Ровери, самокати та інша колісна техніка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Вересень 2008.

  1. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Rodionochka купили щось? Бо теж приглядаюсь, щось не можу вибрати....
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Купили бв страйдер (якось так), американський. Але доня щось не дуже до нього має охоту. З задоволенням юзає старий пластмасовий, бо він триколісний і не падає). Сподіваюсь, що на весну таки розсмакує). Наш досить легкий. Читала про нього гарні відгуки. Побачимо). Миколай ще самокат має принести, цікаво чи ним зацікавиться. До речі, в кого є дівчатка і треба самокат, можу здати точку де дуже вигідно придбати). Там тільки рожеві))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Як щодо роликів у 4,5 р?
    Малий спробував взути ролики сестри покататись на подвір’ї, але вони на розмір більші були, незручно було.
    Я думаю чи варто купувати, бо хниче кожного дня що хоче ролики, але ж все закрито і нікуди їхати за ними не будемо.
    Чи можливо онлайн купити (розмір ноги, скільки см має мати устілка знаю)?
    І якщо так, то які порадите? Квадри (подвійні колеса) чи звичайні на 4 колеса в один ряд?
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я не про ролики, бо мої не катаються. Я хочу порадити кеди з роликами. Мій менший (10 років) замовив Миколаю такі. Отримав. І від 19 грудня дома з них практично не вилазить). Розкатався дуже швидко. І на вулиці теж катався як було тепло і не було карантину. Має на два колесика. Мега задоволений!
    О, і до речі. Після освоєння цих кедів, встав на ролики за 5 хвилин. Святкували ДН в Апексі, то одразу встав на ролики. До того рік був там же на ДН, і ніяк йому не вдавалось на тих роликах кататись. А тут одразу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Мої двоє менших якраз стали на ролики після 4 років, тому можете спробувати купити. Онлайн можна, там і так переважно три суміжні розміри. Я за класичні - 4 колеса в ряд, але можливий варіант, коли одне з середніх коліс переставляється назад паралельно з останнім. На таких легко вчитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Моя середня доня починала вчитися на роликах кататися майже в 5 років. Звичайні на 4 колеса в ряд. Купували просто по розміру ноги. У нас на кілька розмірів підходять, думала, що то всі так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Шукаємо малому велосипед через нет. Минулого року пробували купувати 14, але відрадили, сказали краще цього року більший. Ну і от я бачила недавно 16, якийсь він мені такий маленький видався. Чи то може здалося.... Які ваші п'ятирічки мають? 16 чи 18? 18 дуже великий наче, а 16 мені малим здається. На скільки його вистачить- на вік 5-7 років? Порадьте щось мудре..
    ПиСи малий мій середнього зросту, але дрібним не є, думаю серед ровесників трошки вищий, але не критично.
     
  8. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Моєму малому 5р.7міс., якраз сьогодні приїхав новий велосипед, 18-ка. Малий має десь 115 см росту (приблизно), не завеликий, якраз ок. До цього їздив на 16, купленому минулого року. Зараз 16 ще нормальний, але купили новий, бо попередній був б/в і малий ще трохи його добив за рік.
    Радила б Вам брати 18, на найнижчому положенні сідла не мав би бути великий
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @MalvinkaLv а який розмір рами? 16-18 то як так розумію колеса.
    --- дописи об"єднано, 7 Травень 2020 ---
    Бо я от щойно побачила, що є ще розмір рами, а я з минулого року тільки колеса запам'ятала ((
     
  10. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Навіть не знаю, я тільки по діаметру колес вибирала
     
  11. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    І ми донечці вибираємо. Теж інетом. Через карантин навіть нема змоги кудись поїхати і трохи примірятися. Зараз їздить на 12". Вибираємо між 16" і 18". І ще важливий для нас критерій - вага (бажано щоб рама була не металева, а алюмінієва чи з іншого полегшеного сплаву) ну і висота рами. Щоб дитина спокійно діставала до землі ногами і не відчувала психологічного дискомфорту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Розмір рами має значення для дорослого ровера. Дитячі сортуються лише діаметром коліс). Сама нещодавно шукала собі ровер, то трохи тим цікавилась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Як правило, для дитини справді підбирають велосипед за розміром коліс. Щодо рами - я б сказала, що має значення форма - пряма у формі трикутника чи увігнута. Це є зовсім дискомфортно, коли рама тисне чи не дає дитині дістати ніжками до землі. І тоді відсутнє відчуття безпеки (у будь-який час можна встати на ніжки).
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ми купували в 3,4 р. малого 16-ку зразу. Там все регулюється, їздити йому було зручно (але перед тим ми находились і спробували різні фірми і моделі).
    Зараз малому 4,6 їздить з задоволенням.
    Я до того, що спробуйте більший діаметр коліс, бо маю сумніви що на наступний сезон велосипед ще буде добрий Вашому сину.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @Dominika ми своєму рівно в 5 купили. Взяли 16, якраз нормально, бо переживала шоб не замалий. І бачу, шо на наступний рік ще буде, як мінімум. Племіннику, який на рік старший, але ріст однаковий з моїм малим, купили 18. То я так бачу, шо то дуже невелика різниця між тими велосипедами. Короче, чи 18 чи 16 не принципово.
    Мені розходилась вага ровера. Тому брали магнієво-алюмінієвий, якось так. Купували на олх.
    п.с. ріст в малого десь 112, може вже вищий
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ситуація така.
    Старшому 5 років і так сталося, що в його транспортах був відсутній біговел, спочатку на самокаті ганяв, потім освоїв велосипед, наразі в основному катається на велосипеді (з додатковими колесами, поки не хоче знімати, ми не заставляємо). Меншому майже 2 і він прекрасно себе почуває на пластмасовому біговелі (ролоцикл, якось так) і по стійкості, і по вазі, і по росту, ганяє, носить сам - тобто, я задоволена.
    Але старший з появою того пластмасового біговела теж захотів біговел. По суті, постійно просить в меншого покататися. Ми вже раз хотіли купити в першому ліпшому магазині на районі ще один такий, бо крик неймовірний був.
    І от питання, на яке не можу дати собі однозначну відповідь: який біговел взяти старшому? Що-небудь, щоб не билися за той пластмасовий? Такий, щоб міг згодом і менший на ньому кататися (але менший і так майже все в спадок від старшого отримує, то хотіла хоча б біговел суто йому купувати)? Суто йому нормальний біговел з діаметром коліс вже відповідним (але мені не хотілося б, щоб він закидав велосипед, так ноги тренуються і ще трохи і хочу, щоб наважився без додаткових їздити, і загалом йому скоро треба буде новий більший велосипед купляти)?
    Що скажете на то?)



    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  17. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Моя Христинка вже вміє їздити на велосипеді, без додаткових колесиків, але сама боїться, потрібно її страхувати - я неможу цього робити якщо рядом Даруся. Тому цього року вона кожен день не їздить а ганяє на біговелі. Той біговелі ноунейм, нам його віддали і я зразу подумала здати на металолом), але зараз їй вигляд не важливий, а практичність супер.
     
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мені якраз супер так, як вони їздять зараз - старший на велосипеді, менший на біговелі. Колесиками наразі не переймаюся, Данило з тих обережних - поки не відчує, що може, не захоче. Має острах знімати, то нехай так поки і буде. Плюс він за цей сезон дуже розвинув навики на велосипеді, не боїться з гірок зїжджати, на/з бордюрів, розганяється, тормозить, виляє, розвертається в тісних місцях, сила в ногах з'явилася - під немалі гірки виїжджає, тому мені дуже підходить режим в якому зараз катаємося.
    Питання не в додаткових колесах, а в тому як і яким саме транспортом задовільнити його бажання помимо велосипеда інколи кататися на біговелі.


    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  19. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    @Miss Sixty мені здається, він просто хоче той (такий самий) ролоцикл.
    Не повірите, але у нас зараз аналогічна ситуація)) багато менших дітей у дворі мають ті ролоцикли і старші, такі як мій +/- (зараз має 5,10р.) весь час хочуть на них кататись, беруть і ганяють...мій малий весь час просить, щоб йому купила (щоб свій мати, а не брати в когось, хоча в дворі завжди пару шт вільних є). Пояснюю, що вже завеликий, має велосипед, самокат і скейт... біговел теж мав, віддали меншій дівчинці...але хоче саме ролоцикл...
    Причому катається на ньому якось так, що не ступнею відштовхується, а носком, дві пари кросівок порвав, тепер дозволяю тільки в кроксах, то нестираєме взуття
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А мій малий щось без ентузіазму сприймає велосипед. Купили перший, 4-колісний, катається десь півтори місяці. ну таке...не горить бажанням, одним словом. Доїдемо до "точки збору дітей" і він його ставить збоку і йде так бавитись. Хлопці його кличуть кататись, а він відмахується. Ну іноді погоджується, але через раз.