Провини та пригоди з минулого

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Травень 2009.

  1. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Ага, а я ще умудрялась розмальовки порозмальовувати трошки і покласти назад - щоб ніхто не здогадався!:girl_haha:

    А ще я дуже хотіла гривку, а мама не дозволяла. А я всеодно підстригла собі. А потім злякалась - і відрізала геть ту гривку, під корінь! Краса була неймовірна!:)
     
  2. Shine

    Shine New Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Читаю і бачу, що тут таких , як я КРАВЧИНЬ багато є:girl_in_dreams:Я теж колись мамі і бабці багато шкоди зробила своїм "шиттям" але найбільше запам"яталось, як я в великій кімнаті штори підкорочувала так на рівні підвіконника і обрізала ото був креатив:girl_cool:, а ще на маминій електричній швейній машині любила"шити", як тільки сама в дома залишусь...Аж колись собі пальці прошила, голка наскрізь пройшла, добре, що кість не зачепила і мама на це якраз додому прийшла. Думали, що тепер то вже точно не підійду до машинки але де ж там...І до нині мене до неї, як магнітом тягне "креативити":girl_cool:тільки пальчики вже бережу:girl_blum:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    І я собі згадала за гривку,але всю не стригла брала по трохи та збільшувала.Все думала що ніхто не помічає:girl_haha:Потім десь в 11 років пішла собі проколола в косметичному ще одну дирку в вусі,так хотіла щоб було два кульчика відразу,але от мама зробила скандал та витягнула кульчик з тої дирки та вона заросла.:girl_sad::girl_sad:
     
  4. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    я теж )) витягнула найкращу сукню мамину i пошила собi лiфчик.....в 7 рокiв )) з брошок повитягувала камiння, в пачцi цукерок повиiдала цукерки а ленточку назад почiпила )) i купу ше всього...але получала....як сидорова коза:ninja:
     
  5. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Насміялася, поки всі дописи читала:girl_yes2:діти є діти...
    А я в садку всіх стригла, не знаю де я брала ножниці і чому діти мені довіряли, але мама каже що я була перукарем місцевого значення, вистригала посеред голови, підстригла своїй подружці чолку прямо під корінь, а коли всіх перестиргла ше себе, то мама коли вечером мене купала чуть свідомість не втратила, думала то в мене так волосся вилазить:girl_spruce_up: А коли мені заборонили дітей стригти то я почала стригти своїх ляльок і фарбувати їм волосся маминим лаком для нігтів "жеби були КРАСІВІ")
    ше я кинула свому братові желізною машинкою в голову, бо він мені не вірив що я таки це зроблю, а раз пригнула на нього на балконі (балкон не зашклений), бо він знову ж таки мені не вірив що це зроблю, то тепер він всім розказує, що після того він вірив мені ЗАВЖДИ:girl_impossible:
    Але потім він мені помстився і сказав встати на кактус, який у мами вспав і вона пішла за віником, то я й встала....:girl_tender:
     
    • Креативно Креативно x 1
  6. byrymm

    byrymm New Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Ага))) Я теж мамині штори порізала, білизну щоб пошити своїй ляльці барбі сукні.Мама прийшла з роботи, а я поспішила похвалитись яке гарне платтячко я ляльці своїй пошила, мама сказала ага, дуже гарне та й пішла. А коли вечером штори засовувала була звичайно дуже щаслива побачити зміни. Особливо мені подобалось шити платтячка з татових шкарпеток: це було так просто - достатньо було зробити всього три дирки - на голову і дві руки і вуаля! плаття готове) А ще порізала мамину шубу щоб своїй барбі шубку пошити інакше як вона зимою на вечірки буде ходити? Хоч в тій шубі мама вже не ходила, але шафи коли йшла на роботу вже закривала на ключ:)
    А ще одного разу ми бавились з дівчатами в магазин. А гроші в нас були листочки подорожника. Я взяла абсолтно всю мамину косметичку і продала всі її помади, туші(тоді ше були такі, з одною окремою щіткою і окремо те чорне на яке треба було плюнути) тіні. Як чемна дитина всю виручку принесла до хати:) Мама не могла мною натішитись
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    А мені повезло. В мене бабуся була кравчинею на все село, то вона мені з залишків такі платтячка шила, що ні в кого не було, а вже з залишків від залишків я лялбкам убьори шила. І всі хвалили - "кравчинею буде...". А ще я пам’ятаю, як я типу викрійку штанів вирізала з газети, а там три "ноги", дві на ноги, а третя... маленька і посередині. Всі ржали з мене.... Мені років 6-7 було.
    А як я собі стригла гривку... До сих пір страшно. Я її намочила, дзеркало поставила на підвіконня (до ньогго мені довелось нагнутись), гривку я натягула, щоб була рівніша, а потім до всього ще й брови підняла, щоб краще було видно, де різати. "Чьолки" вийшло від сили сантиметра 4, які дико стирчали догори.... Ужасть повна. ПРийшлось достригати другу гривку, щоб першу пригнула і прикрила.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. garnazirochka

    garnazirochka New Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Я теж чолку собі якось вистригла, та ще ж так навскіс, і якраз перед тим як їхати на море(в3 рочки це було), то я на всіх дитячих морських фотках така моднява, вистрижена))) - ми ж один раз лише до 14 років були на морі:)))
    А ще років в 5 коли в квартирі зробили ремонт, поклеіли в кімнаті новенькі шпалери, так я їх в той же день обновила - намалювала на всю стінку паровозика кольоровими олівцями))))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  9. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Я пам'ятаю коли мені було 3 роки я пішла до своєї хресної, і нікому не сказала (вона живе десь за 20 метрів від мого будинку і потрібно переходити головну дорогу). Тоді мене майже всім під'їздом шукали. Коли мене вже привели додому то мені сильно перепало. Згадують тепер як то всьо було і кажуть якою розумною дитиною я була (тоді мені цього не казали):connie_pull-pigtail
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    а я малою порвала всю мамину біжу((( а ше коли ми були в трускавці(мені тоді було десь років з 5-ть)то нікому не сказавши пішла в бювет ,а він якраз мав закриватися на перерву то мене там закрили і мама шукала мене по всьому санаторії.......:girl_impossible:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Надіслано від мого GSmart Aku A1, використовуючи Tapatalk
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Мені найбільше пам’ятається як ми з меншим братом закрилися в ванній кімнаті і робили «бульки» - позливали усі шампуні у банку і щоб «зовсім добре було» додали туди ще й відбілювач :girl_yes:(читати ми тоді ще не вміли). Видували ті «бульки» там же, в результаті «вибілили» величезну пляму на коврику, братових нових штанах і моїй футболці.
    Довший час улюбленою забавою у мене з друзями було покласти на підлогу подушки, а потім стрибати на них з шафи або двоярусного ліжка. Добре що жили ми на першому поверсі, а то сусіди знизу швидко би припинили ту забаву :girl_smile:
    А ще пам’ятаю років у 10 з найкращою подругою накрутили ми «цигарок» з газет і листя вишні. :girl_blush2: І «курили» то все прямо в квартирі. Диму було…
    А взимку любили «загартовуватися» - як ніхто не бачив знімали чоботи і перебігали до подружки в сусідній під’їзд босоніж. :girl_wink:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    У моєї мами завжди було багатенько косметики і всяких лаків для нігтів. Подалі від мене мама ховала їх на верх високої шафи. Одного разу мама зранку малювала нігті, а мені не дозволила ((. Мама пішла в магазин, а мене залишила саму вдома (мені ще не було 5ти років). Так хотілося нігті такі самі, як у мами, що притарабанила до шафи велииикий стіл, біля нього поклала крісло і стільчик, інше крісло висадила на стіл, а зверху на те крісло - ще один стільчик. :ninja: Завдяки цій конструкції нарешті добралася до маминої колекції лаків і зняла їх. Вилізла на підвіконник і почала малювати нігті :crazy:. У результаті у мами більше лаків не було, зате я і весь мій одяг стали різнокольорові, а підвіконник довелося фарбувати :o
    Аж коли підросла, то зрозуміла, що запросто могла гепнутися звідти і було б по мені... :scare:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    О, я своє згадала))) В дитинстві мене стригли під паж, бо волосся сіклося, а я страх як хотіла мати коси. А в мама була перука- довге, пряме волосся, якраз моя мрія. Взяла перуку, клей Момент, на перуку, собі на голову нахляпала того клею, і насадила собі на голову. Не знаю, скільки я проходила, не пам!ятаю, але нагодилася мама з роботи. Мила мене, і так- то сміється, то по сраці лупить. А ще пам!ятаєте, то ж страшенний дефіцит був всього, і десь батьки мої роздобули парфуми, французьські, так мені подобався їх запах. Взяла і випшикала їх в диван, щоб подовше пахло. Всю баньку. В однокімнатній квартирі.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  15. Siania

    Siania Love Life

    Згадалось мені як я стояла на колінах перед вікном і молилась, щоб на завтра мені виросло таке довге-довге волосся :girl_haha:
    В дитинстві я дуже любила малювати, особливо нігтиками на стіні біля ліжечка, там в мене були цілі картини)))
    Ще памятаю як сестра мені через коридор кидала всі іграшки (вони тоді були пластмасові), а я всі закидувала в своє ліжечко. І коли почули як у великій кімнаті телевізор вимкнули - швидко побігли по ліжках.
    Я свої іграшки всі підбила наверх, а зверху поклала подушку (гора була велика), і щиро вірила що мама цього не помітить :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Хех, є в мене історія)
    В класі третьому я обманула в школі свій клас, вчительку, а як наслідок і всіх вчителів, що моя мама вагітна братиком. Було це під кінець навчального року,всі дуже здивовані були, бо маму бачили але животика не помічали)). Та всеж на останньому дзвонику всі вчителі і батьки маму вітають, директор тата так гарррно "З поповненням", мамі квіти о_О. Додому я йшла в передчутті:punish::)))
    Заходжу- тато чекає в дверях з дуже грізним виглядом але, як тільки сказав слово і глянув на мене почав реготати, а мені було тоді вже чомусь не дуже весело :blush:
    Ну, ще багато "золотих верб" за мною росло. Табель мій тато завжди дивився знизу вверх: з оцінками було все зрозуміло, а от поведінка, якщо було "добре", то хоч трохи тішило, хоч він завжди чекав, коли там буде писати "зразково".
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. LadaLada

    LadaLada New Member

    Коли була маленька, десь 4 роки, впала з висоти коли поламалась іржава гойдалка. Отримала глибоку рану, мамі довелось повезти мене в лікарню. Зараз я особливо не пам'ятаю всього, деталі мені уже мама розказувала, але пам'ятаю, що дуже злякалась. Мораль така: свого малого до старого майданчика біля дому не підпускаю, вчора замовили у складчину з 3 іншими сім'ями невеличкий, але точно надійний майданчик на Гамаюні - двір у нас маленький, але чоловіки все поміряли, стане добре. Тепер з нетерпіння чекаю нового майданчика, щоб мої страхи не повторились)
     
    • Креативно Креативно x 1