Робоче місце

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Ума, 2 Грудень 2009.

  1. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    Покажу як я розмістилася при вишиванні клематисів і метелика
    Так пристосувалася зберігати голки з нитками, щоб постійно не виймати нитку з голки
    [​IMG]
    А так зберігаю відрізані хвостики ниток, зовсім не зручно, особливо коли приходиться переходити з місця на місце (візьму на озброєння метод з поліетиленовими пакетами)
    [​IMG]
    А це, власне, і саме робоче місце. Дуже часто приходиться кочувати з одного місця на інше, але це моє улюблене :)
    [​IMG]
     
  2. likeangel

    likeangel Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    мій маленький рай
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2011
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    Покажу вам свій балаганчик. :girl_blush2:



    Зі спалахом.
    [​IMG]
    І без.
    [​IMG]
    Ще є купа незаповненого місця. :xaxa:
    Правда, шухляду вам не показую, бо завелика, та й мало там видно.

    То моя улюблена поличка.
    [​IMG]

    І при нагоді хочу Касі за ідею з коробочками подякувати. Дуже мені згодилася! :girl_claping:
    [​IMG]
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    :girl_claping:уря!!
    ото балаганчик!:khomyak:
     
  5. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    Без спалаху ліпше виглядає:girl_claping:. А що там в тебе на нижній полиці в мішку великому? Може й мені таке треба.
    пс Ото напхала! Навіть дверцята не зачиняються вже:girl_impossible::xaxa:
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    Синтепух. Якщо ти про той, що справа. У тому, що зліва - 20 бобінок стрічок різних.
    :rofl: Та ні, то я відчинила, аби було видно, що там є. :girl_haha:
     
  7. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму



    Без спалаху воно виглядає таке, як воно дійсно є. Я просто дала зі спалахом, бо тоді краще розгледіти можна.

    Ну, я ж кажу, що ще шухляда є велика (70Х40) із купою паперу.

    До речі, зліва коло тумби під рукодільною торбою є папка з видрукуваними схемами для вишивання, а на рукодільній торбі - торбинка із заготовками на листівки.

    Та-а-а-а-а-а... Ну я й хом'як. :girl_in_dreams: Недаремно Роман казав, що скоро мусітиме ще одну шафку мені купувати. :girl_haha:

     
    Останнє редагування: 11 Березень 2011
  9. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

     
  10. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Мій вишивальний куток

     
  11. Smokky

    Smokky New Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    Купляла синтепух по 28 грн в магазині Тканини на Франка. Точно не скажу вагу, але об'ємом з подушку.
     
  12. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

     
  13. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    мама-мія, я казала-казала, що Лілі одного аеробуса буде замало, щоб усе своє рукодільне добро при потребі перевезти...:girl_crazy:
    то не куток - то прям "кутище" :khomyak::khomyak::khomyak:

    ооо, тепер маю приклад-стимул - в мене свого окремого кутка немає, найчастіше вишиваю у своєму улюбленому кріслі,
    на бильця ставлю ноут чи друковані схеми та дмц-шну торбу з поточним процесом.

    [​IMG]

    люблю високо закинути ноги на підставку та вишивати напівлежачи - спинка крісла під вагою тіла опускається.

    а все добро - нитки/тканини/прибамбаси/набори зберігаю у різних скриньках/пуделках по всій хаті...тра якось зібрати ті всі скриньки докупи і зазнимкувати)))
     
  14. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    І я обіцялася свій куточок вишивальний показати. Ось він малесенький, але такий любимий.
    [​IMG]
    правда окремо ще маю з три скриньки. Але тут найнеобхідніше-нитки, схеми, ноутбук і ДП:girl_tender:)
     
  15. Adajio

    Adajio New Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    Вишивкою захворіла нещодавно, тому власного кутка ще немаю. Вишиваю де прийдеться: в ліжку перед сном, на дивані, частенко на роботу беру...Коли вдома вишиваю, то включаю собі аудіокниги - поєдную приємне з корисним, або якщо точніше, то приємне + приємне:girl_smile: Так от прослухала "Війна і мир", бо прочитати мабуть не подужала б.
     
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    а я маю своє "сідало" так називає коханий:girl_crazy: просто пуфик, зверху лампа і збоку етажерочка з усіма причандалями.
     
  17. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    Я з нетерпінням чекаю, коли ми переїдемо у власний будинок, щоб там було багато кімнат, і тоді вже в мене буде власний вишивальний куток. А наразі маю тільки одну поличку, де поскладані всі мої рукодільні запаси по коробках, а вишиваю де прийдеться, але переважно на підлозі біля дітей, вночі на кухні біля комп'ютера.
     
  18. cydulkina

    cydulkina Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    от і мій куточок, правда в мене ще окремо є виділена шухляда в комоді і одна тумбочка,
    [​IMG]
     
  19. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    Ще трошки і почну ногою підпихати. А то ще не все: ще є велика скринька (дуже велика) з стрічками-мереживом, в тумбі лежить синтепон, і ще щось точно забула.

    [​IMG]
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    мати васелива. я в шокови, чесно.:girl_crazy:
    мдя.. в мене дві гарнюні коробки.. і все.

    п.с. ну ви дівочки, хомячищі.