"Ручна" дитина

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Іруня, 15 Квітень 2010.

  1. likeangel

    likeangel Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    коли дитина хоче йти по вулиці, а бабуся хватає на руки щоб не впав......
    думаю у всьому має бути міра і здоровий глузд.....коли хоче на руки - проситься - беру, а коли дитина бавиться то чого його хватати?
     
  2. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: "Ручна" дитина

    ото мені нині вичитали, що в мене мацьопа ручна і цілий день тільки на руках сидить.. сказали, що треба привчати, щоб сама бавилась!! ну як 5-ти місячну дитину привчити саму бавитись? не збираюсь!! вона ітак по 10-15 хв може сама бавитись...

    а я хочу її носити і буду носити!! поки можу - ношу, як спина болить - трохи кладу на ліжко, обнімаю і лежимо, вона мені щось розказує, а я їй.. і взагалі - моменти, коли вона спить в мене на руках - напевно найприємніші моменти мого життя!! це таке прекрасне видовище, як вона притулиться носиком до мене і не викручується, а тихенько спить.. балдію!!!

    ну не встигаю я всього по хаті зробити.. деколи снідаю в обід, а обідаю ввечері (деколи!), і не встигаю попрати все вчасно, чи прибрати.. добре, що мій чоловік мене розуміє (йому їсти зварити я встигаю завжди, бо це роблю перш за все! :girl_wink:) але відмовитись від таких приємних моментів лиш би про мене сказали "яка вона файна господиня!" - не збираюсь!! хай краще колись моя доця скаже "Яка в мене файна мама!"

    вот..

    а ще додам.. мені недавно сказали, що я її аж занадто люблю (бо постійно на руки беру, коли вона хникає), що вона вимагає від мене щоб я її взяла на руки.. а я зовсім не вважаю, що вона вимагає, я вважаю, що дитина просто ПОТРЕБУЄ мамусю... і я запиталась "А хіба можна любити занадто?" Дитина проситься на руки, бо хоче захисту, тепла, впевненості і я не думаю, що правильно відмовляти їй у цьому.. Інша справа коли дитина не проситься на руки.. Але я б мабуть носила все одно )) Бо мені то подобається!!
     
    Останнє редагування: 22 Серпень 2011
  3. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    в мене точно така ж ситуація. правда я частіше лягаю з ним на диван, бо вже майже 9 кг важить. і на кухні маю крісло-качалку то щоб малій чи чоловікові приготавати їсти часу вистачає, малий любить в ньому посидіти кілька раз десь по 10 хв. а був би легший, то певно навіть би не сідали. але я не жаліюся, нам так добре, хоча часом з сил вибиваюся, бо все ще намагаюся навести лад в хаті. але як лишаюся того ровера то почуваємся з синочком набагато краще. ех... нам би прибиральницю.
     
  4. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    А я щоразу просто балдію від того, коли доня мене обнімає, гладить, торкається, тримається ручками. Кожен раз для мене це якесь просто неземне щастя, словами мені це важко передати, але розпирає мене в такі моменти, не можу натішитись :girl_yes2:
    Якось мене тато мій питав, чи є в мене то чи то, я кажу не знаю, а він мені яка ж ти господиня, на що я гордо відповіла " зато я найркаща мама! " більше запитань не було ))
     
  5. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    А моя дитина вже перестала бути ручною. Може собі бавитися довго сам, лиш би мама в тій самій кімнаті була, потім набридає, то підповзає, і по ногах вставати починає, означає, що вже треба взяти на ручки надоїло :) Але потім знову відволікаєтсья на якусь іграшку і знову маму лишає - отак і живемо :)
     
  6. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    і в нас родилася ручна дитина..:d25:.спить на мені в слінгу міцно і гарно, лише відкладеш в сторону-образа і плач:girl_blush2: хочеться все зробити- і їсти зварити, і попрати, і з старшою побавитися- а нема як. ото думаю- мине чи ні? чи то розслбитися- забити на хатні клопоти, накупити повну морозилку вареників і піцци, а самій насолоджуватися сопінням на грудях?
     
  7. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    в слінгу і нема як?))) не вірю,бо сама маю таку дитину,котра до річного віку вдень спала лише в слінгу,роботу,котру було незручно робити з дитиною робила,коли приходив чоловік і дитина спала в слінгу на ньому. Тепер мені здається,шо то був самий безпроблемний час,тепер хатня робота мені важче дається)
     
  8. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Мені здається, усі діти хочуть тепла.
    Тільки ЦЕ мене турбує. Адже старший теж дитина, яка при чому донедавна отримувала максимум цього тепла. Тож деколи таки доводиться покласти меншу на пару хвилин подригати ручками, ножками і йду обнімати старшого :).
     
  9. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    В нас теж мальок "ручна" дитина: спить, їсть, лежить тільки на руках. Якшо б хтось допомагав по хаті я б зовсім не жалілася, бо Катруся якось так швидко виросла, шо я не встигла насолодитися тим часом мацьопи. Але тепер їй не вистачає моєї уваги, тому трохи важкувато весь час присвячувати тільки малому, а старшу лишати якось збоку.
     
  10. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Треба призвичаїтись, ми от дома поки годую мальоту в основному читаємо книжки або щось нескладне бавимось, моїй Ірі не так потрібна моя фізична участь як емоційна, а це не є проблема. а щодо хатніх справ - роблю все максимпльно просте а всі громіздкі справи залишаю на час приходу чоловіка або на сон, або до кращих часів:)
     
  11. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    як про нас все написано))) ми теж в основному читаем або малюєм, поки Христя їсть цицю.

    ми наразі в сск тільки, то всерівно лише одна рука вільна, Христина не любить з головою в слінгу сидіти- плаче і викручуеться.
     
  12. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    я голову дитини в сзк на згин ліктя лівої руки собі клала і в мене получалося вільними півтори руки:girl_smile:,принаймі картоплю могла почистити)
     
  13. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    типу так і роблю, я так навіть блінчіки жарила. все чекаю, коли можна вже буде в шарф мотати вертикально і мати 2 руки вільні (наразі моя не хоче в сш вертикально бути)
     
  14. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    а горизонтально в сш? засне - фіксуєш голівку - і маєш вільні руки на якийсь час (в мене такий фокус проходив)
     
  15. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Мене теж виручало колискою в сш мотати , переважно коли Ліля спала, бо тоді хоч мала спала. Коли я намагалася Лілю просто на ліжку залишити через хв 5 плач. тож я мусіла на собі носити і вона там періодично підсмоктувала цицю. в сш на двох плечах легше носити ніж сск.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Дівчата, а ви як у слінг кладете вдягаете підгузок? Я власне пробую висаджувати, то вдома ми з голою попою ходимо. Але у слінг поки покладеш - поки дістанеш...
    У результаті ми зараз гетть "ручні". Ношу на руках.
    Приловчилася вже 1 рукою тримати. Другою їсти, на компі працювати, з малою бавитися...
    Правда моє чудо вдень файно спить на балконі у люльці. Заколисую кладу у люльку і маю 2-3 години вільні. А як просипається то одразу на ручки і годинки на 3 поки знову не засне.
     
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: "Ручна" дитина

    100%
    тепер я не прасую нічого, а раніше така блогодать була:) малий в слінгу а я праскою "вишивала" уххх
    мені тепер теж все важче дається, бо в мене хоч вже не зовсім мацьопа, але бувають дні, що з рук не злазить, навіть чай роблю з ним на руках:8:
    фраза " він тааакий ручний" вже задовбала, при тому тааакий ручний він зазвичай біля людей котрим тільки б язиками почесати:girl_emo: бо буває, що деколи треба на руки взяти, а він лееетить
     
  18. olena

    olena New Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Я вчора і фарш молола з малою на руках, зупку варила і різала все з нею разом.
    Вже декілька днів не можу залишити її ні на секунду- відразу плачі, а на ручках нам комфортно, спокійно.
    От думаю, що треба нарешті освоїти заспинну намотку, бо ж їсти треба якось робити. Поки була менша, було простіше,бо замотала горизонтально, цицю в зуби і можеш все робити,
    а зараз вона вже так не хоче, бо все цікаво і все треба бачити.
    Був у нас і момент, коли мала могла собі полежати і побавитись сама, але то швидко скінчилось.
     
  19. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: "Ручна" дитина

    А в мене ручна дитина з народження, і то не весело(((
    Спочатку просто висіла на грудях, думала мине. А коли підросла, то просто не випускає з поля зору. Я не те що з кімнати вийти не можу, я як тільки встаю з місця, одразу починаються плачі. Що говорити, я навіть в туалет з нею ходжу і там вона в мене сидить на колінах. Про готування їжі і мови нема, як щось беру до рук плаче, ногами копається. І не важливо ми самі вдома, чи ще хтось є, від мене ні на крок
     
  20. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Моя дитина з народження не була "ручною". Я могла погодувати, покласти в ліжечко і вона солодко спала. Не знаю чи то співпало (залишила її на 2 години, перший раз коли вже виповнився місяць) чи якась інша причина але тепер то така "ручна" дитина. І мені теж зовсім не весело, бо сама в хаті і навіть чаю попити інколи не можу. Може спати на дивані але я маю бути так близько щоб вона відчувала. Як тільки я трішки відсунусь, то зразу проснулась і плач.