Психологія харчування

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Маруся-мама, 15 Вересень 2010.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я не вірю в уніфіковані різниці. Мій чоловік може два рази в день їсти.
    А я не можу.

    Власне хотіла спитати: а цукор не завалюється за 16 годин. В мене він і за 4 може брикнути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Я зараз ходжу в зал. Дієтолог радить так. Можливо, для когось це добре. А моя підшлункова зовсім не тішиться з того. І запаморочення зранку мене зовсім не тішать (якщо останній суттєвий прийом їжі до 18 чи навіть до 19ї). Потрібно врахувати, що спати лягаю після 24:00 і активність до того часу є навіть дуже високою.
    Напевно, для здоровіших організмів це цілком добре, я навіть сперечатися не буду.
    Не існує однакових організмів і з однаковими можливостями.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    Не завалюється :) цілком добре почуваюсь
    --- дописи об"єднано, 24 Березень 2019 ---
    не існує, для когось супер-ранній сніданок дуже бажаний і приємний, а хтось ще 2 години після вставання з ліжка ще не прокинувся :) і пхає в себе сніданок, ну бо ж треба снідати, так сказали
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Клас!

    Я про те мову й веду, що треба дивитися по собі. Кому нормально цілий день не їсти, і не може в себе пхати 6 разів в день, то й не треба, а кому в очах темніє, то треба їсти, що б там не казав нобелівський лауреат.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    я завжди маю з собою щось поїсти і воду, то ще мабуть звичка після ГВ і проблем з ШКТ. Якщо буде мені зле, то поїм, тут же, просто кажу, що мені цілком добрі тривалі перерви між прийомами їжі
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я снідаю в 6 ранку, то мала би від полудня попереднього дня не їсти:girl_cool: . То би не тільки в очах потемніло
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    Ви не так зрозуміли, перерва в 16 годин через сон, саме між останньою вечерею і наступним сніданком. Це не так страшно, як здається
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А так я можу - останній раз у 18 поїсти, заснути з дітьми і поснідати в 7-30. Не 16 годин, але ми не гонимося )))
     
  9. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    То так і виходить від 14до 6 ранку
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Лягли спати і перший прийом їжі через 16 годин від останнього. Ви в 14 спати не лягаєте, мабуть).
    Останній прийом о 19, то перший о 10 може бути.
     
  11. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Якщо я зранку не поснідаю, то не зможу відвезти дитину в школу , бавити меншого. То я не до того,що це неможливо, просто не всім і не завжди підходить.
    Якщо я встаю в 5 год, то в 10 для мене майже обід)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Rona і не писала для всіх, а йшлося про способи, один з нових рекомендованих, щодо харчування для здоров'я .А кожен собі обирає звісно.
     
    • мімімі мімімі x 1
  13. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Та я знаю, але приміряю до себе різні варіанти. От колись і я би так могла, а тепер -ні. Я колись і розвантажувальні дні робила, було дуже ок (білкові ,або овочеві). Але теперішній ритм життя вимагає інший стиль харчування.
    Наразі шукаю свій...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    От тепер я знаю, що це називається інтервальне голодування :)
    колись, перед досвідом доби голодування і трьома добами голодування я починала з інтервального. Поїла о 15, потім сніданок о 8.
    Мені від нього ніколи не було слабо, і дуже добре зменшувався шлунок і смаки дуже "очищуються": не хочеться пересоленого, солодкого, їсти швидко тощо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Blondo4ka
    Я Вам хотіла ще в пятницю написати про мій досвід системи -60 (це добре вписується в психологію, далі буде зрозуміло, чому).
    На системі я пробула десь рік.
    Спочатку був дуже хороший результат - я за 3 місяці приблизно позбулась лишніх 5 кг (з 61 до 56)
    Це дуже мотивувало, я всім радила систему, наголошуючи, що то не дієта, а спосіб життя (як каже Міріманова).
    після досягнення бажаної цифри на вазі в мене з"явилась внутрішня впевненість, що як би я не розжиріла (умовно) ця система допоможе мені швидко прийти в норму.
    Але з часом просто дотримання системи (я вже писала, що фіз тренування в мене і до того, і під час системи і після регулярні) перестало "тримати" вагу.
    А кожне малєйше порушення давало плюс.
    Крім того, в голові міцно засіло, що солодке і шкідливе - до 12, але при цьому до 12 МОЖНА ВСЕ!!! (навіть те Г..., на яке я зазвичай би навіть не глянула). І почались сніданки, плавно перетікаючі в обід.
    Оті дозволені-заборонені поєднання, коли я свою улюблену картоплю-пюре не могла поєднувати з не менш улюбленою рибою без почуття провини.
    І такого насправді в "-60" є багато.
    Можливо, то виключно мій досвід, але після спроби відміни системи вага шалено пішла догори, при повернення до строгої системи - вже не знижувалася так, як першого разу (тобто в мого організму була така ж реакція на "-60", як на дієту)
    Також знаю особисто одну форумлянку, яка теж досягла вражаючих результатів за допомогою системи, однак десь через рік почали лізти проблеми із ШКТ, які вона частково списувала на строге дотримання системи.
    Тому, особисто для мене "-60" не є панацеєю і не може бути способом життя, бо це все одно - обмеження в голові.

    Для себе я вирішила рухатися шляхом до харчування на рівні "рептильного" мозку (тобто вчитись розрізняти сигнали організму про те, що пора би вже щось закинути за грати, і супротивні сигнали - що вже досить пакувати).

    Якщо стоїть мета швидко схуднути - як інструмент, "-60" годиться.
    З мого досвіду, треба бути готовою до того, що системи треба дотримуватися строго-настрого, інакше буде плюс.
    Як воно поєднується з вагітністю і ГВ - досвіду не маю.

    Але, на мою думку, ця система однозначно не є прикладом здорових стосунків із їжею.

    Може звідси і Ваші напади голоду.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  16. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Вирішила я трошки порахувати що я їм. Отже, мій денний раціон приблизно 1200кКал. Правильно сформований по розподілу БЖВ. Достатньо п'ю води .
    А вага не йде:girl_blush2:
    Стараюся вечеряти до 18(дуже рідко до 18:30-19)год. Якщо пізніше -хіба зелений чай без цукру.
    Я зациклилася?
     
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Для того, щоб худнути треба їсти. Значно більше, хоча б 1600,а може й більше. Бо чим менше їсте, тим гірший обмін речовин. Ну так мій інструктор каже. Взагалі забороняє бути голодною
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • мімімі мімімі x 1
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    а зріст-вага? І Ви годуєте грудьми, правильно?
     
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Мені видається, що 1200 це дуже мало.
    Знайдіть в неті калькулятор і підставивши свої параметри, порахуйте, скільки калорій саме Вам треба, щоб просто тримати вагу.
    Вважається, що безпечним для схуднення є дефіцит калорій від 15 до 30% від норми, але 30 - то вже екстремально, худнути краще повільно, щоб не "налякати" організм і він не вирішив, що "війна", голод, і треба економити.
    Дуже врізаним раціоном можна сповільнити метаболізм. Краще зробити дефіцит 15% і додати руху, буде більше толку...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Годую. Харчуюся повноцінно. Більше за один прийом не з'їм.
    Хіба збільшити кількість прийомів