Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В мене на кухні Eskaro, дуже класна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Ой нііі. Ми так мали стіни і стелю в одному кольорі, як купили попередню квартиру. Там ще такий колір салатово-"зеленки" був. То було заходиш у кімнату, як у коробку, чесн слово. Мені так то на голову давило, висота стелі стандартна 2,60. Це ще сонячна сторона всюди. Ми перефарбували, звичайно, під час ремонту.
    Ну але люди перед нами в тому жили, їм може подобалось. Чи може якби стелі високі то було б по-іншому (?).
    --- дописи об"єднано, 7 Лютий 2018 ---
    Можна і без багет, Ви правильно думаєте. Як менша встане, сфотографую.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @Arapeta, та я власне про то думаю, оскільки стелі 3.40. При стандартній висоті не робила би. Ну і то не однакові відтінки мають бути. Так як я собі бачу, принаймні.
     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ви тими кольоровими стелями можете ще більше підкреслити висоту приміщення. Темні тони додають глибини. Якщо хочете візуально опустити стелі, можна давати горизонтальну смугу шпалер по периметру (високу), а стелі і стіни в один колір фарбувати. Але Ви здається шпалер не любите) можна меблями коригувати, висотою штор, освітленням на стінах.
     
  6. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Я щось заплуталася) то темні кольори додають глибини, то зменшують простір)
    Я не маю за мету щось візуально кардинально розширити чи звузити. Просто воно мені бачиться якось так цікаво - стеля і одна певна стіна темніші за інші.
    --- дописи об"єднано, 7 Лютий 2018 ---
    І от мені чомусь здається, що якраз однакові стеля і стіни створюють враження "коробки".
    Чи ні?
     
  7. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Наша стеля в спальні. В нас темна спальня і на одній стіні шпалери в полоску і листочки.
    20180207_095337.jpg 20180207_095254.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Темні кольори чудові! При правильному застосуванні нічого не зменшують і не тиснуть. Ось той ефект, який я маю на увазі для високих стель. Зображення перші-ліпші з гугла:

    darkceiling1.png


    darkceiling3.jpg

    Коли приміщення має висоту більшу, ніж довжина однієї зі стін, може виникати не дуже приємне відчуття "колодязя". Таке фарбування верхньої частини стіни в колір стелі візуально зменшує висоту приміщення, а темний колір стелі нічого не звужує, а ніби "віддаляє" її. Перший приклад мені виглядає краще, там кращі пропорції верху-низу і тон стелі приємніший оку.

    А отут мені стеля якраз "тисне", бо приміщення просторе, стелі не є високі, та ще й тими багетами все "подрібнили".

    darkceiling4.jpg

    А отут на мій смак дуже вдало. Приміщення не високе і не просторе, а глибокий синій "підняв" стелю і не тисне нітрохи.

    darkceilihg5.jpg
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Корисно Корисно x 1
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Це неймовірно гарно! Але все до дрібниць)

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Підлога:girl_in_love:
    Мені дуже подобається такий глибокий синій. Він, я бачу, зараз дуже популярний. Бо багато де його зустрічаю. Ще отакий варіант синього мені нра
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Типу трендовий)
    В одній зі статтей, де чмирять бежевий (це теж такий тренд - фуфукати на все бежеве. Буде дуже смішно років через 5-7 читати тих самих авторів, коли в моду замість моносірих знову повернуться монокоричневі тони) прочитала "для чого вам цей беж? Пофарбуйте стіни в глибокий синій!" Відразу уявила кімнату 3×4 метри, закатану в navy, ха-ха. Колір бомбезний, але з ним треба дуже обережно і дозовано.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В нас ремонт на носі, і я на той колір дуже облизуюсь. Але ...Думаю, що то має бути дуже світле і сонячне приміщення. В нас, на жаль, не так. І взагалі, колір такий, що з нього хочеться вийти босою на траву, навіть якщо надворі лютий. Дуже південний.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    І Аністон...
    65743c4-aniston5-450.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Білі стіни? Хіба для картинки в журналі, а не для сімей з дітьми:)
    --- дописи об"єднано, 8 Лютий 2018 ---
    А отут відразу видно що дуже велика квадратура і висота - тому й гарно вийшло.
     
  15. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Дівчата, де можна купити однотонні білі-білюсінькі шпалери без малюнків і полосок? Була в Епіцентрі, то там просто мені немає з чого вибирати, всі кольорові і з малюнками. Думаю поєднати білі з сірими, білі з бежевими.
     
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я би не була так категорично проти білих. Білий якраз легше підмалювати, коли полапають. Кольорові - то треба дуже добру фарбу, щоб милася. Ми і ніби не дешеву брали, але відмивається не все, правда, і потертості від миття немає. Я лишила кожного кольору по літрі, то протягом першого року пробувала пару раз підмальовути- видно різницю при певному куті освітлення.
    Колись по селах білили щороку перед паскою :girl_curtsey:.
    Родичка моя живе в Італії, то там все в біле закатала, та й ту квартиру, що тут купила - теж. Мені якось то дуже стерильно і незвично було. Поки не дізналася про скандинавський стиль. Там такі картинки:girl_dance:. Але картинку роблять і меблі, і вікна, штори, люстри...
    Я якось не ризикнула... Робила бежево- капучіново- персиково... А в дітей веселий зелений. Так от - 2.5 роки - яке то всьо запацькане місцями... І ніхто не малював по стінах, але де ті плями від пальчиків беруться, ніби і руки миють. Про шведську стінку мовчу - здається чоботими кирзовими там копали. Не відмити. Чи то мої дітки такі поросятка, чи фарба така... Вже не хочу ні мити ні підфарбовувати. Хочу літом все перефарбувати, а на кухню і в коридор якусь штукатурку, що миється, але гладеньку.
    Діти ростуть, може акуратніші будуть:girl_in_love:. А ні, то перефарбую знов, скільки діла, то ж не шпаклювати:girl_wink:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    IMG_2771.JPG IMG_2772.JPG IMG_2773.JPG @olerusya
    Білий колір - то не вирок навіть з дітьми. А досить універсальна річ
    А плями буде видно в любому кольорі.
    То в нас ігровий хаос :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    А я хочу попитати-може хтось знає фарбу,яка на стінах буде як масляна(така слизька),в нас миюча,але то до одного місця(діти,собаки)-перший поверх-капець,стіна біля сходів-повний капець.Каже чоловік,що є якась така спеціальна для мед.закладів,що вона в догляді як плитка,але де ж таку знайти????Хочу перефарбувати все,поки ще всіх меблів немає....
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    нє:), то не для мене таке бавлення.
    тому в мене все в шпалерах. то не до порівняння з просто однотонними фарбованими стінами - бруду взагалі не видно, хіба уважно придивлятись до кожного см.кв.:)
     
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Вона називається латексна
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я мала шпалери на попередній квартирі, то в кухні біля стола кетчупом ухитрились поляпати і ще чимось залапали жирним. І шпалери не з дешевих, ніби миючі, а жирна вписується і все тут, царапаються все одно як по них машинками їздити, чи стілець треться. І пописали кульковою ручкою, як недогледіла... За кілька років вигляду ніякого. І не відреставруєш, хіба переклеювати. То на новій хаті - тільки фарбовані стіни. Якщо вже не відмиється - відерко фарби і валик в руки - пару годин роботи і знову краса. Тим більше, сама і фарбувала. А от до коридору і кухні таки пасувало б латексну спробувати , вона дорога, але може, на довше стане? Ну або вже яку декоративну штукатурку, але то певно дорожче.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1