось не так роблю. Ті защипи (півкільця) всередині рифлені і тягнуть тканину з собою, а у Вас вони також рифлені?

    Зараз ще пробую спосіб LudmilaP, може получиться
     
  15. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    Так в мене такі ж.
    Не переживайте, з часом знайдете "свій" зручний для вас спосіб.
    Чесно кажучи, я тепер без снапів не можу вишивати :)
     
  16. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    усе таке саме, теж рифлені
    в кожного просто свій спосіб, хоча, згадуючи перший досвід знімання, то я не знала куди бігти
     
  17. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    О, точніше не скажеш! Я так само мала шок перед першим зніманням. Але я тоді відразу Касі пп (мовляв, давай кажи тепер як то зняти:girl_crazy:), то вона мені клепку вставила:xaxa:. Всьо ся знімати стало, як має бути:cool:.

    Ті півкільця з часом трошки подаються. Найпростіше їх стягувати вздовж трубок.
     
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    Якщо стягувати з пустих снапів (без тканини) - то тягну вбік. А якщо вже є тканина, то просто тягну вгору за тканину (той хвіст, що за межами снапівського квадрата) і тканина сама добре відщеплює той с-подібний зажим :) без пошкоджень, швидко і зручно.

    А кріплю тканину так: спершу один зажим кріплю, тоді протилежна сторона - одразу з натяжкою, потім будь-яку третю сторону і в натяжку останню (навпроти) сторону. барабанчик :)
     
  19. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    я вже знімати і натягувати навчилась, тепер то не біда для мене. Дівчата, я читала, що хтось із вас шив чохол (файл, стрінги) на снапи, киньте силку якогось МК.

    Хоча там складного нічого немає, просто цікаво розміри, тобто довжина, бо читала хтось 40 додає до згальної, хтось 30 см.
     
  20. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    то для краси? чи має якесь практичне значення?