Ремонт мобільних телефонів

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем katrinka, 30 Квітень 2010.

  1. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    стикнулась із проблемою, кому довірити свій мобільний? вчора розбився (тріщини) дисплей у мобільному, телефон працює, тільки немає зображення. оскільки вперше буду ремонтувати телефон, жодної інформації по таких майстернях не маю. знаю, у Львові їх на кожному кроці можна знайти, але і якість-ціна послуг всюди різна. хочеться у перевірену "точку" віднести, щоб швидко-якісно і не обдерли!!! дякую
     
  2. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    а телефон на гарантії?яка модель?
     
  3. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    на гарантії, але це ж пошкодження з моєї вини... тобто все одно нести по гарантії?
     
  4. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    Відповідь мого чоловіка:
     
  5. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    чому дивні, власне через велику кількість майстерень важко визначитись, тому цікаво, які майстерні мають хорошу репутацію (більше задоволених клієнтів їхніми послугами ніж навпаки). от і роблю моніторинг, якщо є можливість почути думки, чому нею не скористатись, і для інших корисно буде.
    "не обдерли" і "дешево" зовсім різні речі!

    ви самі відповіли на власний допис! от мені й цікаво у який "підвал" краще нести.
    паралельно від самого ранку цим займаюсь, ось що цікавого вже дізналась по майстернях від знайомих: добре і швидко працюють на Стрийській біля податкової (кілька задоволених клієнтів радили), "менс" радили,..... ціни і терміни дуже різні(це я по дорозі на роботу в кілька заходила), мене більше цікавить надійність і якість.
     
  6. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    ну,про менс я б так не сказала)))я маю на увазі менс,що на вул.Кульпарківській
    працюючи у сфері мобільного звязу не 1 рік,дуже багато клієнтів жалілись на той сервіс.та й ми неодноразово з ними недуже теплі розмови мали))хіба щось змінилось за останні пів року.

    ---------- Додано в 10:39 ---------- Попередній допис був написаний в 10:38 ----------

    ще знаю непоганий сервіс на В.Великого ,там де "Вільна Україна",але незнаю чи він там ще працює.
     
  7. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів



    ---------- Додано в 12:41 ---------- Попередній допис був написаний в 12:39 ----------

    от власне про "менс" дуже різні думки, вже зібрала інфу, негативних багато, туди точно не піду...
     
  8. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    ще була майстерня на Дорошенка біля Юнітрейду,там в браму треба заходити,тоже ніби непоганий,але кажу давно тим всім нецікавилась,тому пишу то що було давніше))
     
  9. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

     
  10. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    Нераз звертались до них і телефони ремонтували, плеєр,ноут. Задоволені. Мала і по гарантії справу з Менсом, враження недуже. А в Вашому випадку щей довго,це вже без гарантії,то вони робитимуть в першу чергу телефони по гарантії,а вже потім Ваш.
     
  11. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    знаючи з особистого досвіду,по гарантії,мін 2-3тижні(це в кращому випадку)а може в них просто пролежати 2 тижні,а потім скажуть шо зробили і віддадуть такий самий як і принеслли(неробочий))))так що про МЕНС можна багато говорити)))
    а мому знайомому взагалі поміняли середину,віддали неоригінал....

    ---------- Додано в 16:15 ---------- Попередній допис був написаний в 16:01 ----------

    мобіпарк,якшо непомиляюсь))))
     
  12. Олюнчик

    Олюнчик New Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    Також там ремонтувала телефон. Якістю і термінами виконання задоволена.
     
  13. Porter

    Porter Інженегр

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів


    В такому випадку, вам необхідно розмовляти з людиною, котра мала справу зі всі (чи більшістю) майстерень причому мінімум пару раз з кожною. Адже тільки за такої умови можна говорити про якусь статистику. Враження людини що одноразово мала позитивний (чи негативний) досвід роботи з одною майстернею, ніяк НЕ МОЖУТЬ ОБ`ЄКТИВНО відображати рівень чи якість майстерні ;)
    У вашому ж випадку. не бачу суттєвої різниці, в котрому сервісі виконають заміну.

    Хоча маю негативний досвід роботи з "Менсом", проте мене дивує ваша заява. Точніше те, що ви серйозно обвинувачуєте сервіс але не спромоглися навести аргументів, що свідчили б про реальну заміну плати.
    Звідки ви дізнались що плату замінено? Звідки ви знаєте що замінили на "не оригінал"? Що таке у вашому розуміння "не оригінал"? За яких обставин виконано заміну?
    Дозвольте поцікавитись цими фактами. Дякую.
     
    Останнє редагування: 30 Квітень 2010
  14. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

     
  15. tulia

    tulia New Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    Ремонтувала свій мобільний в магазинчику Білайну, що позаду оперного знаходиться. Від удару полетіла якась там мікросхемка, прийшлося міняти, коштувало то 120 грн. Сервісом дуже задоволена, хлопці ніби компетентні, зауважень немаю. Ходила туди по рекомендації своєї коліжанки, а вона по рекомендації своєї знайомої :) Так що вже, як мінімум, три рекомендації цій майстерні! ;) Як віддавала і забирала телефон, то ще крім мене три-чотири людини було - мабуть користуються популярністю.
     
  16. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    а ми ремонтували на бічній вулиці Городоцької (не знаю, як вул. називається, але то є Городька 90 чи 93 поворот на ліво, там ще банк Львів).. От там і швидко, і якісно і відносно дешево поремонтували.
     
  17. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    відремонтувала свій телефон, звернулась у салон "Білайн", що позаду Оперного. відремонтували за кілька годин, телефон віддавала безпосередньо майстру, ціну сказав одразу ( оплатила після ремонту), наразі претензій немаю, та й ціна за ремонт нижча ніж у всіх салонах куди зверталась (вибирала не по ціновій категорії!!!) дякую за Ваші поради.
     
  18. Charovnisa

    Charovnisa Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    Могу порекомендовать хорошего мастера в районе улицы Тургенева, если кому нужно обращайтесь в ЛС):girl_smile:
     
  19. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    Ой яка корисна тема....
    у мене Соні еріксон S500i все класно працює крім камери.... камера працює тільки коли я вкл. камеру екран непоказує..... відео знімає а фотоапарат вибиває.... можете хтось помогти.....
     
  20. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів

    а я ремонтувала в "менс" на Кульпарківській, десь три роки тому. майстер Саша. Ремонтом задоволена ))). (хоч тут "менс" і критикується)