"Ручна" дитина

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Іруня, 15 Квітень 2010.

  1. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

     
    Останнє редагування: 5 Січень 2012
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Мами є різні, я от без свого в магазин нормально сходити не можу. Чогось мені не вистарчає і я вже звикла тягнути пакети в одній руці, а малого в іншій і ще чого доброго діла в переді коляску пхати.))) І прийшовши додому знову без якоїсь причини і прозьби беру його на руки щоб полюбати.
    Але часто бачу як критикують мамів у яких дитина бавиться, чи сидить в кріселкові, а мама в цей час робить щось своє, чи просто має час передихнути, бо така-сяка, не візьме на руки.

    ---------- Додано в 23:56 ---------- Попередній допис був написаний в 23:50 ----------

    На рахунок того, коли дитина проситься на ручки, а мама принципово не бере нічого доброго сказати не можу. Це не правльно і це факт. За виключення хіба стан здоров"я мами, тобто якщо вона по якійсь причині не може на даний момент взяти дитину.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Тапки не полетять. Просто, якщо ви пишете, що недостатньо, то напрошується очевидний висновок, що недостатньо для дитини. Тобто потреби дитини не є задоволені.
    Ну, але ж пригорнути може. Чи сидячи, чи лежачи.
    Я після операції від болю звивалася й носити дитини не могла з місяць, але компенсувала дитині то тим, що ми часто цицялися, спали разом удень, сидів коло мене.
     
    Останнє редагування: 6 Січень 2012
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Можна пригорнути, але не кожна дитина, яка звикла що її увесь час носять буде цим вдоволена. У мого в таких випадках коли він хотів на руки, а я пробувала пригорнути починалася істерика, яка закінчувалась тим, що ми все таки носилися.

    Висновок в кожного може напрошуватися свій, а дехто читає те що хоче прочитати. Мені здається я вже достатньо аргументувала написане, щоб мене зрозуміли правильно.
     
  5. Олята

    Олята Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    А я от не можу бачити-чути як моя дитина плаче. І ніякий то не героїзм носити на руках свою дитинку. Крім того, як Ви написали, є ще чоловік, який може допогти жінці бути не такій замученій.


    я не кажу не брати дитину коли плаче. але не можна їй рота затикати. ну схлипне трішки. я також носила свого сина на руках,але не робила дитину залежну від себе.

    добре, що чоловіки є в дома біля вас. мій чоловік працює в іншому місті, бачу його на вихідні.усі батьки працюють і знаєте, вчуся давати раду собі сама.

    а ще ті у кого діти маленькі, тобто по перша дитина, і вона вадить до 10 кг то одне, а мені вагітній на 4 місяці тягати свої 18 кг в зимовому комбінезоні повірте немає ніякого у цьому задоволення

    ---------- Додано в 08:57 ---------- Попередній допис був написаний в 08:49 ----------

    погоджуюся що дитину треба привчати до дідів і бабів.......я періодично з року лишала одним батькам, другий. то так зручно і моя любов і дитини від того не менша.зате я повертаюся до вого зайка з цьомками і обнімками.а баба з дідом знаю чи живе їхній внук.
     
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: "Ручна" дитина

    В такому випадку мусите думати не тільки про одну дитину, а про двох, бо у вас їх вже можна сказати двоє.:) Якщо носіння на руках одної дитини може зашкодити іншій, то це навіть обговоренню не підлягає.
     
  7. Олята

    Олята Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    трохи, шкодить. бо вже трішки мала клопоти. тому бережуся, що у мого зайчика був ще хтось.
    але до цього я йшла свідомо і пояснювала що в мами болить спинка і що треба ходити ніжками.
    а тепере він сам вилазить з санок або возика і чалапає

    ---------- Додано в 09:14 ---------- Попередній допис був написаний в 09:07 ----------

    а ще я не фанатка комаровського, але вважаю, що мама має бути мамою і жінкою, що годувати дитину не треба до 18 років і в памперсі також дитина має ходити максимум два роки, і що дитина має жити за правилами суспільства,а не навпаки. за щеплення я мовчу.
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Погоджуюсь краще з батьками своїми, ніж з няньками, хоча я свого мацьопика поки нікому не довіряю, та й охочих з ним лишитися не дуже, бояться втратити пильність, а дитина дуже шустра. Чоловік в крайньому випадку найкраща нянька;), але він дома буває дуже рідко, тому беру малого всюди з собою, коли іду по справах, і мушу нести його на руках, бо за ручку ми принципово не ходимо, а відпускати дитину від себе в людних місцях страшно. Хоча бачу як дітки приблизно його віку гарно чемчикують з мамою за руку, а мені про це поки тільки мріяти.))
     
  9. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    А що, одне другому заважає?
    Блін. прибила би того Комаровського. Мама яка годує більше двох років не жінка? А про памперс... А як дитина взагалі без памперса, а як довше двох років в памперсі? А правила суспільства різні бувають, то що, під всі підлаштовуватись?
    Що за навішування ярликів?
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Єс! Дайош всім памперси на задниці, укольчики по графіку і соски в рот, щоб суспільству не смерділо, не було страшно і бридко. А головне, щоб суспільство не втратило ще одну "суспільну одиницю" в обличчі ношеної на руках і любленої мамою дитини.
    Ну от чого то треба все в одну купу? Тяжко вам носити свою дитину - ваші справи, до чого тут "жити як суспільство"?
     
  11. Олята

    Олята Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    ---------- Додано в 10:11 ---------- Попередній допис був написаний в 10:09 ----------

    [/COLOR]
    я перші рази також боялася видзвонювала як дурна до мами. а мама сказала що все окі і правді дитина була жива здорова. він в мене також дуже непосидючий.
     
    Останнє редагування: 6 Січень 2012
  12. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    не думаю, що це причина в дитині
     
  13. Олята

    Олята Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    я нікого не засуджую, тут висловлюють думки моя думка така. і я не кажу що причина в дитині. причина в голові мами.
     
  14. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    ууу, як страшно..
    Тому годувати максимум до року, бо раптом ще три дитини попереду.

    Враховуючи поради місцевих і іноземних педіатрів стає цікаво, де ж то годували до 7 років.
     
  15. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    звучить, як якесь комуністичне гасло :tanksmile::girl_haha:

    а я за те, щоб дитина росла особистістю, а не зі страхом стати білою вороною

    а я вважаю, що жінка стає особливо жіночною саме тоді, коли вона годує дитину.

    і на майбутнє, якщо хочете здорової дискусії, а не капців, прошу не вживати слів на зразок "подуріли" на адресу тих, що не бояться мати "ручних" малят і годувати їх хоч до 18 років
     
  16. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Скільки знаю довгогодуючих мам, всі з зубами. І дехто по двох годує. І виглядає дай Боже всім! То все стереотипи. А чи вірити їм чи ні вибір кожного.
    Головне, щоб та голова була
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Олята

    Олята Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    люди то все ваша особиста справа.....я нікого не переконую. можливо трішки агресивно розказую. але чому ж ви вважаєте, що трішки консервативна мама це зле.
     
  19. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    чого ж? буває. http://klumba.ua/club/post-4635/ а ше бачила в одному ролику, як мама годує свої дорослих дочок. 8 і 12 їм здається
     
  20. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Ми ведемо дискусію, правда? Ніхто на вас не нападає.
    Щодо консервативност то все дуже відносно. Консервативна, бо дотримується приписів союзу? Тоді я ще більш консервативна, бо думаю, а як ж воно природно. Як було до того, як суспільство почало диткувати мамі що і як вона має робити. Думаю, як воно буває в інших ссавців.
    Щодо носіння на руках, повірте, чудово вас розумію, бо сама маю майже 20-ти кілограмове чудо. Щодо годування, ні. Бо годую і буду годувати і маю купу прикладів, коли жінки з успішні в усіх відношеннях годують не один рік. Щодо памперсів, то ніяк від тої зарази не відівчу. Але ж не кажу, що то добре і так має бути, нє? Щодо прививок. Як мікробіолог маю одні знання. але почала більш глибоко вникати в історію вакцинації і в те, що воно таке. Тому не прививаємось.
    Я за вибір, СВІДОМИЙ вибір, який базується на знаннях, а не стереотипах.