"Ручна" дитина

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Іруня, 15 Квітень 2010.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Порадьте, будь-ласка, щось. Бо я в тому не розбираюсь, часу вивчати це питання на даний момент нема (руки зайняті :d25:, та і з часом не дуже).
     
  2. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Є тема "Слінги. Ерго. Кенгуру", там багато корисного :girl_smile:
     
  3. snegok

    snegok New Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    моя мацьопа до року дуже часто полюбляла сидіти на руцях,а як почала ходити в неї це трішки переросло!
     
  4. Likalika

    Likalika New Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    В мене донечка й досі ручна. Ну дуже вона любить сидіти на ручках. І заспокоїти її можна тільки якщо візмешь на ручки і приголубиш та поцілуєш.
     
  5. mamba

    mamba Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    ше не ходить, тому ручний))) в кріселку сидить, коли має забавку якусь цікаву (переважно це стибрена в татуся якась штука-досягнення сучасних технологій - кабель, блютуз, флешка)
     
  6. Sapiha

    Sapiha New Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Недавно прочитала цікаву книгу Жан Ледлофф "[FONT=&quot]Как вырастить ребенка счастливым" [/FONT][FONT=&quot] і почала розуміти чому наші дітки так просяться на руки ))))) Хто має вільний час раджу прочитати.

    [/FONT][​IMG]
    [FONT=&quot]
    [/FONT]
     
  7. likeangel

    likeangel Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    У всі часи і епохи мами носили дітлахів на руках і це природньо що наші малявки просяться на ручки:girl_yes: Я вважаю що лялю треба носити, адже дитинство таке коротке, а 10-тирічного вже не поносиш:biggrin:
     
  8. talja

    talja Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Деякі із них просто не злазять! І це не є нормально, дитина звикає і ще більше вимагає рук, та потрібно зауважити що і вага дитини змінюється стає щораз важче носити її і неможливо деякі речі робити із дитям на руках!
    Малятам добре часто змінювати обстановку, я переносила малого із одного місця у інше, намагалась брати коли він не вимагав а коли він був не на руках займала його чимось іншим! А у знайомих що дитина не заплаче вони відразу біжать до неї і на руки так і навчили, (не завжди коли дитина плаче то вона хоче на руки, іноді хоче їсти, зміни памперсу чи просто уваги) носили до року поки ходити не почала. Це було щось....:8: Тому іноді ручними дітей роблять батьки!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. likeangel

    likeangel Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    моєму малому майже рік і я його багато часу ношу на руках і чесно кажучи я вже звкла:), а він деколи вже сам проситься в манеж чи просто на підлогу поповзати:). А коли мені нема чим зайнятись - так і хочеться його взяти і потіскати, поносяти
     
  10. talja

    talja Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Ну от основне щоб не було комусь мукою, а все в радість - тоді й носити можна! Кожному своє:connie_pull-pigtail
     
  11. Bambe

    Bambe New Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Мій старший носився інтенсивно десь до 8 місяців, потім йому було цікавіше вивчати кімнати. Дарусик зараз постійно на руках, тільки вночі спить на ліжку. На руках ми спимо, гамаєм, танцюєм-коли болить животик. Я думаю, що коли синочок на руках-він відчуває себе в безпеці.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Лютий 2011
  12. mindsight

    mindsight New Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Моя дитина розглядає руки як метод транспортування з точки "А" в точку "Б". Якщо хтось починає нарізати з нею на руках третє коло по помешканню, вона здивовано заглядає в очі.
    Я думаю, що так сталося тільки тому, що бабуся з нами не живе:) Не було кому привчити.
    Як від малечі можна очікувати щось іншого від того, що ми запропонували їй самі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    А в мене малий стає ручний :sad: Мала любила на ручках носитися, розглядати квартиру, але ніколи не спекулювала цим і не закочувала істерики, щоб попасти на ручки. А от синочок не такий. Спекулянт! :) Був період зараз, коли в нього животик болів і тому носили-гріли, а тепер він навіть коли все добре вимагає на ручки. Візьму поколисаю, вже заснув, тільки в ліжко класти, а в нього очі зразу відкриваються і в крик! Придумала навіть в ковдру загортати його, щоб йому тепло було і він думав, що на руках, деколи проходить :) Треба відівчати, бо в мене спина слабка, не можу постійно носити, через годину-півтори аж простріли в спині. Пробувала слінг, так руки вільні, АЛЕ спина то все одно під навантаженням, та я би сказала, що болить ще більше.
     
  14. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    так йому навіть місяця ще нема, у мене донька до сіх пір проситься "на уськи"). він ще дуже маленький й хоче мами.

    може вам викликати консультанта, щоб показав як правильно зробити намотку, щоб було меньше навантаження на спину?
     
  15. arkka

    arkka Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Наша Устина такого ж віку, як ваш і така сама в нас ситуація, а ще баба :girl_cray: яка приїжджає разна тиждень, але ну дууууужжже скучає і їй конче треба поносити дитину на руках навіть коли та спить :ireful::ireful:цілий тиждень дитина поїсть і сама засинає, а сьогодні її вже так наносили від ранку, що вона вже так спати не хоче :girl_nea:я тільки з кімнати а баба вже витягнула з ліжечка і на руки..... ото скандал чую буде.....
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    ужас
    мала дитина хоче руки!!! прєступлєніє вєка!!!!
    шось мене нині свекрухи падруга вивела з її - * рібьонок должен спать отдєльно с рождєнія*
     
  17. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Я згідна що це нормальна потреба, але ж не цілий день на руках :)
    Старша ніколи не спекулювала, звісно що брали на руки і носили і бавили, але ж не по пів дня або цілий день. А якщо ти сама вдома з двома дітьми і їсти звари і попери-попрасуй і прибрати треба і погуляти. А ні в слінгу ні в кегуру більше 10 хв сидіти не хоче, любить щоб носили або спинкою до себе або так щоб з-за плеча виглядати(а таке положення в його віці можливо тільки на руках), от і роби що хочеш :)
     
  18. likeangel

    likeangel Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    ті баби то шось страшне:girl_devil: я ледве відівчила малого засинати на руках.....
    я вважаю що спаня з мамою це нормально, особливо коли присутнє ГВ мій малий досі може засинати між мною і чоловіком, а потім я його перекладаю в ліжечко, але оце вічне коськаня на руках треба чи не треба зайве....
     
    Останнє редагування: 8 Серпень 2011
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: "Ручна" дитина

    А як знати, коли треба, а коли ні?
    Все пізнається в порівнянні. Після операції мені так бракувало тих моментів, коли малий спав у мене на руках... Думаю, з тої перспективи треба дивитися щодня: а що, як завтра на руки взяти більше не зможу? Я ще до операції вважала, що забагато носити неможливо, бо забагато не буває. Після операції ще більше в тому утвердилася.
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: "Ручна" дитина

    А он моя вже не мала і так мене замучила, шо узясть. Муж щось пробує тріпатись аби їй догодити а вона як підніме шум, покручє совітської сирени, ібо хоче маму, то муж хіба біжить і ховається під ковдру. І він мені буде казати що він до дітей вставав... ладно. Проєхалі.

    Онто дітьо, паскудне, мене - стару хору жінку - заставило нині спати з нею на ліжку пів ночі. То я від третьої до пів шостої з нею перебивалась, а в шостій вже встала і пішла на роботу.

    Але, паскуда, не хоче спати зі мною на мому ліжку. То мама має переселитись до неї. УЗЯСТЬ! Куця собі ляже вдень поспить, а маман ні. Вот так і живем. Мотаєт сюда, мотаєт туда... нє знаєм куда сєбя спрятивать.