Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем mrochkizm, 13 Жовтень 2013.

  1. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Продовження теми Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)
    ***************************************************************************
    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ Ви БУЛИ. Якщо НЕ БУЛИ - читаємо уважно попередні дописи.

    Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!


    *************************************************************************************************
    Мені сподобалася "Королівська пивоварня". Обслуговування справді щиро привітне, без надміру "сиропу", як, наприклад, в закладах "Фесту". Грецький салат люкс, копчене пиво дуже сподобалося, а їхній хлібчик - це просто нямка. Інтер'єр гарний, температура всередині комфортна, чисто, охайно. Ціни високі.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Листопад 2013
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Мені сподобалась нова піцерія- тратторія на Південному, тут вже про неї писали - гаре біле приміщення - ну люблю, щоб було світло і багато простору:girl_dance:, ціни адекватні, смачно, і найважливіше - є дитяча кімната, де річній дитині буде чим занятись. На вихідних незнаю, а от у будні там людей практично нема - затишно і спокійно. Одне що несподобалось - немають терміналу, тому треба мати готівку
    [​IMG]
     
  3. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

     
  4. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Вчора вечеряли в новому Кумпелі. Кухня смачна, обслуговування офіціантів приємне. Інтер"єр (більше в старому закладі подобається - якось затишніше) - два зали, високі стелі, багато простору, столи розраховані на дуже великі компанії, хоча є столики і на двох-трьох. По атмосфері чомусь нагадав Старгород, тільки освітлення не таке яскраве. Стеля жахлива - тупо бетонна, хоча не виключаю, що так і має бути. Гардеробу немає.
    Адміністратори дивні! Ми прийшли біля дев"ятої вечора, сказали, що будемо удвох. Повідомили, що місць вільних немає і запропонували сісти біля барної стійки, зробити замовлення, а потім по можливості пересісти за столик. Через хвилин 20 я сама пішла оглянути наявність вільних столів і їх одразу знайшлося 4-ри, два з них не прибрані. Окрім цього заклад взагалі був напівпустий - багато столів на великі компанії були порожні. Висновок - самому потрібно займатися організацією вільного столика, про вас можуть забути) Ще був нюанс, десь біля 22.30 попросили ще раз меню, щоб обрати десерти і через п"ять хвилин вже готові були зробити замовлення і тут офіціант повідомив, що кухня вже не працює! Чому це не можна було сказати, коли приніс меню? Заклад працює до 00,00. Але вже за півтори години до того подаються вже тільки алкогольні напої, до них не можна замовити навіть закуски у вигляді сирної тарілки!
    До речі барна стійка сподобалась - стільці не високі, а звичайні - розташовані на подіумі)))
    Ще нюанс - місце для паління на криші, де добре випивші відвідувачі лізуть до самого краю, а він не високий зовім!
     
  5. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    ми брали качку в двох стравах: рулетики з качки в лаваші + обсмажені кісточки, вартість 540 грн. нас було 4 дорослих та 2 діток (не пам'ятаю, чи дітки їли). нам було качки аж забагато (замовляли не тільки її), то те, що залишилось, гарненько спакували з собою (за нашим проханням). офіціант казав, що цю качку і на 8-ох замовляють
    качка справді ціла. при нас кухар її розділяв, а потім офіціант закручував в рулетики.
    щодо цін в пан-тао, то справді, вони недешеві
    Княжий двір - вперше була в цьому закладі 5 років тому (в тій частині, що називається Корчма). дуже мені там сподобалось: і інтер'єр, і страви, і обслуговування. курячі крильця в солодкавому соусі та кунжуті настільки припали до смаку, що приїжджали ще спеціально на них. потім якось були на мийці біля цього закладу, зайшли "на чай", вражень вже точно не пам'ятаю, але захоплення на цей раз не було.
    і от вчора знову була там на дн. сиділи ми у віп-залі, щодо віп, то тільки назва. обстанівка просто жахлива, двері у вбиральню так риплять, ше такого не чула. страви - посередні. салат Цезар ледь впізнала, м'ясна, овочева нарізки - подача зовсім нецікава. багатьох позицій з меню взагалі не було, дещо офіціанти самі рекомендували не брати. як дійшло до десертів, сказали, що кухня вже не працює, але то справді вже година була запізна. щодо цін - не високі, але і вони не відповідали якості.
     
    • мімімі мімімі x 1
  6. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    але то того вартує
    я дуже багато там перепробувала і все дуже смачне а качку ми брали і на 3. бо були голодні і було 2 мущин, які дуже люблять мясо,) тому краще йти ще з кимсь якщо задорого і попробувати ще щось

    ---------- Додано в 16:07 ---------- Попередній допис був написаний в 16:05 ----------

    дівчата, дайте відгук про Пекін і Багратіоні, оже був хто останнім часом?
     
  7. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    В Пекині досить часто буваємо - нічого особливо не змінилося за останні роки, рівень обслуговування і кухню тримають на рівні. Досить затишний оригінальний інтер'єр, мені там дуже комфортно.
    Улюблені мої страви - локшина з овочами, свинина в кисло-солодкому соусі і персики з морозивом.
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    про Пекін підтримую. але я люблю телятину в "баранчику", баклажани, салат з морської капусти, салат з вугрем, локшин-удон з тепану і горішкив карамелі!:girl_tender:ням

    про багаратіоні- відгук лишала , не впєчєтліло.
     
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    А у Винниках можна десь смачно поїсти? :girl_flag_of_truce:
     
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Можу порекомендувати "Гетьман" на вул. Галицькій (головна вулиця міста). Там не лише можна гарно відсвяткувати весілля/інші забави, а й смачно поїсти.
     
  11. cupa

    cupa New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Поясніть,будь ласка,селу де та піцерія-тратторія на Південному саме є....бо щось ходили кругами і ніяк знайти не могли(((
     
  12. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Майже при самому вході на Південний, з дороги видно, якраз навпроти обох зупинок, де кінцева 33 маршруту, ще є вхід у підземну міні-галерею, де колись квіти продавали, на місці колишнього кафе "Старе місто" і біля нотаріусу- ніби всі точки описала:girl_bye2:
     
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Вчора ввечері з чоловіком мали романтичну трапезу в ресторані готелю Леополіс, все збирались заглянути - а тут принагоді навідались.
    Інтер'єр класичний, нічого особливого, гарне музичне оформлення, офіціант нас обслуговував бездоганно.
    Меню: досить невелике, якесь "невизначене", страви дуже різношерстні, але вибрати є що. Порції невеликі, проте смачні. Добрий десерт.
    Найбільше вразили ціни - дуже навтіь адекватні, особливо ціни на алкоголь.
    Закладу п'ятірка, підемо якось ще.
     
  14. cupa

    cupa New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    дуже дякую.Піду ще раз в розвідку))))
     
  15. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    плюсуюсь, мені також сподобалось, тиждень тому переглядали там футбольний матч.
    Приємні вмілі офіціантки, милі та ненавязливі.
    Гарний нестандартний посуд, цікаві фужери та шклянки, проте вразила ціна за бій, наведена в меню, 1 шт. - 200 грн.)
    непогана кухня - раджу качку з тушкованою червоною капустою (ароматна та несуха; велика порція, котрої спокійно вистарчить на 2-ох осіб), теплий салат з телятиною, соковитий лосось на шпинатній подушці, добра моцарелла-фрі з соусом, хрумкі чіпси власного приготування, апетитні великі бургери чи то гамбургери) Непогане власне пиво.
    єдиний недолік - працюють до 23-ьої,
    як для пивоварні, розгулятись реально нема коли) одразу ж після закінчення матчу почали метушитись та "нервово зачинятись"(
     
  16. Gavil

    Gavil Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Вирішили сьогодні ввечері з чоловіком повечеряти в новій піцерії, яку вікрили у Сільпо біля Південного. Ну, що можу сказати і не зле, але й нічого доброго... Затишний інтер'єр, багато світла, гарні меблі. Меню не нато велике, але й не мале - вибрати щось можна. Однак меню в них не звиклі книжки, а такі паперові серветки на стіл (або як в Макональсі на пінос кладуть). Ось ці меню мене і розчарували з самого початку. З однієї сторони зручно, для власників - якийсь захист столів, а для відвідувача під носом меню. Однак зазвичай такі паперові серветки, чи то меню - одноразового використання. У них по іншому, коли ми прийшли паперове меню переклали з іншого столика, і воно було вже не надто свіже, якщо так можна сказати, виднілися плями від іжі....

    Так як це піцерія, 95 відсотків меню - піца, пасти, італійські закуски. Однак виділили 5% і для української кухні (борщ, чанахи, вареники, пельмені, сало). Я замовила собі пасту Карбонара, чоловік вирішив спробувати Чанахи (дуже він іх любить). Так ось - паста моя була, як паста. Нічого особливого. А от Чанахи....чоловік казав, що то лише назва. Та й на вигляд не дуже чанахи нагадувало( Салати нормальні, але знов ж таки нічого особливого. А от піца смачна, але дууууууже економлять на інгредієнтах. До речі, коли чоловіку принесли чанахи, він був дещо розчарований порцією. Як для чоловіка, то трішки скромно. А в меню вага страв не зазначена.

    Ціни середні.

    Одним словом без особливих вражень вийшли звідти. Хоча обслуговування було приємним. Заходитиму туди хіба чайкаву випити з дівками.
     
  17. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Щось я геть заплуталась: то яка піцерія на Південному варта уваги? В ВАМі (Сільпо), чи біля фонтану, там, де колись кафе "Старе місто" було?
     
  18. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    а нам з чоловіком там сподобалось. Брали пасту з білими грибами і чотири види сиру - смачні, все в міру, нічого не бракувало.
    а на вечір боксу замовляли в них піццу від шефа - то така велика 60 см діаметром - теж супер, там і прошутто було, і салямі, і болг перець, і помідори і навіть горгонзола, тісто тоненьке і смачне. наша компашка була задоволена :)
     
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    була у Мануфактурі кави. Інтереєр і аромат-люкс. кава -теж. ну випічка добила! жах.
    що еклер, що наполеон були ніякі. наполеон взагалі просто вразив ніяковістю. за 22,5 грн. за мацьонкий кавалок - могли і краще щось спекти.
     
  20. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    ми там були минулого тижня. половини з того, що ми хотіли замовити, не було в наявності.
    замовляли салат (вже не пам'ятаю який, просто єдиний що був), наче непоганий (свіженький, все як має буи). піца смачна; можу ще відзначити, що стейк дуже ніжний
    тірамісу і чізкейк теж засмакували.
    з недоліків ще можу зазначити те, що в меню відсутні напої (чаї-кава)
     
    Останнє редагування: 19 Жовтень 2013