Ремонт мобільних телефонів

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем katrinka, 30 Квітень 2010.

  1. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    тут хіба порадою, перегляньте тему, про які салони гарні відгуки і вибирайте до кого звернутись
     
  2. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    знаю декілька гуртівень мобільних телефонів і аксесуарів (зарядки ,чохли ,корпуси, батареї, навушники). Є оригінальні і китайські запчастини.

     
  3. krysa

    krysa New Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    Мені треба відремонтувати свій моб.тел sony erikson k 630 i .Показувала вже в декількох магазинах і ніхто не може сказати причини поломки(дисплей міняти не треба , прошивати тоже) Мені б такого майстра , щоб зразу сказав чи зремонтує і ціну.
     
  4. krysa

    krysa New Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    Учора здала свій мобільний у магазин Білайн за оперним.Пізніше напишу результат.
     
  5. KrOlenka

    KrOlenka Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    В мене Sony Ericsson K810i здавала на ремонт в сервісний центр "Менс", зремонтували добре, працює:girl_yes2:
     
  6. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    Сестрі подарували IPhone F080 (ззаді на панельці намальовано надгрижене яблучко - отже Apple, якщо я добре розумію:girl_cool:)
    Підкажіть будь ласка, може знаєте, де у Львові є сервісні центри від таких модних штукенцій?
    Бо телефон тут не купований - привезли з Канади, тут хіба прошили.
    От така ситуація. А про центр питаю, бо точно згодиться, а коли - то лиш питання часу;)А взнати хотіла вже, щоб якщо щось - знати куди бігти;)
    Відгукніться, будь ласка! Дякую наперед;)
     
  7. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    а в мене яка колізія сталася
    короче як в рекламі показували : "А вона свій телефон втопила"
    от я теж втопила, вилетів з-під вуха і у воду:girl_flirt:

    подзвонила знайомому майстру. він каже одразу витягни батарею і бігом неси в майстерню
    я витягла батарейку, відвезла до нього, і вже після обіду забрала
    все працює, ніби наразі нема глюків

    якщо комусь тре буде щось ремонтувати по мобілках, можу скинути тел. в ПП
     
  8. snegok

    snegok New Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    Я, от навпаки,здавала в менс і вони не відремонтували мій телефончик,хіба,що повторно до них носила і придумали ще в додаток,щоб я їм за прошивку заплатила,і не хотіли віддати телефончик!:sad:
     
  9. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    судячи з того, що f080 - це чудо китайської електроніки, боюсь що ніде.

    ---------- Додано в 17:30 ---------- Попередній допис був написаний в 17:28 ----------

    теж можу поставити "+" Менсу.. ремонтували і фабричні глюки гарантійної Нокії 5320, і безгарантіні потоплені Нокії. Нарікань на сервіс немає
     
  10. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    заходила ще в минулому році :girl_haha: ( в кінці) теж в маленький салончик
    знаходиться на пр.Шевченка, біля кінотеатру Київ ,але в брамі самого кінотеатру

    там дуже дешевий ремонт і всякі зарядки ,чохли, батарейки, телефони
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    Підкажіть, хто знає, де на Сихові є хороший ремонт мобільних телефонів? Дякую.
     
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    Привіт, може хтось знає хорошого майстра по ремонту мобільних телефонів. Телефон вже не на гарантії. Впав, бідолашний ((( І тепер не виключається підсвітка, і відповідно дуже скоро сідає батарея. А все решта, ніби, нормально. Перепрошивка недопомагає. А в сервісному центрі тільки то і роблять що його перепрошивають, це, ясно, недопомагає, то вони замість того щоб попробувати вияснити в чому справа, чекають на нову прошивку (((
     
  13. marife

    marife Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    Пишу тут, бо питання не вимагає створеня теми))
    Вкрали мій телефон:girl_cray:. Маю свій, ще з Мадриду,Нокіа 610, але потрібно його перешити. В салоні просять 400грн!! Думаю це за круто трохи. Чи можна самому якось? Хтось працює з такими программками?Допоможіть
     
  14. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    Це дуже круто, стандартна ціна у Львові 80, ну максимум 100 грн., але не всі версії прошиваються. Треба пробувати.
     
  15. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    Не дуже в тему пишу, але не можу знайти відповідної.
    Хто яким тарифним планом користується у Киівстар ? Бо їх стільки, що ніяк не можу зорієнтуватися, який є найекономнішим. Дзвоню найчастіше на КС. У мене зараз "найкращий", то кожен день знімає 2 грн за інтернет, яким я не користуюсь :girl_sad:.
     
  16. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Дівчата де можна занести телефон на ремонт щоб подивилися що з ним сталося ? ТелефонZopo, є підозра що полетіла материнка. Можливо хоч десь дадуть надію і відремонтують телефон...
     
  17. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Мені недорого і нормально ремонтували у Мобіпарк-є на пр.Шевченка, біля Макдональдсу, та на Коперніка, ближче до центру.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1