Рагулі? (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Svjatkova, 10 Січень 2013.

  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Культура виховання рулить)) бо то є насправді))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    з повагою треба ставитись до всіх, але також бути готовим до того, що ту повагу можна втратити. І старість не буде і не може бути виправданням для негідної поведінки.
    Я можу сказати за себе: я не зневажаю незнайомих людей,я до них нейтральна. А от чи буду я їх поважати з часом--залежить від їхньої поведінки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
  3. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Тільки що, серед білого дня, біля дитячого майданчику Рошен у Стрийському парку молода пара з двома дітьми кидає каштанами у лампу вуличного ліхтаря. На моє зауваження - "жіночко, слідкуйте за своєю дитиною". Потім таки перестали і змилися. Діти російськомовні. У мене все. Моя країна не має майбутнього.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
  4. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Рагулі то наші сусіди, які у католицьке Різдво роблять ремонт!!! Ну ок, я не католичка, але ж дай людям поспати у вихідний день! Та й май трохи поваги до свята. Я хоч і не святкую в цей день, але намагаюсь важкої роботи, яка будить чи заважає іншим не виконувати і мати повагу до тих, хто цей день відзначає. Але очевидно деяких рагулів:girl_mad: в лісі виховали,але випадково до міста завезли.:facepalm::girl_nea:
     
    Останнє редагування: 25 Грудень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Моя свекруха давно, ще до цих дискусій про "правильний" календар, казала :"А хто там знає насправді, як правильно, якщо в світі більшість так святкує...". То в родині не робили важкої роботи, хоч і спеціально не святкували. Хоча би з поваги до інших.
    До речі, ПЦУ сьогодні відправляє службу (хоч 7 буде святкування само собою).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    давайте "з поваги до інших" нічого не робити в усі свята релігій світу! заживемо
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Не подобається Не подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Тупо! Тупо! x 2
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Мусульмани чи буддисти в нас не настільки поки поширені, а сьогодні до всього іншого державний святковий вихідний, і шумні роботи не мають проводитись, як і в неділю. Один день можна і потерпіти, тим більше, у Львові багато католиків, які справді святкують...
    А про наші "святкування" всіх Іванів і т.д. - промовчу. Ні в одній іншій релігії чи конфесії нема стільки свят, коли "робити гріх".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  8. Online

    Online Well-Known Member

    Це не релігія чи конфесія. Від Романа до Йордана - то чисто наша західняцька тема. Центральна Україна, наприклад, такого не практикує.
     
    Останнє редагування: 25 Грудень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То лише Львівська якась тема. В центральній Україні (Київ, Дніпро де я жила зокрема) люди не а курсі зазвичай навіть коли в них самих день ангела. Ніхто нікого не вітає і не святкує. Навіть на Волині, звідки я родом, масштаб святкувань чи просто згадувань Іванів-Галин-Іллів і т.д. (якщо то не храмове свято) теж знааачно менший.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    То, якщо рагуль, то і в Африці рагуль))
    Мені навпаки здається, що почали менше святкувати різних ангелів-охоронців, і не тільки. Колись, на святу вечерю, Різдво, всі старалися йти чи їхати до батьків, родичів, а тепер на лижі, на море ітд. Якось все воно, не так, по іншому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    В мене таке враження, що наші "західняцькі майстри" - то взагалі окрема тема. Я неодноразово стикалася з майстрами старшого віку, які постійно повчали нас із чоловіком уму-розуму і ставилися зверхньо, роботу робили як-небудь, поводили себе як господарі в нашій квартирі. Одна старша пані-майстриня раз на мене так глянула, ніби я в неї 100 доларів з кишені витягла. А я просто ввечері прийшла у квартиру забрати ключі. Один майстер неакуратно помалював стельові плінтуси у ванній. Коли я йому на це вказала, він не знайшов нічого кращого, ніж стуканути свекрусі. Вони майже одного віку, а я хто? - молода-зелена, хто така, щоб старшого пана повчати? І що б ви думали? - дістала "хвостів" від свекрухи.
    Літом ми робили відкоси на вікнах і чоловік знайшов через один сайт в інтернеті майстра приблизно нашого віку - переселенця з Харкова. Людина приходила і робила свою роботу. Не чекала, що їй будуть щодня наливати 100 грам. Не задавала особистих питань, не починала розмов про політику, рускій мір, чий Крим і т.п., а говорила тільки по ділу (для нас із чоловіком це важливо - ми інтроверти). Прийшов - працює. Акуратно, спокійно. І недорого.
    Це так, власні спостереження.
     
    Останнє редагування: 25 Грудень 2019
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я не дуже розумію що саме мають наувазі, коли кажуть що у нас свят забагато. Церковних великих свят є в цілому році аж 12 (це тоді коди служитьсч літургія). Державних свят-вихідних є 10 в році. Деякі церковні свята збігаються з державними вихідними. Наприклад Йордан - то є одне з тих великих церковних свят, але не є державним вихідним.
    Іменини Романа , Андрія , Івана народ святкує за бажанням, просто на цей період припадають іменини таких імен, які найбільше в народі поширені, то не є велике церковне свято, а хто вже там виставляє і збирає собі компанію то його справа. Та мені і не попадалося, щоб на такі просто іменини майстри відмовлялися виходити на роботу, хіба може мають з ким святкувати.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Ой як влучно... Так знайомо... В батьків весь час такі були, принаймні з підліткового віку це добре пам'ятаю. І в мене, на початках самостійного життя теж. Сприймала це як неминуче зло. А може і не було тоді інакших... До слова, коли стикнулася з такою поведінкою сама (вже як господиня) зовсім інакше почала сприймати поширені сльозні історії: "На заробітках кинули - гроші не заплатили, вигнали, побили..." Бо кілька разів мало що бракувало, щоб теж так зробила. Спиняло тільки те, що ми в різних вагових категоріях)) Тепер вже того не терплю. Коли починаються якісь повчання, підсміхання, "та шо ви панюсю, ггг, ви шось таке хочете, ггг, вам того ніхто не зробит" та інші манси, що свідчать про нерозуміння людиною хто кому гроші платить - зразу виставляю за двері. Бо до цієї нахабності комплектом завжди йде хитродупість і часто криворукість. Ну, але це чоловіка вплив. Він багато чому мене навчив в товарно-грошових відносинах. І погоджуюся, що молодші майстри зовсім інакші і в нових технологіях розуміються краще. Але якщо потрібно якесь нестандарне рішення, наприклад в польському люксі нюанси з сантехнікою - треба шукати старого спеціаліста... Бо молоді звикли до сталих алгоритмів. І тут вже лотерея)
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  14. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Akina, я також з Волині. То у нас в селі на кожен "присвяток" вже ніхто нічого не робить, в поле не виходить. Мене, якби в неділю бабуся побачила з віником, чи, не дай Бог, манікюрними ножицями - то гнала б з хати палицею.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    терпіти того не можу, в будь-якій сфері. Перукар, стоматолог...Приходжу до стоматолога, сідаю в крісло і починається "а як ви так довели до такого стану, а чим ви думали, і тд." Дякувати Богу моя стоматолог і перукар таким не грішать. але часом випадає екстрено до когось іншого звернутись, то таке вибішує конкретно. Відчуваєш себе малявкою, яка нашкодила...Я хочу прийти і МОВЧКИ, допускаю хіба коментування своїх дій лікарем і відповіді на мої питання, отримати допомогу-послугу, а не слухати "йойкання, зойкання".
    Про свята...Наші майстри дуже полюбляли злиняти на Степана-Михайла-Романа. Я того категорично не приймаю, засуджую і тд. Як і всякі там виставляння на свята по роботах, так, що стіл ломиться і з обіду(якщо не раніше) вже нікого неможливо виловити в офісах-установах. А ще я перу по святах, і зашиваю щось, як треба, окрім Різдва і Великодня. В мене всі нормально до того ставляться. Неодноразово чула як самі священики говорили, що не варто доводити то все до крайнощів. Бо як живеш правильно, то ніяке прання не стане на заваді на шляху до Бога, а як дуже вже так святкуєш, а потім йдеш і людей обманюєш, державу обкрадаєш, плітки розпускаєш, хабарі береш - ну то трудно слова підібрати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 2
  16. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    оце про ''100 г'' - взагалі феєрично
    І мене це дратує більше зі сторони замовника, котрий їх наливає
    Мій дідусь був толковим електриком, його часто кликали односільці, зробити якісь електричні справи в їхніх оселях.
    Бабуся стверджує, що саме зі ''ста грамів'' , котрими діда вгощали в кожній хаті, почалася сумна історія дідового алкоголізму, який він так і не зміг подолати, на жаль.
    При цьому бабуся по нинішній день вважає за обов"язок налити тих самих 100 грамів кожному, хто виконує для неї якісь роботи (город зорати, за хлібом в магазин сходити).
    І скільки я їй не пояснювала, що краще доплатити пару грн, ніж наливати, не доходить. Бо шолюдискажут?:girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    От не погоджусь тут. Якщо тягнути до останнього то замість 300-400 грн виходить вже 3000 - 4000 так що тут, чим швидше, тим дешевше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Забігла на хвильку на гуртівню іграшок на Городоцький за одним кольоровим папером, і якраз поперед мене якийсь мужчина повіз на касу повний візок товару. Прошу, пропустіть, будь ласка, в мене лише один товар. І що ви думаєте, воно (інакше не назву), починає кривитись і заявляє, ні, ви ж надовго займете чергу, а само тільки починає викладати свій товар на касу.
    Вчора сиджу в черзі в поліклініці до лора, сидить 2 жінки і молодий мужчина, і хто, ви думаєте, запропонував мені, вагітній місце з вже добре випираючим животом? Звичайно, жінка.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Я вас трішки втішу, мені в маршрутках вже на останніх місяцях вагітності місце давали лиш бабусі та дідусі, такі старенькі, років поза 80, що я прям чуть не плакала чи то від розпачу, чи то гормони.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1