Провини та пригоди з минулого

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Травень 2009.

  1. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Прочитала про компот і згадалося.
    На день народження моєму татові колись подарували кавоварку. Таку прозореньку, гарненьку і нам з подругою дуже подобалося дивитися як вариться кава і перекапує з одної ємності в іншу.
    тоді нам було років по 9-10 і каву ще не вживали. Вирішили чимось занятися, бо було сумно, вирішили зварити кави (точніше поспостерігати як вона вариться). Прочитали скільки чого треба залити/засипати і почали варити. А коли кава зварилася, то вже не знали куди ж її подіти. І вирішили весь той чайничок випити на двох:8:До кінця ми його так і не допили:).
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    А ми з сестрою колись любили накапостити, ненавмисне, правда...
    Якось згодували приблудним котикам цілу палку ковбаси, пошкодували їх голодних, а потім самі лишилися без нічого, ще й дістали добре.
    Стягнули мамину косметичку і навели собі "гарний" марафет. причому так пішли на вулицю, потупивши оченята, мама якось і не помітила, поки знайому не зустріла, яка від нашого вигляду зробила отакі :eek: великі очі.
    А вже в підлітковому віці плящинку бренді з дому без відома взяли.:confused:Це будо якесь свято, от ми і вирішили "відзначити" по дорослому. Батьки досі не знають, що це ми, хоч в той день і такі "хороші" вперше в житті прийшли, але зразу спатоньки лягли (з незвички певно :xaxa:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    А,ще згадалося...коли були малі з братом і не хотіли їсти першого,то виливали в умивальник:girl_crazy:коли мама виходила з кухні.
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Дівчата, та за вами золоті верби росли, як я бачу. :)

    Я була дуже чемна дитина. Від народження. :) Моя мама тепер каже, що в мене перехідного віку не було зовсім.

    І шкоди я не робила. Але всі згадують, як бабуся купила 20 курчаток. Такі файні. жовтесенькі. І я прийшла в гості. Разом з бабусею ми накришили варені яєчка, молоду кропиву і дали курчаткам дзьобати. А потім бабуся пішла на город.

    А через півгодини на город прийшла внучка і повідомила, що кур"ятка полягали спати. Бабуся пішла подивитись...

    У клітці, на накришеній кропиві, лежало 20 курячих трупиків. Братська могила. Внучка "заколисала", по одному...
     
    • Подобається Подобається x 18
  5. molcha

    molcha Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Розказувала мені мама, що мусіла вона з року йти на роботу. То залишалася я вдома з дідусем. А він пильнував там всяких домашній звірей: кури, свині і всяке тощо. Ясно, що мені нецікаво було самій вдома сидіти, то я за ним на двір вибігала. Він постійно сварився "не виходь, бо буде воспалєніє льогкіх". Ну де то я могла знати такі страшні слова!
    І розказують мамі сусіди, які біля хати проходили, що "стоїть твоя дитина на порозі в одних трусах, танцює і співає пісеньку "вапалєнє льокі, вапалєнє льокі..." Так загартувалася, що вже з 3 років у садку ніколи не хворіла, навіть на вітрянки-свинки-кори...
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Мені як було 4 рочки, в мене брат двоюрідний народився, а жили ми в одному будинку з тіткою на різних поверхах. Я часто ходила бавити (ся) туди. Одного разу тітка наготувала все щоб покупати брата, його посадила в миску (йому певно з пів року було) і пішла ще води теплої на кухню принести, а там коридор довгий. А я думаю щоб він голий не мерз (мене попросила його підтримати, бо ще й добре не сидів) запхаю його в водичку цілого з головою. Добре що цьотка вчасно прибігла, бо таки з головою запхала. Більше мене до його купання не залучали. Зато коли він почав лазити, баба з цьоцею самі йому догодили, бо хотіли нагодувати, а кріселок спеціальних ще не було, ну то перевернули табуретку і туди його "позасували" а потім як прийшлось витягувати, дитина не вилазить, та ще й пищить на цілу хату. Вони мусіли ту табуретку розламати.
    Поки писала про табуретку, то пригадалася історія, яку мені свекор розказував. Казав що їхав раз тролейбусом з жіночкою і дитиною, яка мала на голові чайник, бо вдіти то вдів (здається хлопчик то був) а зняти не зміг, то вони їхали до тата на роботу десь в цех, щоб тато розпиляв. Ото капець.
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Я манку ще в садочку виливала. Так щоб виховательки і няньки не бачили. Тарілки діти самі відносили в суміжну кімнату з умивальнком. То треба було почекати, щоб кілька дітей (які зазвичай то чемно їли) віднесли свої тарелі. А потім зловити момент, коли старші забалакаються, скоренька добігти і вивернути ту тарілку на інші. І навіть якщо заходила нянька поки я там була, то кашу звичайно залишали інші діти. А моя тарілка пуста.

    А ще в мене була страшна образа. Коли народилася сестра, мені було майже чотири. І в сестри було таке ліжечко... Колиска, але підвішена якось на основі, що її можна було колисати, а основа не рухалася. По типу качельки, чи що. І в тій колисці всі її колисали, а мені забороняли. А недавно я то мамі розказую.. Виявляється, що давали спочатку колисати. Але я колисала так, що дитина ледь не випадала, а та люлька майже "сонечко" робила.
    Зубки я їй ще порахувала, коли мама не бачила. Точніше методом "ручного дослідження" виявила, що в неї їх нема.
     
    Останнє редагування: 22 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  8. Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Ой я була дуже збиточна дитина...Били мене і тапком, і паском, але лізли з мене ті збитки:girl_devil::
    для ляльки потрібна була нова сукня, а матеріалу підходящого не було. Порилась в шафі, а там мамина блузка, вихідна, мереживна. Я в ній акуратно на спині клаптик вирізала. Мама помітила лише в гостях(поспіхом збиралась, діти, муж...) Бідна моя попка була.
    Мамуся накупила згущеного молока. Банок з 10-15. Я тихенько в тих банках дірочки робила, випивала молоко і ставила назад. Коли мамуся до молока,а там лише пусті банки:girl_haha:.

    Бавилась з сестрою. вона молодша. Кажу розбіжись і ббіжи на мен я тебе зловлю. Вона побігла, а я відійшла. Вона головою до батареї. Брову розсікла. Малечі зашивали. шкодую за цим:girl_mad:
    Сусідці, поверхом вище(вона мене вічно сварила) під двері наклала ВЕЛИЧЕЗНУ купу дощових червяків:bad:(пів дня їх збирала). Так мені солодко було як вона верещала.
    А тепер живу по народній мудрості: і наші внуки нашим дітям за сльози наші відімстять. Моя дитина ТАКЕ мені творить...нервів не вистачає. :suicide:Тепер я свою мамусю розумію, важко їй було зі мною :girl_devil::8::8:хлопчуракою
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Христка

    Христка Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Але ж насміялася! Котра година, а я ще не сплю, а тут регочу.
    І собі пригадалося. Коли була малою -- дуже хворіла. Досі згадую ті щоденні наші з мамою поєдинки:
    --Христю, випий таблетку -- Не хооочу!
    --Ну, будь ласка, випий -- Не бууууду.
    --Я тобі розламаю навпіл, аби було легше ковтати -- Ну доообре.
    Отак мама ламала ті таблетки і залишала мене з ними наодинці. Коли вона виходила з кімнати, я збирала їх в жменю, видиралася на шафу, де лежала в чохлі мамина бандура, запихала руку під брезент і заштовхувала всі ті кавалки всередину інструменту. (Пригадую, як я на ту шафу залазила -- зараз під дулом пістолета не повторила б, то запросто можна було собі все, що завгодно поламати). Мама виявила коли я вже студенткою була -- насміялися обидві.
    А ще з вуйцьовою донькою бавилися дочки-матері, а малий брат хотів з нами. Але ж він хлопець -- ані мама з нього, ані дочка. То ми почепили йому поводок на шию, примусили лазити по подвірю на чотирьох і гавкати. Ото були очі в бабці, коли нас так побачила.
    А влітку в селі (то вже мала років з 14) постійно вилазила вночі через вікно, під парканом чекав троюрідний брат з двома кіньми і ми до ранку гасали полями. Бувало тиижнями спала по кілька годин на добу.
    А ще колись побилася об заклад з масцевими хлопцями, що піду вночі на цвинтар. Вони мені заздалегідь в умовленому місці залишили цеглину замотану в газету, я мала її принести. І принесла.
    А ще здохлу мишу в сумку вчительці кинула -- але вона то заслужила, страшенно з нас збиткувалася.
    Ой, мають діти фійний приклад. :girl_cool:
     
  10. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    А я собі нагадала, як я від батьків ховалася! У моєї бабці під столом, накритим довжелезною скатертиною, стояв ще маленький журнальний столик. А я худа - залізла між столами, лежу і кличу маму. Мама прийшла до кімнати, шукає мене, під стіл заглядає, але не дивиться там, де я, тож шукає далі, а я тихесенько сиджу. Кімната одна, усе перешукали, мама вже і на вулицю вибігла - а я, як партизан, не хочу хованку видати! Аж коли мама почала сваритися не на жарт, я вилізла. Хоч трохи мене мама з бабцею сварили, що я так довго не озивалася, але я сама собою була дуже гордою.
    А ще якесь літо, певно після 6-го класу я з коліжанкою на халяву лазили у відкритий басейн Динамо, що біля стадіону Україна. Переліземо паркан, роздягнемося до купальників, рушниками накриємося, а речі під кущем заховаємо, і йдемо, ніби з прогулянки околицями. Адриналін ще той, бо і паркан високий, і охорону треба пройти, але все нам з рук сходило.
     
  11. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Почала шити для ляльок одяг з шести років (це такий вступ):girl_wink: Всі літні канікули проводила в селі, в бабусі.Tого літа я переходила в четвертий клас. Субота, бабуся винесла провітрити постіль: розвішала покривала, простині ...,а я бавилась і мій погляд зупинився на простині, уявила собі білу довгу сукню:girl_crazy:, мрія всіх дівчаток. Коли бабуся пішла кудись, я зняла простиню, "покроїла"- дирка для голови і дирки для рук, і пошила сукню:girl_haha:. Яка я була щаслива, біла сукня до самої землі!:girl_crazy: Оділа... і тут вибігає з хати моя цьоця, з криком: що ти наробила! Втікаю в стайню і закриваюсь. Цьоця під дверима, просить відкрити але я ж не відкрию:girl_bye2:. Вона сказала зняти і скоренько ховати від бабусі "мою сукню". Заховала я свою "білу сукню" в зимовий чобіт бабусі, знайшла вона її вже перед зимою, так що мені й не дісталось за порізану простиню:girl_smile:
     
  12. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Теж любила шити лялькам одяг. Бабуся якимось чином по знайомствах купила покривало на диван - імпортне, з таакими гарними квіточками, які мені одразу запали в душу і серце :) Скориставшись моментом, коли була сама, я ті квіточки акуратно повитинала, правда, не всі, бо коли ще кілька залишилося, в кімнату зайшла бабуся. Мене не покарали, бо у бабці дар мови пропав, як побачила то покривало все з дірочками і мої невинні щасливі очі :)))
    А я козячим молоком вазони в кімнаті підливала - ну не могла я його пити, хоча всі переконували мене у його корисності!
     
  13. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    А я в дитинстві з молодшим на 3 роки братом такі шкодніки були:))) Тільки мама з хати на роботу - ми давай все нищити...:) Зварила якось мама татові суп і хотіла його нести татові на роброту , вийшла в магазин щоб купити хліба... А ми тим часом насипали в суп кави та солі... Бідна мама такі сльози пролила....:sad: Ще братик любив "пересаджувати" вазони - землі по всій хаті... А я коврики "прала" - порошоку насипала на підлогу...:) Ще брат мячем світильника розбив а я попороли подушки з нового дивана.... і з маминої улюбленої сукні зробила сукню для ляльки....:)
     
  14. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Перше, що пам"ятаю, бавилась з подружкою в перукарів... Потихеньку з ванни воду наносили іграшковою посудкою, знайшли ножиці, стриглись, мились... А на наступний день офіційне знимкування в садочку... Так і є в мене колективна фотка з садочку з кривою гривою.
    Ми з тою коліжанкою наробили багато клопоту. Вона дівчинка міська і села не мала, то взяли її зі мною на природу, на молочко. То ми, щоб в туалет далеко не ходити вирішили через вікно вилазити... так пообсували бабі з дідом всю стіну, мав тато що робити. А ще нас постійно знаходили батьки на будовах, на деревах, палили вогонь і пекли там картоплю, яку потім сиру їли...
    Ще згадаю допишу
     
  15. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Ми з сестрою в дитинстві теж "давали жару"...
    Мама розповідала,що сестра,коли їй було років зо 3 під час прогулянки побачила маленьких зелених жабенят,була в захваті, півдня з ними бавилась.А коли прийшли додому, днів через кілька почула мама підозрілий запах, і знайшла джерело - в кишенях курточки моєї сестрички було повно тих жабенят,здохлих...
    Ну, про котлети,які ми з садочка приносили за щокою і про хліб з маслом в кишені, навіть говорити смішно -то було майже щодня ...
    Ще,пригадується, була в нас колись така забавка - металева ялинка з підвісками на кругленькій підставці. Навколо ялинки встановлювались маленькі свічечки,вони запалювались і ялинка починала крутитись. Ну то одного разу запалили ми ті свічечки, поставили забавку на лакований стіл в вітальні,і пішли бавитись. Потім ту розплавлену ялинку від столу віддирали. А бабця кілька днів під скатеркою ховала від мами наші збитки.
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Оу, в мене пригод було багато... Одна така велика, згадується досі.Мої баця і дідусь жили в селі, я там багато і довго бувала , а біля них було багато будов, ми то називали "стройками", чи як, не пригадую... Мені все забороняли там лазити, пояснювали, що це небезпечно, але ж діти, то є діти.Все, що заборонено вдвічі цікавіше. Отак ми там лазили з подругою раз, вилізли на недороблений другий поверх,там замість підлоги були плити, а між ними нічого, дірка. Першу я переступила, другу чомусь ні:confused: І впала... Шок був і в мене і в подруги,недалеко будувалася ще одна хата і там були господарі, вона їх покликала, якийсь чоловік мене взяв на руки і несе, я навіть не плакала, єдине , що говорила-не кажіть нічого бабці моїй.. А в самої на голові гуля:girl_haha:, передали мене бабці з дідусем, їм я вже говорила -не говоріть нічого татові з мамою.. Знала ж, що мені забороняли туди ходити... Мені дуже повезло, бо легко я обійшлася.Рука трохи поболіла, обдерта була, гуля зійшла скоро, струсу не було, лише вмятина маленька на одному:ninja: місці лишилася. Мій дідусь потім мені казав, що ходив туди дивитися, де я впала, то там на землі всюди були обламки цегли, залізяки, а за кілька метрів ще й велика дірка до підвалу...Казав, що йому аж серце завмерло, як він це побачив і уявив, що б могло зі мною бути...:sad: Після того випадку, я зрозуміла, як треба цінувати життя і нерви своїх рідних... Коліна обідрані в мене постійно були, але так як вже не лазила...
     
  17. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    А я років в 7, хлопушку, таку картонну з конфеті, вирішила ножницями розрізати,щоб глянути,вона як бахне біля брови і всю брову спалила, добре що не око! А ще з вікна одної кімнати,перелізала на балкон іншої,і жили ми на 5 поверсі.А ще нашатир зубами відкривала (і нащо?) і всі губи обпалила. А ще в 8років в мамин ліфчик одягла, напхала вати, зверху мамину кофтину і пішла гуляти. Ото дівка була :)
     
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    В нас колись був маленький настільний більярд і ми з братом в селі часто бавились. одного разу виключили світло, і ми сидіти при свічці. Закотився один шар під ліжко. Брат каже, ти менша, залізь візьми, а я тобі свічку потримаю. Так от, вся затія закінчилась обпаленим трохи волоссям. добре, що він трохи встиг погасити, бо то би був капець!!!
     
  19. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Хі! Згадала ще! Було мені років з 6. І я десь знайшла прокладки жіночі мамині (а вони були вражаючих в ті часи розмірів :) ) ну і порозрізала всі на кусочки, і що шукала? А ще подарунки, які мав Миколай принести знаходила і бавилась ними, а потім на місце клала. Ой а скільки на дахах в лови грали, до сих пір жахає. І як тепер сина ростити і не переживати? Добре що ще малий :)
     
  20. phobika

    phobika Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Я дужжже любила мамині і бабині золоті прикраси. А найбільше мені подобалось робити так, щоб потім мої рідні знаходили їх у найнесподіваніших місцях. Переважно тими місцями були тапочки. Після таких сюрпрайзів прикраси часто форму змінювали. А одне колечко до сьогодні не знайшли:girl_haha:

    Ще пам*ятаю, як мені тато панамку шив, бо ми збиралися в Шацьк і мама не мала на то часу. То поки він мені нову шив, я вирішила, що старої мені вже не треба і порізала її. Тато так жалібно на мене дивився, я то навіть в свої 4 роки зрозуміла, мусів ше одну шити. Ше й від мами получив, бо не впильнував.:ninja: