"Ручна" дитина

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Іруня, 15 Квітень 2010.

  1. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: "Ручна" дитина

    От погоджусь з вищенаписаним, дитину - в слінг, і можна і помити, і попилососити. З приготуванням їжі - тут вже як приспособишся, зараз Аня сидить в стільці для годування, нічого такого отруйного я не готую, щоб боятись, що вона нанюхається, раніше я брала дошку і овочі і йшла до неї в кімнату різати.
    Загалом, може вона і в манежі хвилин 20 посидіти, і сама погратись, але їй комфортніше, коли вона мене бачить. От вчора лишила її в спальні в ліжечку з купою іграшок, а сама пішла зняти суху білизну з сушилки, то заходжу (через 5 хв.) - вона не плаче, але сидить на двері дивиться, іграшки навіть не чіпала... аж шкода стало.
    На руки беру досить часто, але не сказала б, що вона "стала ручною". Якщо лежу з нею на дивані - може гратись/повзати/перекидатись і годину, і більше...
    Моя думка - що діти таки "наїдаються" тим носінням на руках.
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    дивуюся з таких спокійних (на перший погляд) дітей. мені тре було на балконі зняти одяг, і при тому що малий мене бачив і чув, то так дубасив іграшкою по склу, що я вилетіла звідтіля як куля, щоби не розбив. звучить дивно, але в мого малого сила якась така неконтрольована((
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: "Ручна" дитина

    цибулю нюхати корисно :) ніц не буде
    я Вірусю до рук привчала, бо вона така була спокійна, що задовго, на мою думку, сама лежала. і зараз навіть як вона не просить - схоплю і ношу. Час так летить, дітки ростуть. потім і схочу поносити - а вже круте і самостійне буде.
     
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Це точно.
    Притулитись до мене Ромчик хоче все рідше і рідше.
    Я йому постійно про це нагадую, тобто якщо раніше "на ручки" була його ініціатива, то зараз моя. Максимум - підбіжить, цьомне і далі погнав.
    А я ж така любвєобільна, так хочу тепла і ласки))), потулитись, пообніматись-потіскатись.
    Виловлюю моменти коли він в дусі на то. Наприклад після сну або коли сконцентровано за чимось спосерігає. Тільки тоді в нього є час на мої ніжності.

    Ех, скоро і не допросишся від них такого...
    От думаю - може то специфіка хлопчиків? Дівчатка інакше? Чи то просто мій хлопчисько такий непосидюх?
     
  5. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Смішно так:)
    Назва теми, як з розділу про тварин.
    дві протилежні думки.
    Одні бояться привчили до рук. Тут саме основне не привчити з роддому, зразу класти подалі. Але тут важлива причина, треба готувати їсти, прати, прибирати.
    Інші- носять на руках, тішаться близькістю, і неменш успішно готуюсь їсти, перуть. Я з тих других, в якої пріоритети виставлені правильно.
    І та я не така лояльна, щоб пояснювати елементарні речі: що діти потребують батьків, що вони швидко ростуть.
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    ггг, ручні діти
    маю двох, але якшо саша ше до 3 років просився в слінгі носитись, то юрко вже давно на будь-шо шо заважає йому йти ногами кричить криком
    і то ношені такі виношені, ручні-ручні
     
  7. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    А мій Дімон ппц який ручний зараз. Перед новим роком тижні два підряд він весь білий день хотів слухати музику і танцювати в мене на руках)))). І на вулиці зараз хоче теж тільки на руках гуляти. Якимось дивом погодився вчора 15 хв на санках покататись.
    А поки пишу то старший прибіг і вже "на руки" забрався. Його б воля - він би теж ще носився і носився.:girl_crazy:
     
  8. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    А я троха істерична ))) ггг
    Ну не можу я спокійно реагувати коли банально говорять "привчила" по відношенню до дитини. Мене аж тіліпає..
    Я також роблю помилки, але свідоме обмежування близкості, бо "треба" то-то і то-то я не розумію (звісно є крайні випадки, до яких готування їжі я ніяк не відношу. Та бувало що, вибачте, і в туалет разом ходили).
    Дитину ні до чого привчити неможливо. Можливо лише показати приклад (хороший чи поганий). А дитина вбирає все з перших місяців, саме при близькому контакті з мамою вона вчиться як треба реагувати на те що відбувається навколо.
    Носіння? В мами/тата на руках новонароджена дитина відчуває себе в безпеці, бо цього світу вона не знає і все її лякає.
    Ні з кого конкретно я звіра не роблю. Не вперше чую саме такі думки від різних мам (молодих і вже з дорослими дітьми). Як каже моя мама: "вони обрали такий спосіб догляду і виховання своїх дітей". Та нехай, лиш би свої "розумні" поради тримали при собі....
     
  9. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    В мене також такі думки постійно, дивлюсь і не віриться, що вже так підросла, деколи сльози чомусь навертаються, ніби вже заміж дочку віддаю:girl_crazy: Зараз мала не хоче на руки взагалі - тікає, має купу справ:girl_cool:.Вдома то хапаю, потискаю, зацьомаю, що аж піщить, бо мені не хватає її. Раніше цього так не розуміла, коли руки терпли, вночі не висипалась, це все так пролетіло... Коли дивлюсь на немовлят така ностальгія і тепло відчувається... В якийсь момент, я почала все по-іншому сприймати і розуміти, крик, істерику, вимоги, ціную кожну мить її дитинства. Ніколи б не подумала, що після народження дитини стану настільки спокійнішою і виваженішою, для мене це відкриття.
     
  10. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Мій вже 7-річний, а всеодно любить обійнятись. І ще й інколи каже, що давайте всі втрьох-чотирьох обіймемось. :) Був ношений дуже. Самого не можна було й на трошки залишити.
    А мацьопка теж любить руці, але цілком може й сама полежати спокійно, з іграшками чи без. А от як на вулиці у візку прокинеться, то тільки на руках спокійна, і засинає знову у вертикальному положенні.
     
  11. OlyaPolischyk

    OlyaPolischyk New Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    А в мене залежить все від настрою Соломійки.Як захоче, то і полежати сама може.Але на руках дійсно комфортніше.Я ж насолоджуюсь цими довгожданними моментами.
    [​IMG]
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    я теж дивуюся, бо мій маэ спокійний темперамент, але в ліжечку і манежі не побуде ні хвилини (хіба в період, коли навчився вставати на ніжки сам то троха там тренувався)
    зараз і на підлозі повзти кудись не дуже хоче, все цікаво сховане від нього))
    бавились в дитячій кімнаті з ровесниками, то інші дітки носяться, іграшками намітують, а мій повзе до мене типу обіймає, цілує (ну тобто торкається своїм лицем мого), бавитися хоче лише в мене на колінах, або ще типу я сиджу поруч, а він секунда іграшку пощупав, до мене обійматися і так по колу
    це при тому що на руках особливо не носила, відлежувалася спершу з ним по можливості, а як треба було щось поробити то відволікала, щоб отак заплакав і хватала на руки то не було, ну але й реагувала, якщо починав реально ревіти
     
  13. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    як про свого читаю :)
     
  14. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Я свою молодшу до рук привчила десь певно тільки після трьох місяців, до того вона категорично викручувалась, не хотіла носитись ні горизонтально, ні вертикально, ні колисатись на руках, хтіла сама собі лежати в спокою :) але я була наполеглива, і зараз вже стало ій подобатись.
    А от старше чудо, то ручне з перших днів, потім як почала ганяти, то перейшло, а після народження молодшої дістала новий виток бажання бути на руках, треба іі і носити, і бавитись хоче на руках, і навіть мультик дивитись теж на руках.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Моя дитина, хоч і ношена з 1 міс в слінгу, але ручною до недавнього часу взагалі не була – навіть з ерго рюкзака намагався втекти весь час. І вдома завжди мав якісь свої справи – повзав, вставав, длубав стіни і навіть сварився щоб відпустили на підлогу (то якщо хтось пробував його тримати на руках довше 10 хв).
    А от уже з тиждень раптом Влад став такий ручний-ручний – так би і сидів увесь день на руках. :d25: Підповзає до мене, хапається за коліна, встає і тримаючись за одяг вже сам лізе вверх – на руки. Таке мале мавпенятко стало – тільки з рук на руки перелізає – то до мене, то до чоловіка, то до баби.
    І так тримається міцно-міцно, пригорнеться і сидить тихенько – аж сам на себе не схожий, все б нічого, але носити ті 12 кг щастя по півдня на руках важкувато вже :girl_smile:
    То було не зловити, а тепер сам тулиться - як то в дітей все швидко змінюється :girl_in_dreams:
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    о так, теж всіх перекусав за бороду в свій час)
     
  17. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Напевно зубки лізуть. В мене синочок, як брав кутові зубки, то три доби взагалі мене ні на секунду не відпускав, навіть в туалет йшла з ним на руках, а спав лише в мами на животі ті три ночі. Дитина так відчуває безпеку і заспокоююється.
     
  18. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: "Ручна" дитина

    і моя останнім часом така стала. зовсім не хоче сама бавитися. навіть відійти на 3 хв не можу, відразу такі плачі)))
    ооо, в нас здається, якраз в дорозі нижні ікла:girl_crazy:
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    я ніколи того не могла і не можу)
    малого нееально лишити самого в кімнаті ні на секунду
    ще коли я в кімнаті то може собі з 10 хв побавитися
    ну і +туалет ванна то для нього найцікавіша зона, його б воля сидів би там певно ціли день
     
  20. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: "Ручна" дитина

    Моя Меланія може бавитись сама довго, але от коли її щось турбує, то зразу на руки проситься. А вчора, певно зубки турбували, то з рук не злазила цілий день. Коли хтось на руки бере, то може сидіти, але не довго. Або коли бачить мене, то зразу з криком до мене проситься. Мені хоч важко її носити, але це так класно, коли дитина так до мене проситься :)