Розлучилась, розійшлась... що далі?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Iriska, 9 Січень 2009.

  1. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Це теж ваш допис, який суперечить попередньому. А щодо за в70 дол, то як тут вже писали, ніхто не заставляє працювати за таку зп. Крім того форумчанка , Богу дякувати, має де жити, а себе і дитину прогодує. Так що все буде добре.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. lika anhelika

    lika anhelika Active Member

    хай у форумчанки складеться все тільки найкраще!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. euphoria sonce

    euphoria sonce Well-Known Member

    Так,ніхто не сперечається,що зараз важкувато буде.Все лягає на мене.Але вибачте,і це для мене не новинка,тому що будучи при чоловікові,я думала за що і як вдягнути дитину.Хіба вже ходила за ним і говорила,треба того і того,дитина росте,то давав паро грн,а так то я сама заробляла.Сидіти і мовчати можна звісно,але питання чи потрібно?Саморозвитку ніякого,диш роби і мовчи,але як я знаю кріпацький режим відмінили))
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. lika anhelika

    lika anhelika Active Member

    про сидіти і мовчати не для вас було сказано і зовсім не порада у вашому випадку, за що мене дівчата розкритикували, просто не зрозуміли хід моїх думок.... та не буду повертатися до цієї теми. знаєте, як кажуть ми, Жінки, можемо ВСЕ... Любов - завоюємо, Успіху - доб'ємося, Гроші - заробимо, Щастя... ну, а ЩАСТЯ - народимо! так як ваше щастя з вами вам залишилося ше декілька пунктів))) всього вам найкращого)))
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

  6. euphoria sonce

    euphoria sonce Well-Known Member

    Ніяк.Чоловік вже просить вернутись.Дойшов до крайньої точки,наглість вже застосовує.Але як в житті все повертається бумарангом...ефект такий існує таки.Скільки разів я його просила,плакала,переживала,терпіла.Тепер я слухаю що він говорить)Правда я людяніше пояснюю йому свою точку зору,ніж він,свого часу твердив:я тебе не люблю,крапка
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    я чесно кажучи так і думала що чоловік ще буде проситися, він до останнього думав що ви вернетеся і напевно ще й до сих пір так думає, але він хоче звичайно щоб ви повернулись на його умовах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. euphoria sonce

    euphoria sonce Well-Known Member

    Так,на його умовах)
    Смішно так,пояснюю йому,а він...увага"ну.,я пропоную тобі окрему кімнату"))
    Пояснюю,що з його мамою жити не буду,і не буду жити так,як жила.Готування,прибирання,помагання,слухання втирань різного роду)Десь вийти погуляти всім разом ні,він окремо,ми з малою окремо.Потім зійшлись,посиділи за окремими компютерами і спати....Та він зараз звісно каже,що буде приділяти більше часу,навіть гратись не буде за компом)))
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ну мені це подобається -- уже скучає, вже від компа готовий відмовитись. Але наразі ой як рано піддаватись на провокації. Може підросте, подорослішає -- і все у вас буде ок. Я цього вам бажаю. А в той час, поки він "дорослішає" ви займайтесь собою: масочки-шмасочки, книжку яку цікаву почитайте. Нехай баче, який скарб втратив.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    "падаючий хом"як"... окрема кімнати від кого? від вас з дитиною?
    він так і не зрозумів вас, він не хоче вас чути, немає у нього бажання зберегти цю сім"ю, є мама яка дає поради і настанови, а основне це село в якому всі будуть на нього пальцем тикати, що мол як так жінка його кинула.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  11. lika anhelika

    lika anhelika Active Member

    це жесть....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. euphoria sonce

    euphoria sonce Well-Known Member

    Ну окрема кімната нам з ним і з малою))Бо я кажу окреме житло,тоді можна говорити, а він такий:окрема кімната)
     
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а що дотепер у вас не було окремої кімнати? ви що зі свекрухою спали???
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  14. Natur

    Natur Well-Known Member

    А перед цим Ви що в одній кімнаті з його мамаю жили, що він тепер пропонує окрему?

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Leila

    Leila Well-Known Member

    Мене не спасло навіть окреме проживання, і ще досі свекруха ходить в школу і розкащує вчителям яка я погана мама і як погано дивлюся за дітьми
     
  16. euphoria sonce

    euphoria sonce Well-Known Member

    Та ні дівчата,все як було так і буде
    Ми мали окрему кімнату,що він і далі мені пропонує)
     
  17. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    От читаю-читаю, і на голову не налазить, як себе можна так поводити (я про чоловіка). Але хоч зрозуміла, що то не тільки мій чоловік такий був, а ще є представники цього виду. @euphoria sonce, ви молода, мудра і сильна жінка, все у Вас буде добре! Ви маєте дитину, це велике щастя. Моя історія подібна до вашої, тільки тягнулася вся ця жуйка багато років, закінчилася нічим, і дітей в мене нема, та й напевно вже не буде. Буду тримати за вас кулаки і молитимусь, щоб ви вистояли і були щасливою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. euphoria sonce

    euphoria sonce Well-Known Member

    @Cybulynka
    Вдячна вам.Так,доня є,але думається,чого ж все так має бути
    Повертатись туди,в кімнату яку мені і далі пропонують(і то,там і в тій кімнаті свекруха хазяїн,неодноразово порпалась в моїх речах)я не хочу,і не буду
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Капець... у речах порпатись... клініка! Свекрухоархат якийсь... Ви все правильно робите.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    Я вже думала про таке давно. Якби в мене не було стільки дурних хлопців, то би й не звернула уваги потім на свого майбутнього чоловіка. А так вже знала на що дивитись, які якості важливі. Ну і про самооцінку це мені теж.
    ********************************************************
    Тему зачинено. Продовження тут
     
    Останнє редагування модератором: 26 Серпень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1