"Ручна" дитина

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Іруня, 15 Квітень 2010.

  1. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Аналогічно.Я вже не витримую того,злюся,а ж нізя:).Я вже і на чоловіка злилася,що не може з малим ну хоч трохи посидіти,а що він може зробити.Про відлучки й мови бути не може(хіба деколи їх двох спакую,а сам за 15-20 хв вибіжу до них).
    З туалетом до абсурду доходить-або з ним або під крик.А про їжу взагалі мовчу.Що чоловік вночі приготує,то й будемо їсти.Добре,хоч маму можна попросити деколи їсти нам приготувати на декілька днів.
    І ніяк не можу зрозуміти,в чому моя помилка?Може хтось з таким стикався?
    Чи то бабусі/дідусі накаркали:girl_devil:?
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2011
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: "Ручна" дитина

    А я вже потроху почала з цим боротися. Бо ладно собі щось там зробити не дає, але і йому наприклад їсти зварити ніяк. Та не буде дитина голодна. правда? Коли малий бачить, що я роблю якусь роботу відразу істерики, які супроводжуються таким протестом, що він лягає на підлогу і просто лупиться в неї головою. Ті цирки мені вже надоїли і я почала по тихеньку робити те що мені треба, а йому просто кажу :"ну, і чого ти кричиш, хіба на те є якась причина?" І пояснюю все як дорослому. Хоч ясно він мене в ці моменти мало слухає, але щось там в голові потроху відкладається. Дитина ж не розуміє що для того щоб він був чисто одягнутий, вдоволений своїми улюбленими стравами мамі потрібно на деякий час випускати його з рук, чи з поля зору і щось зробити.
    Бачу це треба було робити спочатку, а то поки виключно на ГВ, носиш всюди дитину з собою, з рук не випускаєш, є зварено то є, нема то нема, а потім починається.
    Мій вже істерить менше і навіть коли я кажу "синочок, мама іде на кухню, щоб зварити тобі компотик" каже "диииии", тобто йди. І ще мій малий бачу такий хитрун, що зрозумів, що це і трохи добре, що мама відійшла, бо можна все-все тягнути дозволене і не дозволене)))
    Але то моментами так, а моментами далі ті істерики, а ще й з елементами помсти.)) Коли я виходжу з кімнати лягає під самісінькі двері, так щоб я назад не добралася і кричить, а я в кімнату зайти не можу. Бува-буває різне. ох, ті діти-діти...:girl_haha:
     
  3. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    то вікове,минеться скоро. Таюся так себе вела десь до року і чотирьох міс.,тепер вже я мушу за нею ходити і заглядати що вона робить)
     
  4. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: "Ручна" дитина

    нам вже два, а воно минати не збирається...:girl_in_dreams:
     
  5. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Збирається, я в 2 також надію втратила, а в 3 - хоп, а вже те що хотілось і аж забагато самостійності, аж сумую)
     
  6. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    В нас така ж ситуація, тому мушу їхати до мами на деякий час: не витримую вже ні я, ні чоловік. Чекаю поки мальок підросте.
     
  7. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    А ми вже давно все робимо разом.
    Тимофій миє картоплю, я - чищу, поки нарізаю, він "миє" посуд;
    підлогу мию, Тимофій теж має свою шмату, пилюку теж витирає.
    Йому цікаво, а я можу робити все, що мені треба, а інколи вже помічаю, що від нього є реальна допомога, наприклад - щось розлилося на кухні, Тимофій біжить в ванну за ганчіркою, витирає і сам назад її відносить...
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: "Ручна" дитина

    То напевно залежить від самої дитини.
    Бо мому щось таке поки не підходить. Заохочення до помочі закінчується або істерикою, або йому зразу дуже-дуже треба до мене на руки. Короче, помічник з нього поки що ніякий.))
     
  9. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Аналогічно.З ним хіба без обіду залишишися-все порозкидає,порозхлюпує в кращому разі.Ну або на руки і все тут,ніякої роботи.
     
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Точно як в нас.:d25:
     
  11. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Добре, коли дитинка вже старша, а в мене ще мацьопи і мала вже навчилася до рук. Хоче, щоб її носили, положемо - крики страшні, поки не візьмеш на руки. Та проблеми б не було, якщо б дитина була одна, але коли ж є ще одне такого ж віку чудо, яке теж хоче мами, хоч час від часу. Навіть не знаю вже що з тим робити?!:girl_in_dreams:
     
  12. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Цю фразу страшенно любить старше покоління. Не залежно від того, чи дитині тиждень, чи рік: "навчилася до рук". Нема сили сперечатися, щось пояснювати. Так і моя мама говорить, а сама, як приїде, з рук дитину не випускає :). Може хто знає, як не "навчити"? Ніколи не брати на руки?
     
  13. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Носити! За все життя це триватиме максимум роки 4. Важко на руках - носити в слінгу.... обидвох :)
     
  14. Burmosyk

    Burmosyk New Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    підтримую Latane на всі 100!
    Ви знаєте, Dolche, що чим більше Ви зараз носитимете діток, тим відкритішими вони потім будуть в дорослому житті, і будуть прибігати до Вас і ділитися з Вами своїми проблемами і питати поради. Саме зараз це тепло в стосунках закладається, тому не лінуйтеся, ви про це ніколи не пошкодуєте.
     
  15. vernata

    vernata New Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Настуня останнім часом дуже ручна. Нічого не встигаю, Саша ревнує. Педіатр сказала, що донечка лінива, бо в свої 4,5 місяці мала б активніше рухатися. А доня хоче бути лише на руках і нічого з цим не зробиш, ношу.
     
  16. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Мні ще два залишилось...Роман суперручний хлопчик. Руки - єдиний спосіб доправити його з пункту А в пункт В без затрати нервів і вибриків. І хоч він в мене тендітний і манюній, це всерівно ой як виснажує. Та що там, він буквально два тижні, як не спить на руках в мене... просто алергія спала і сон покращився.
     
  17. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    О і в мене так. Одна радість-почали ходити. Але зробити мамі "обнімашку" то святе діло. І мене це не тільки виснажує (важим 15 кг), а руки болять так, що трусяться під вечір. Та як бачу останнім часом який він дорослий робиться, думку свою має, бажання..., то хочеться щоб "ручний" період ще трохи тривав :)
     
  18. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Так і робили. Тепер зрозуміла причину такого "синдрому рук". Коли в малої був час коліків, то вона хотіла бути лише на руках, а в синочка коліки пізніше появилися. Зараз все помінялося, звичайно вона хоче на руки, але далеко не так як раніше, тепер може довго лежати і розглядати ігрушки, усміхатися до того хто з нею розмовляє або сама до себе :), малого ж навпаки зараз з рук не випускаємо. Але як я вже зрозуміла, що тим діти ростуть.
     
  19. Lenorchik

    Lenorchik New Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Мій, як хоче на руки, то так сердиться, рученята простягає, аж підстрибує. І що робити?Беру!А вже 10,5 кг, майже 8 місяців малому. То важко не привчити до рук. Намагалася часто не брати, лишати, щоб сам забавлявся, але, як хтось вже писав, приходила бабуся і казала:"Бідненький, ніхто тебе на ручки не бере, мамо, візьми його, він ж так хоче..."А тепер розказують, що я до рук привчила)))Хай буде так.
     
  20. Lamiya

    Lamiya Active Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Ми теж дуже любили на руках носитися і це при тому що немаленькі (маю на увазі вагу). І зараз хоча нам вже 2 рочки любимо засинати в мами на руках.