Розлучилась, розійшлась... що далі?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Iriska, 9 Січень 2009.

  1. Dorema

    Dorema New Member

    Ось уже тиждень не дає мені спокою ця думка. Ми були разом два роки у мене є дітки і він з ними добре ладив та в один момент все закінчилось ми розстались перед новим роком толком не пояснив в чому причина сказав що хоче почати життя заново порвав все що нас зєднювало. А я не можу це пережити не уявляю себе без цією людини.... Поможіть будь ласка як справитися з цим, я думаю не перша яка стикалась з таким питанням
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  2. Isa

    Isa Well-Known Member

    Дівчатонька привіт, піжкажіть може де тема є, щодо пояснення обоговорення з дітьми теми розлучення батьків, а також спілкування дитини з новою дружиною тата..от ці всі моменти, ньюанси.
     
  3. Leila

    Leila Well-Known Member

    Щось такої теми не пам'ятаю, створіть її. А які моменти вас цікавлять по стосунках дітей і нової дружини тата?
     
  4. Isa

    Isa Well-Known Member

    Поки тему не буду створювати, побачимо на скільки воно буде тут обговорено) Коротко: розлучились коли дитині було 2,5 роки (син), зараз малому 5,5 років. Цікавить два моменти - що говорити дитині на питання "чому ви з татом розійшлись, я хочу щоб ви жили разом", раніше було менше звичайно питань, зараз все більше і більше. І в мене задача щоб найменше воно відбилось на дитині. До слова, розійшлись доволі спокійно, без скандалів, я говорю про батька дуже поважно, нормально (батько був ініціатором розлучення), вони часто бачаться, дитина їздить до батька на 2-3 дні в тиждень. Але батько про мене тепло не відкликається, ну тобто ніяк (що теж думаю нормально, лиш би не погано). Говорю дитині що ми з татом дружимо, що ми спілкуємось, що він народжений в любові, ну що трапляються такі ситуації в житті, але думаю що ще можна говорити/зробити? і взагалі хочу з дитячим психологом проконсультуватись. Друге питання: у тата є нова дружина, одружились одразу по розлученню нашому, мають дитинку, чекають ще одну. І, я не можу стверджувати, бо я не є присутня, не знаю, ну зі слів сина нова дружина сварить і так далі, ну і взагалі я бачу що малий не дуже до неї ставиться, не подобається вона йому. І моя позиція що ні вона ні він не мають один одного любити, цією ситуацією і цими відносинами має займатись, має рулити тато. Так от що я можу зі своєї сторони говорити, вдіяти? як я розумію, я маю вплив тільки на сина і тільки йому можу щось порадити...До всього чого додумалась, це кажу, що коли їдеш до тата то кажи татові що ти хочеш час проводити з ним (ну бо зараз як я розумію тато працює, а вони змушені разом бути), якщо щось тобі погано/ображають чи щось таке, то кажи все татові (на що малий каже, що він боїться татові казати). Ну і кажу, якщо що, дзвони мені будь-коли, я приїду заберу тебе. І от такі качелі, чогось поганого нема - не думаю що хтось там погано дійсно відноситься, ну але от такі "стандартні" теми при розлученнях, як в тому допомогти дитині...може хто з досвіду напише в кого як було. дякую ))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Якщо тато працює і син лишається з його дружиною, то навіщо ви його туди відправляєте, знаючи, що дитині з нею некомфортно?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  6. Isa

    Isa Well-Known Member

    от до цього теж докумекала головою і тепер правило встановили "їде тільки тоді коли там тато є", всім все підійшло поки) просто ще додатково напишу, що воно все так змінюється, от домовились за якусь схему дій, ніби всім супер класно всі щасливі і потім раз і якась халепа, і ти не розумієш що до чого..ну як ви кажете, подумала, нащо він туди їздить, а от просто по інерції...тому тепер не так) дякую за коментар.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Через кілька днів 15 років нашому шлюбу, і ми вже не будемо разом. Мені зараз дуже боляче і настільки сумно немов ховаю рідну людину. Я не раз виливала свій біль на цьому форумі і пробувала залатати те що давно розпалося. Завтра він піде від мене назавжди і я цього дуже хочу, але не можу зупинити сльози. Моя юність і молодість пройшла з цією людиною , в нас двоє прекрасних дітей і ось це потрібно перекреслити, тому що вони не повинні жити в цьому пеклі. Коли старшому було півтора року він признався у зраді і я пробачила, навіть тоді другого виходу не бачила, але щось в мені надломилось, і хоча я наважилася на другу дитину , тріщина з кожним роком ставала все глибшою. В нього проблеми з алкоголем, він нічого не хоче і нікуди не стрімиться , і останні роки я просто почала змучуватися тягнути все на собі. Два роки тому ми розходилися кілька разів, по цій причині, але все таки почуття брали верх над розумом і незважаючи на те що він мене сильно штовхнув і я впала це на очах дітей я всеодно пробачила. В квітні цього року ми посварилися через дрібницю і він при дітях раз вісім вдарив мене по голові. Я думаю в мене був струс , але я нікуди не зверталася, пила ліки і все. Коли прийшов до дітей, тероризував мене , я відривала його від вікна , з якого він погрожував скочити. Просився залишитися поки знайде собі квартиру, в результаті вже майже пів року не дає мені спокою. То пробує налагоджувати стосунки, то ображає, від нього злість і гнів аж фонить. В квітні була крапка неповернення - в мене всередині просто все до нього вмерло, вогорівша земля, пустеля. Я йому це сказала , але він напевно до кінця не усвідомив що це правда. Як і де мені знайти сили щоб це пережити ? Як залишитися адекватною мамою і допомогти дітям пройти через розлучення батьків з найменшими втратами? І як вистояти під тиском близьких , які мене не підтримують? І я залишаюсь одна, з фінансовими проблемами, дітьми і просто страшенною втомою від свого життя
     
    • Співчуваю Співчуваю x 40
  8. Online

    Online Well-Known Member

    @Ірушка, співчуваю. Стосовно розлучення і дітей, подивіться на це під іншим кутом: ви подаєте їм приклад, формуєте майбутні установки для шлюбу і взаємодії з протилежною статтю. Якщо тато б‘є маму, а мама продовжує жити з татом в них створюється хибне уявлення про допустимість насильства в сім‘ї. Або несприйняття чоловіків (якщо у вас донька). Ви не можете цього допустити. Щодо родичів... Не треба від них приховувати правду, стидатися брудної білизни. Тоді і до вас питань не залишиться. Принаймні від ваших близьких. Його родина скоріш за все підтримає його, це нормально, не ваша вина. Своя сорочка...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 16
    • Подобається Подобається x 4
  9. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Сьогодні він з'їхав і я відчуваю неймовірне полегшення, знаю що накриє ще не раз , але зараз мені спокійно, перший крок зроблено. Завтра поговорю з дітьми і складу фінансовий план. І нові правила нашої нової сім'ї .
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Оптимістично Оптимістично x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Можливо, не перекреслювати, а піднятись на вищу сходинку?
    Двоє прекрасних дітей залишаються з Вами :). Молодість та юність і так би пройшли (хоча, це відносне. Як каже мій чоловік, після 30 - це зріле дитинство, а після 40 юність тільки починається :girl_crazy:). Всьо, пройшло. На жаль, так сталось, що саме з такою людиною Ви створили сім’ю. Так сталось, так ви обидва щось таке робили, і ось результат.

    Можливо, зараз спрацьовує звичка: а як же далі, якщо роками ви були (жили) разом? А тепер - ні. (Це як жінки після виснажливої вагітності, буває, сумують за животиком :)).

    Погляньте на це з іншої сторони: Ви позбулись того, що Вас кривдило. Це як перемогти хворобу: вірусу в організмі вже нема, але токсини від них та від ліків ще є.
    Моліться за мир та спокій в своїй душі, за допомогу у вирішенні всіх побутових питань та за інші моменти, що я Вас турбують.
    Набувайте нових звичок, відновлюйтесь. Всі проблеми можна вирішити.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це відчуття від правильно прийнятого рішення.
    Повірте, можливостей у Вас більше, ніж зараз здається. Ви впораєтесь, і Ваша сім'я буде здоровішою в такому складі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 4
  12. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Зараз дуже кидає емоційно з боку в бік, ще й фізично дуже важко. Восени він був ініціатором щоб взяти добермана, через пару місяців собака йому стала непотрібна. Після вакцинації в неї почалися припадки епілепсії. Зараз вони участились, лікування, прибирання за нею все на мені. В мене таке враження що зараз життя мене випробовує на міцність. Дітей потрібно активно виховувати, вони стали нервові, б'ються між собою , сваряться. Свекор з свекрухою підливають масла в вогонь. Перекручують мої слова, підговорюють його щоб він не помагав фінансово, хочуть меблі забирати, так гидко від цього. Я сказала що залишу на добу їм квартиру і хай забирають все що захочуть. Чому не можна без цього бруду, невже їх внуки нічого не варті.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    о_О
    Квартира Ваша?
    Виставити за двері все ,що вважаєте самі, чи нехай, що будете вважати за їх бажанням і юш.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Квартира моя. Розповіла правду про його вчинки батькові і свекрові. Тому що він почав мене обливати брудом, що я знайшла собі кавалера. Дуже хотіла розійтися без виносу брудної білизни , але бачу що це варіант не для нього. Батько мене підтримує, потрібно організувати себе в нових умовах і вирити в краще.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Не будьте такі добрі, і ні в якому разі не залишайте самих в квартирі. Ще вам зі злості шкоди нароблять. Нехай все забирають під вашим пильним наглядом, а ще краще якщо з вами хтось буде, батько чи подруга, бо їм не так ті речі потрібні як хочуть познущатися над вами.
    Тримайтеся! Вірю, що у вас все налагодиться з часом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 15
    • Подобається Подобається x 2
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    та ви що? Ви думаєте, що після цього вони вас перестануть мучити? Аж ніяк. Якщо дійшло до такого, то там вже ніякої совісті нема. Навіть не думайте. То Вам і дітям. У вас і так складна фінансова ситуація, я так розумію. Ще меблі купувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 18
    • Подобається Подобається x 3
  17. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Не буду ж я за них битися, якщо вони такі дріб'язкові і їм потрібні меблі яким 10-15 років хай забирають. В мене буде стимул краще заробляти, ще один привід не при яких обставинах не повертатися до нього. Бо мені важко психологічно, сьогодні річниця нашого весілля , я згадую які ми були щасливі в цей день. І переконую себе що цієї людини більше немає, є інша незнайома мені зла і агресивна.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Ірушка вклинюся і я зі своїми порадами. Вам то може і нічого від них не треба. Розумію порив все віддати. Але у вас є діти. Вони не підписувалися спати на підлозі, грубо кажучи. Підтримую дописи вище - не залишати їх в квартирі. Я би їх взагалі до хати не впустила. І спілкування - таке діло. То їх син. Ви їм чужа і завжди будете поганою, навіть коли насправді 100 раз правою. Тому напружуватися і пояснювати щось без толку. Краще зосередитися на дітях. По перше, їм потрібна здорова мама. А по друге, пояснювати ситуацію наскільки це можливо. Якщо діти будуть спілкуватися з чоловіком і родиною, є всі шанси, що вони будуть налаштовувати дітей проти вас. Чесно, не знаю виходу з такої ситуації. Говорити з дітьми, і говорити вже.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 2
  19. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    І говорити правду. М`яко, але правду.
    Читала я таку історію. Мама боялася травмувати дитину. Казала, що тато хороший, тато його любить, подарунки "від тата" купувала... А потім почався той д*більний пубертат в 13 років, і при сварках з дитиною почалося "я піду жити до тата", "тільки тато мене розуміє, а ти погана". І що тоді робити?
    Не знаю, чи співчуваю, чи радію за Вас @Ірушка. Все буде добре. Спокій в сім'ї - це безцінно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    постарайтесь усвідомити що ви повноцінна, як особистість, жінка і мама
    вам не потрібно погоджуватись на погане відношення, ні тому що з цією людиною були колись там щасливі моменти, ні тому щоб не бути самій
    бо навіть сама ви можете стати найщасливішою людиною на світі,
    і як жінка можете зустріти партнера, який буде вас поважати,
    і згенерувати предостатньо любові для дітей як мама
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1