Провини та пригоди з минулого

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Травень 2009.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого


    В мене аналогічна історія є... в нас така калабаня була під будинком. А полізли ми туди весняного дня( десь після 8 березня) бо побачили там бутон тюльпана, а в нас тоді була така мулька-робили секретики( на пустирі рили ямку, туди складали якусь дрібідень накривали скельцем і закопували)....О, то ми як загрузли в тому болоті, що аж дорослі побачили і звідти нас тягнули, бо самі ми були вже по пояс у болоті і вилізти не могли.....одна дівчина там чоьіт загулила:xaxa:....а так наша компанія дружно потім дня 3 з хати не виходила-наказані були
     
    • Подобається Подобається x 14
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    і ми з подругою в похорони бавились! У нас ціле кладовище було! Ми теж там квіточки всілякі носили, хрести робили, прикрашали всяко.....Особливо за щаст було, коли якийс ьгоробець мертвий попадався чи голуб......а так по-дрібному - комашок різних хоронили......Тоді якась мода така була - всі мали маленьке кладовище.....А хлопці часто руйнували, то приходилось все наново робити.....
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    ОООО!То тема для мене::8:В 7-річному віці з братиком(5річним)пригали через форточку з квартири на балкон 3 поверха(незасклений)..збирала мамине золото на шнурочок і дразнила з балкону приблудних котів..В 8-бавились з братом в масаж,намазались зміїним ядом.На Балтийському морі в 12 років впала з дока(там де швартуються кораблі) в воду(не долетіла,кузина схопила за ноги),В Орлі випала з річному трамвая-ледве витягли з води.В школі ВПЕРШЕ ГРАЛА в баскетбол,зламала і викрутила палець.В класі 7-му,малий закрився на кухні я надавила на двері і вибила вітражне скло..воно проткнуло брату спину..і (як сказав лікар)бракнуло 4 см до серця .В подвірї захищала братика-мене на обл.понеділок мокру запхнули в трансформаторну будку(на щастя всі дроти були добре ізольовані)..Яскравою зеленою фарбою обмалювала сусідського хлопця двері:)і на всю стіну в коридорінаписала,що він :cesored::cesored:але найбільше запамяталось коли в 3-му класі я зранку вийшла з дому і подруга мене підбила піти на весілля якесь там-і я пішла ..а мама до вечора ридала і обшукувала весь район-де її дитина.:confused:
     
    • Подобається Подобається x 18
  4. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Я можу також багато написати, бо була "трудний ребенок", але є один випадок, за який мені і до сьогодні стидно... Моїй мамі лікар виписав таблетки "Фенозипам" (до кінця своїх днів не забуду назву!!!!), мама їх приймала і ходила як п'яна, мені (5 чи 6 клас це капець як не подобалось, видно щось відчувала), а тоді була "мода" на такі сумочки-кошельки на поясі і я в мами вкрала ті таблетки, щоб вона їх не пила і принесла їх в школу. В мене всі 10 років була подружка Дашка (хто вчився в моїй школі, той знає) і ми вирішили їх попробувати. Ми попробували, вони були солодкі і ми їх смоктали, я випила 2, Дашка 4 і наш однокласник Андрій (вже покійний) 4. Нас на уроці почало ковбасити, все на дошці розпливалось і ми на перерві хотіли вийти на вулицю подихати, а була зима і нас чергові не пустили, ми придумали історію, що ми ці таблетки знайшли під партою, і нам терміново треба вийти, вони покликали свою керівничку (Ріму Василівну, для тих хто знає) і вона вивела нас на чисту воду. Ох, мені в щоденнику і написали..... мама на наступний день була в школі, мені всипали по перше число... ой, навіть не хочу згадувати ЩО це було.....
     
    • Подобається Подобається x 16
  5. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    :8:я от читаю і згадую багато чого - але то такі дитячі витівки (навіть з крайнощами), які у всіх бували. і до школи взимку йшла - а приходила на початок третього уроку - роззява страшна була - добре пам"ятаю, що зранку випав свіженький сніжок - то я вирішила такі сліди робити - один рівненько біля одного - виходила гарна ялинка. і так аж до самісінької школи...

    але пригадалася одна історія - якраз в тему провини з минулого. років десь так в 11-12 - не пам"ятаю, якщо чесно, вже чого - але образилася я дуже була на маму і вирішила її наказати - з"їла величезну пачку якихось таблеток і пішла спати. а це було ввечері. зранку про це забула.
    ой, як мені було погано! ніколи не забуду, як перелякалася мама і як біля мене ходила - а коли я допетрала, що то могло бути від тих таблеток (бо ж забула зовсім, що їх їла), то мені було страшно і соромно зізнатися. так мама і досі не знає.
    мабть, вже забула. але я пам"ятаю.
    мушу сказати, що таблетки були якісь шлункові. :8:

    З.І. Тепер, коли маю свою дитину, особливо ретельно ховаю будь-які медикаменти подалі, бо чула багато і про дитячі ігри в лікарів
     
    • Подобається Подобається x 13
  6. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    А ще в 10-му класі я страшно прогулювала, бо мої батьки переїхали на сихів, а я жила з бабцьою на вул.Лисенка, а перед тим на вул. Бойчука і всі мої друзі вчились в школі №31, я просила довго, щоб мене туди перевели, але мій тато закінчив ту школу і був категорично проти, то я всім на зло свою 37-му прогулювала в 31-ій, прогуляла там майже місяць і все таки моя керівничка подзвонила моїй мамі і здала мене.... Від тоді деякий час моя мама чергувала під школою і дивилась чи я не втікну..... Бідні наші батьки були... Я не хочу, щоб моя дитина така була.....А в 11-му класі мені мама найняла 4 чи 5 репетиторів,(Йолана - з хімії, Наталя Григорівна - фізика, Стахів - біологія, Рудь - математика), я думала, що загнусь.... але закінчила школу без трійок, хоч до того була двоєшніца, крім французької (там мені автоматом і наперед ставили 5) і всі дивувались!
     
    • Подобається Подобається x 13
  7. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Тема - сепер:y:. Насміялася до сліз:xaxa:. А моя мама ще казала, що то Я була найнеслухняніша дитина в світі. Дам при нагоді про вас почитати:xaxa::xaxa::xaxa:. Хоча, в мене пригод теж вистачає.
    В садочку всіх дуже била і кусала. Одного разу мама приходить за мною і чує, як хлопчик хвалиться своїй мамі : " А мене сьогодні Гал-да не била!!!".
    В 4-5 років після дощу вийшла погуляти, мала з собою дитячу посудку. Дуже захотілося пити, а додому йти було далеко, аж на 2-ий поверх:), то я взяла тарілочку, зачерпнула води з калабані, тай ...напилася. Ввечері - температура 40. Дезинтерія. 2 тижні в лікарні. До сих пір пам"ятаю ті кольорові розводи в калюжі ( певно, від бензини ).
    Десь, як мені було 5 років запросили нас в селі на весілля. Мама мені одягла дуже красиве голубе платтячко з крилишками:). От товчуся я, товчуся ( це ще до весілля ), скачу коло лавки на дворі, а збоку корова наробила свіжу купку... Я сідаю на лавку, промахуюсь і лечу просто в центр тої купки. Все, весілля для мене закінчилось, так і не почавшись:sad:.
    Як була ще зовсім мала, то поодягала на одну руку один бабин ліфчик 6-го розміру, на другу-другий і так бігала по селі. Ох і дістала!!!
    Ходила в селі по сусідах бавити діти. "Отлічілась" в кожній хаті:xaxa:. В одній, вже як йшла додому, то витягла ключі з дверей і кинула в город. Ввечері баба їхня прилітає, де я діла ключі. А я брешу - :confused:. Ну, якось випитали. Потім ще 2 дня їх шукали... В другій були близнята ( маленькі ще, десь до року ). Дітки спали, а їхня мама мене лишила з ними і пішла в літню кухню зварити їм їсти. Я сиділа-сиділа, стало нудно і я вирішила вщипнути одного, щоб подивитися що далі буде:8:. Видно добре-м вщипнула, воно, бідне, розплакалося, а я побігла по їхню маму. Зато вже скучно не було:).
    В другому класі принесла до школи мамину біжутерію. Всякі брошки з камінчиками, коралі. То коралі ми з подружкою порвали і переробили на свій лад, а брошка їй дуже сподобалась, але подарувати я її не змогла,бо мама би замітила пропажу, то ми просто виковиряли всі камінчики і віддали їй, а брошку я поставила на місце з надією, що мама не здогадається і не буде придивлятися:xaxa:.
    В тому ж другому класі і з тою ж подружкою я домовилася, що після школи вона мене піде проводжати додому, я поставлю портфель і підем її проводжати. До школи мені було йти 20 хвилин, їй так само, але зовсім в інший бік, тому мого району вона не знала, бо ніколи там не була. Ну от, провела вона мене, я зайшла до хати, а мене мама нікуди не відпустила ( я ж не сказала, що ми прийшли разом... ). Дитина стояла під вікнами, стояла, а тоді пішла назад. Заблудилася, сплакалася, а батьки її до самого вечора по всьому місті шукали...
    В тій же початковій школі я вчилася добре, але з поведінки мала завжди " 2 ". То мама як приходила з батьківських зборів, то я завжди залазила під ліжко і не вилазила, аж доки мама не пообіцяє, що бити мене не буде:).
    А одного разу маму за ту ж мою поведінку викликали рано в школу. От стою я біля вікна, плачу, бо знаю, що мене чекає і думаю: " От би взяти ніж і вбити себе":cesored:. Мами, ніколи не бийте своїх дітей! Бо якщо в восьмирічної дитини такі думки виникають, то підлітки вже є більш рішучими і ранимими... Саме основне, що я не пам"ятаю нічого такого, защо мою маму викликали до школи і позорили ( а вона сама вчитель ). Ні вікон ніколи не розбивала, ні вазонки не перевертала, ну може трохи шумна була, бігала по коридорах. Просто та перша вчителька мене не долюблювала:confused:.
     
    • Подобається Подобається x 17
  8. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Ой!Я ж саму основну свою"стидобу"згадала.:sad:Була я в 7-му класі ,поїхали ми до бабусі в Білорусію.От одного разу сидимо з бабцею і братом обідаємо,і я питаю чого то баба чай п"є без цукру.А бабця(шутніца..блін) з таким серйозним виглядом каже:":ninja:ооо!Так то ж секрет!я зранку кактус лизну і все,бо кактуси мають багато цукру,от і Вєрка наша продавщиця..все без цукру..бо вона зранку лизне свої магазинні кактуси...і на цілий день запасу цукру хватає:umbrage:".А в нас якраз в школі в кабінеті ботаніки,всі кактуси були понівечені,думаю точно:)!і наша вчителька напевно теж лиже їх.А баба каже:":)звісно!..всі і позлизувала".Ну.. я дочекала 2 години і вперед до магазину.прибігаю,трохи покрутилась,почекала поки ,продавщиця в підсобку зайде та й до того кактуса!! як лизнула перший:crazy:-то ще ніц не відчула..а там їх було два "зять і теща "називалися(як зараз памятаю в пилюці такі,брудні,напівзасохші,жовті,але колючки в них.:bad:..ой..брррр)так я до другого, як лизнула..:eek::eek:виходжу з магазину реву як бугай:sad: ,рот закрити не можу..а тут мій братик біжить теж пробувати..але не встиг..я випередила на свою голову:no:.Памятаю ,мені в той день, промивали все що можна,від рота :bad:до ...:cesored:Словом, я певний період навіть говорити не могла:ninja:,тільки плакала,язику нічого,а от губу я сильно зачепила,досі шрамчик лишився.:sad:Але саме обідне було не це,а те що та долбана:tanksmile: продавщиця,не йшла ні в яку підсобку,а присіла за прилавком,бо подумала, що я щось дуже підозріло себе веду,і бачила всю ту картину,і ні слова не сказала..зате на другий день все село гуділо яка"хохлушка:scare:"дурненька,бо кактуси лиже!!!Мене ще довго підколювали всі..мол чай з цукром чи кактуса лизнеш...Гади!:o
     
    • Подобається Подобається x 18
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    злючка але ти мене росмішила, я собі тільки уявила як ти кактуси лижеш....:xaxa::xaxa::xaxa:


    А я от згадувала сьогодні колишню сусідку і зразу пригадалось як ми над нею познущались з іншими дічатами......Нам було по років 6-7....бавились в дворі тут та дівчина каже...ой біжу додому бо хочу какати:ninja:Ну а ми паскуди побігли вперед в під"їзд., тримаєм прохід на сходи щоб вона не змогла пішки побігти, а інші дівчати тримали ліфт, а вона бідолашка тиснулась в ліфті, просила щоб ми її пустили.......а ми відпустили тільки тоді коли вона в штани наробила......
    Боже як стидно тепер за то....
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Ага..:xaxa:.самій тепер смішно..:)

    капець..:eek:та ти садистка, мала, була.:suicide:а з вигляду таке янголятко:o:eek::eek:Бідна та дівчинка...:lol::lol:
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Відкрила я зранку цю темку і побігла, бо Соня воювала. Приходжу, сидить Таня, читає.
    -мам, ти вже то читала?
    -Та де, ще не встигла!
    -То почитай і заціни, яка в тебе золота дитина на фоні твоїх посиденьколіжанок!

    після паузи - Сама тут будеш писати чи мо ти справді свята?
     
    • Подобається Подобається x 19
  12. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    в принципі я була чемною дитиною, але всяке траплялось :shy:
    як мала 3 роки, то пробувала нагодувати 1-річного брата вареником з картоплею, бо він плакав :eek:
    в 5 років, як каталась на санках, то з'їхала з величезної гори в калабаню, провалилась під лід в болото і лежу в тому болоті як свиня :lol:. тато з гірки на ногах з'їжджав і так переживав, би я в тій ложці болота не втопилась :xaxa:
    як була літом в селі в бабці, то "зробила собі хатку" в коморі і тягнула туди все, як сорока :ninja:, понатягувала туди на стіни всі найліпші бабині хустки і все, що в хаті "пропадало", то було в мене там. добре, нікому не треба деінде було шукати :xaxa:
    дома "порівняла краї" в любимих маминих вишивках :ninja::ninja::ninja: і зразу після ремонту в себе в кімнаті домалювала на стінах квітки, бо мені тих, що майстри намалювали, було мало :)
    як була мала, то ненавиділа полуниці, бо в нас тоді на дачі була їх ціла плантація і треба було в сезон щодень туди ходити. я довго думала, що таке придумати, що з ними зробити, благо для моєї мами, ніц не придумала :rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 13
  13. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    А, ще одне згадала. Каталася я з подружкою на качелі. Але я сиділа, а вона передом до мене стояла і разом гойдались. Тут вона злітає з тої качелі( а ми катались дуже високо ) і просто проїжджається лицем по асфальту. Зломаний ніс, вибиті 2 передні, думаю, що постійні, зуби... Повели її дівчата попід руки додому, а я стояла в під"їзді і молилася, але не за дівчинку переживала, а за те, що в неї тато міліціонер і мене посадять в тюрму :sad:.
     
    • Подобається Подобається x 22
  14. molcha

    molcha Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    дуже малою любила командувати. І мала на кому потренуватися - на моєму молодшому братові. мені десь тоді було років 5-6, а йому - 3-4. І от ми гуляли собі, і я згадала, що він колись хотів попробувати на смак веселку. От і сказала, що я її пробувала, вона дуже добра, он вона в калюжі. Так отож там і був бензин такий собі різнокольоровий... Але дизентерії не заробив!!! Совість мучить дотепер...
     
    • Подобається Подобається x 14
  15. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    То я так колись була переконана, що зірки увечері тому видно, що усі жителі тих зірок як і ми вмикають світло, от вони і світяться. Тому своїм глобальним обов`язком вважала як тільки стемніє, обов`язково у всіх кімнатах вдома вмикати світло, щоб і нашу планету було видно іншим. Але мій тато, людина сказати що економна, то не сказати нічого, постійно скандалив зі мною за то невимкнуте світло, ех не розумів він моєї важливої місії:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 17
  16. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    А я ці своім братом(ми двійнята) на передодні Нового року побачили у сусіда ялинку на подвір"і,а у нас ще не було.Побачили ми іі у замочній дірці на його брамі.Взяли ми своі ключі(цілу зв"язку) від хати і т.д і пішли ялинку красти:ninja:Все скінчилося тим,що ми ті всі ключі загубили,в снігу.А снігу було тоді дуже багато.Досих пір пам"ятаю татавий ремінь.На весні сестричка ключі знайшла:)
     
    • Подобається Подобається x 11
  17. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Факт! Але не факт, що всі такі продавщиці, які попались мені...:no:
     
  18. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Дописи про не любов до черешень нагадали мені провину і пригоду з минулого. Мені тоді було років 7, а сестрі відповідно 12. Мама дала завдання зайти до неї на роботу в їдальню і забрати трилітрову банку пусту. Ми забрали, сестра несла її в кульку, і як піднімались по сходах, вона той кульок не підняла, і банка розбилась об сходи...
    В нас почалась паніка що дома нас чекає :padonak: і комусь в голову прийшла геніальна ідея (думаю це таки сестра придумала). Отже, ми взяли (Боже, я зараз то пишу згадую, сміюсь, не можу стриматись:xaxa::xaxa::xaxa:) вдома вже трилітрову банку компоту з черешень. Олеся (сестра) скзала що ми мусим той компот випити і зїсти всі вишні, і в результаті ми отримаєм пусту банку, а мама ні про що й не здогадається...:lol::lol::lol::lol:
    Так як я любила більше пити ніж їсти моє завдання було випити 3 л компоту!!!:suicide: Доречі, його треба було ще розвести з водою 1:1!!! :crazy: А сестра мала з"їсти всі вишні!!! І що ви думаєте, ми таки то вдудлили, вона мені трохи помагала пити, я помагала їсти...Я не знаю чому ми то не вилили в унітаз наприклад....от навчені діти що їжу не можна викидати, все через себе треба пропускати:xaxa::xaxa::xaxa: Потім ми з розбитого бутля акуратно віддерли етикетку, приклеїли на новий, всі докази знищили:ninja::ninja::ninja:
    Мама прийшла, нічого не замітила, а через пару років ми їй то розповіли, то в неї був шок, що можна піти на такі подвиги через якийсь бутиль:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 16
  19. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    А як ваші дитячі животики потім відреагували на той компотик?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Нормально, бігали пісяти часто.....В нас животики тьфу тьфу міцні, я й зараз можу позволити собі після квашеного огірка випити йогурт, і нічого))))Це мабуть ми в дитинстві загартувались:)
     
    • Подобається Подобається x 7