Реабілітаційний центр "Джерело"

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Natalysa, 11 Грудень 2009.

  1. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Дівчатка! Звертаюсь по допомогу. В моєї сусідки дитина з певними відхиленнями - дуже слабенький розвиток.:girl_sad: Ніхто з лікарів не може поставити правильний діагноз, а їй вже минуло 2 роки. я цікавилась і мені порадили центр "Джерело" - казали хороші спеціалісти , але я не знаю як туди попасти, а допомогти хотілось би. Допоможіть будь - ласка. Буду вдячна за будь - яку інформацію.
     
  2. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Реабілітаційний центр "Джерело"

    Natalysa, це на Сихові. Не доїжджаючи одну зупинку до Санта-Барбари, по правій стороні. Не знаю, чи то пр. Червоної Калини, бо то у дворі.
    Знаю, де, а пояснити важко, на карті пошукаю.

    Пр. Червоної Калини 86а.
     
    Останнє редагування: 11 Грудень 2009
  3. бусинка

    бусинка New Member

    Відповідь: Реабілітаційний центр "Джерело"

    Загляньте до них на сайт
     
    Останнє редагування модератором: 11 Грудень 2009
  4. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Реабілітаційний центр "Джерело"

    Сайту не знаю, але в гуглі знайшла інформацію, от тільки там не пише як туди попасти, тобто як стати їхнім пацієнтом.
     
  5. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Реабілітаційний центр "Джерело"

    є телефон, адреса, електронка...
     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Реабілітаційний центр "Джерело"

    А Джерело - не лікарня для пацієнтів. Раджу зателефонувати на номери з сайту і поставити чітко запитання, які Вас (коліжанку) цікавлять.
    Там доброзичливі працівники, отримаєте відповіді.
    Можна з'їздити. Годину на 11, не раніше.

    [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 11 Грудень 2009
  7. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Реабілітаційний центр "Джерело"

    Просто не знайшла підходящого слова. Вибачте.
     
  8. camomile

    camomile New Member

    Відповідь: Реабілітаційний центр "Джерело"

    Веб сторінка www.dzherelocentre.org.ua
    приймають на консультацію відвідувачів за попереднім записом. Якщо Вам знадобиться детальніша інформація прошу писати мені в ПП.
     
    Останнє редагування модератором: 14 Грудень 2009
  9. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Реабілітаційний центр "Джерело"

    "Джерело" знаходиться по тій самій стороні, що і "Вам", ідете в сторону санта-Барбари і побачите по дорозі магазин "Венето" здається ортопедичні матраси, повертаєте направо і зразу в дворі між будинками побачите центр.
     
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Реабілітаційний центр "Джерело"

    21 травня 2010 року о 19.00 у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім.С.Крушельницької відбудеться благодійна акція “Особливим дітям – з любов”ю” - концерт Національного заслуженого академічного народного хору України ім. Г.Верьовки. Це є перший концерт колективу у Львові в повному складі (хорова, танцювальна, оркестрова групи - понад 90 осіб)

    Львівський міський центр реабілітації та Навчально-реабілітаційний центр "Джерело" надають всі послуги безкоштовно. Центр існує та розвивається завдяки підтримці українських та закордонних меценатів та благодійних фундацій.

    Ще є час, аби придбати квитки! Сподіваюся, що і на форумі знайдуться бажаючі стати партнером концерту. Детальнішу інформацію і пропозицію для спонсорів дам в ПП.