Провини та пригоди з минулого

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Травень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    У вас є такі речі, що іноді пригадуються ще з дитячих років?

    Коли мені було десь 10 я вирішила записати якусь музику собі з ТБ. На той час ми мали магнітофон на бобіни. Я прослухала одну, там була якась дуже дивна музика. Мені вона видалася непотрібною і я то стерла геть.
    Увечері виявилося, що то був альбом Іми Сумак, котрий тато переписував із платівки, що ходила в колі його друзів від одного до іншого й другий раз він її позичити не міг. Мені тоді було шалено шкода, що я таку цінність не зрозуміла й зіпсувала. А про неї навіть Ліна Костенко вірша написала...

    Цієї весни я привезла татові записи 4-ох альбомів Іми Сумак, аби компенсувати тодішню втрату...
    Виявилося, що я єдина про то пам'ятала стільки років. :xaxa:

    А в вас є такі історії з дитинства?
     
    • Подобається Подобається x 25
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Я в дитинстві була дитиною, з якою вічно щось траплялось,бідна моя мамуля.
    В років 12 вперше поїхали з дівчатами на басейн- приїхала з розрізаною ногою.
    То з велосипеда впаду-тріщина в лікті.
    В класі 5- скікали на сходах в школі,результат- 4 зламаних пальці на нозі.
    Після святкування дит. день народження- зламаний мізинець на рукі......
    Жах...я постійно щось ламала, різала......
    Ще з самого дитинства- два шрами на чолі
     
    • Подобається Подобається x 22
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Каті, по ваших фото видно, що ви дуже тендітна. Вам треба було вважати, де ж стільки переламів? :sad:

    Я колись коліно розбила (шрам досі маю). Так розсікла, що аж кістка проглядалася. А моя сусідка, в якої я тоді гралася якраз, замастила мені рану кремом. :xaxa:
    Батьки якраз на городі працювали. От мене мама й кличе, а я пальмовий листок узяла (де я його дістала не пригадую) і затуляю ногу, а з коліна кров тече по нозі...
    Але ніц, кров'ю я не стікла, рану мені промили правильно потім. Шрам так і лишився досі. У мене обидва коліна мічені. :xaxa:
    А ще я в 5 років умудрилася гальмувати носом по асфальту. Одного не розумію: яким чином мені то вдалося, якщо бігла я під гору? :lol:
     
    • Подобається Подобається x 20
  4. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    то Ви говорите про Yma Sumac? Бо я маю декілька її альбомів і люблю її, але чогось все життя називаю Умою:)
    Можливо, Ви ще й поясните чому саме Іма?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Так, про неї. Я маю 4-ри її альбоми. Але читається то як Іма. "Ігрек" ніколи не читається як "у". Аби вона була Ума, то мала би писатися як Турман - Uma. Якби ж на початку було І, то читалася би як Айма. :)

    Отут є вірш Ліни Костенко - Іма Сумак
     
    Останнє редагування: 22 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  6. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Ой, дівчатка...мої діти в порівнянні зі мною в дитинстві, справжні ангели:xaxa:. Я з своєю буйною уявою витворяла таке:8:, що часом грозило життю. Наприклад зробила хатку в скрині, така велика і кована вона була. Напхала туди всякої красоти для ляльок і запалену свічку(типу канделябр:xaxa:)...скриня захлопнулась...нянька мене знайшла по запаху диму.:ninja:
    Кип"ятильник в ванну, випалювачем по паркету і собі в чоло, голкою квіточки по лакованій шафі, про прошивання пальця на швейній машинці і купання годинників я взагалі мовчу. Головне, щоб до часу про то не дізнались мої діти:ninja::ninja:
     
    • Подобається Подобається x 30
  7. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    В дитинстві сильних проблем батькам я не створювала(на відміну від мол.сестрички:xaxa:),але один випадок запам"ятався всім.
    Прийшли ми з коліжанкою зі школи додому,в мене пообідали(її мама до 6 працювала,і моя бабця за нами дивилась),та й пішли гуляти.В магазині навпроти продавали смачнющі заварні тістечка.Ну і,відповідно,нам їх захотілось!(досі не розумію,чому не попросили грошей в бабці:confused:).Коліжанка каже:"Я,коли хочу подзвонити до мами на роботу,прошу у людей 2 коп(тоді це були не гроші,і прохожі спокійно давали).Ми розробили план,що так назбираємо на одне тістечко і поділимось.Чомусь,прохожі нам з такою легкістю давали копійки,що нам вже захотілось по тістечку на кожну!:xaxa::xaxa::xaxa:
    В результаті ми назбирали півтора рубля копійками.
    Саме смішне було, коли ми в під"їзді,сидячи на колінках,рахували ці копійки,зайшла моя мама і це все побачила!:8:
    Почались розпитування,допитування,нащо вам то треба було,а вам не соромно,опозорили на весь район,а що сусіди скажуть і т.д і т.п....................
    Друга дія була,коли прийшла з роботи мама коліжанки.Нас морально так дістали,ніби ми обікрали магазин.
    Ось так невдало закінчилась наша пригода.:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 23
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    ну я певно була дуже чемна дівчинка.
    ніц такого не памятаю.
    тільки от точно памятаю, що сварили мене в дитинстві , що я погано їм. особливо хліб не їла. то я робила так - коли хтось виходив з кухні то я хліб ховали у різні шпарки , куточки... короче певно потім миші завелися, бо їда була по всій хаті похована:xaxa: і мої то все нашли і так вже мені надавали .....
    а в старших класах - тоя все " отличалась", бо все мала якійсь мененгіт на голоову собі - староста, старша чергова, капітан.. і ми суперово з нашими 2-ма баскетбольними командами ( чоловічою і жіночою) і фізруком - лазити через вікно першого поверху у школу і грати у спортзалі в неділю баскетбол. вікно ми завчасно відкривали :xaxa:
    закінчилося все , що нас злапала заучка, виписали нам по перше число, позорили перед усією школою:xaxa: а потім дали ключ від вхідних дверей:xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 21
  9. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    О, в мене теж було шкідливе дитинство. Сестричка в мене спокійна, а я навпаки весь час накручувала її щось зробити. Зараз все з точністю до навпаки.
    Так от, ми з хліву стрибали зуби собі молочні передні повибивали, на рибку ходили і чужі сітки перебраконєрили (за що дуже отримали від мами), бабусі колись підлогу пошпаклювали горбами поки вона на базарі була, а як повернулась і то все побачила, то мусили ми ту засохлу шпаклівку два дні наждачками чистити.
    І клади ходили викопувати, що весь город переривали. А колись баба послала за хлібом і дала ще й сусудчини гроші на щось, а я купила дитячу кофтинку на немовля, бо дуже моїй ляльці вона пасувала б і спеціально по дорозі трошки грязючкою по ній пройшлася, щоб баба не повернула, ох і було мені тоді.
     
    • Подобається Подобається x 18
  10. Lyudik

    Lyudik Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Я взагалі була спокійною дитиною, але історії час від часу траплялись різні, от зараз найперше пригадала як ми з двоюрідним братом (нам по років 4-5 було) бавились в лікарів... не могли поділитись хто лікар, а хто хворий, то вирішили двоє лікарями бути... витягнули з шуфляди кавові ложечки і почали один одному дивитись горло:8:, ложки тримали за краєчок і позапихали в горло, давимось двоє, але жоден не витягне ложки, мама почула звуки не зрозумілі і прибігла в кімнату, підійшла обережно і наші руки з ложками позабирала, а вже потім получили по повній...
    Знову з тим же братіком ще одна історія: був в баби нашої будильник механічний і якось він поломався... баба каже, що треба його в ремонт занести... Прийшли ми з садочку до нас додому і думаємо, щоб то зробити і тут я згадала про годинник і запропонувала його поремонтувати... поприносили ножів різних і розкрутили годинник... і так нам сподобалась "начинка" всередині, що ми до гвинтика різбрали її, таааак набавились різними гвинтиками-дзигами. І тут чуємо, що баба до хати зайшла.. дивимось, а годинник розібраний... то ми взяли все зі столу (в т.ч. кусок печення...) зсипали в годинник і закрутили його, і поставили на місце:ninja:. За пару днів баба занесла будильник в ремонт... а коли прийшла забирати, то почула від майстра в свою адресу "Жіночко, Ви що знущаєтесь, що ж Ви мені таке принесли? Що ж там ремонтувати..." От нам дісталось... До сих пір про цей будильник згадуємо:xaxa:...
     
    • Подобається Подобається x 24
  11. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Мене досі чортиком з великими рогами називають :) Напишу зараз те що пам'ятаю.
    Було мені десь років 3-4 мене батьки відвезли до бабці в село, щоб в садочок не ходити. Раніше по селах ходили і робили такі чорно-білі портрети. І до нас зайшли. Баба мене кличе фотографуватися, а я як то почула, не довго думаючи взяла гусячий таик і вилила все собі на голову :) В баби досі той портрет висить там де я сиджу на дивані з мокрою головою :)
    Постійно розкидала свої трусики по всьому селі, бо вони мені заважали :) Тільки вийду за подвір'я і викину :)
    Подоїла бабі пса :) у своє відерко, що я надоїла я вже не дуже пам'ятаю, але знаю що здобула щось точно :)
    З тим же псом сиділа постійно в будці, ховалася там від баби коли не хотіла їсти.
    Після ремонту в баби пообмащувала їй всі стіни сажою :)
    Те, що я постійно свої гумові чоботи кидала в борщ я вже мовчу :)
    В стайню коли заходила то моє улюблене заннятя було полежати з телятком, а те, що на підлогу наробила корова мені було всеодно, могла і головою влягтися :)
    Ще й впридачу була дуже брехлива :)
    Вже коли мені було років 10, пішли ми з моєю сестрою двоюрідною розбирати желізну дорогу (настоящу), бо нам треба було гайок, а ніде знайти немогли....Не довго думаючи зібралися та й пішли за 3 км. Дякувати Богу ми нічого не розкрутили бо якраз по дорозі желізній йшли 2 працівники і нас нагнали, а один ще й за нами гнався :) Але де ж мене можна було догнати..... :) Ми втікли
    Та сама моя двоюрідна сестра постійно була мною луплена (хоча вона старша на 2роки)щось не так, одразу по голові діставала....
    Баба була шокована від такої дитини як я, але кожного року просила мама, щоб мене привезла, а то все то село мене такого навчило.....слабого там з'їдали місцеві. а я навчилася там виживати, ще з місцевими билася. Як згадую аж стидно робитья :)
    В школі постійно хтось щось зробить, одразу всі вчителі на мене тикали пальцем. Звичайно у більшості випадків була винна я, але коли я була не винна то мені було так образливо. З мого класу напевно не було жодного хлопця з яким би я не побилася :)
    У 8 класі коли грала в баскетбол - зламала руку.
    На обливний понеділок мене облила моя класна керівничка водою, бо я вже її дістала, залила весь клас. і вона мене ще й зі злості обматюкала :).
    І десь клас 10-11 я вже трошки заспокоїлася...нарешті.
    Моєму чоловікові як батьки починають розказувати яка я була, то він не вірить, що я могла таке зробити.
    Хоча іноді як йдемо на якісь гулянки без малого, то мене "пробиває" на щось таке хороше :)
    А! саме основне забула написати. За цей вчинок мені досі дуже і дуже стидно :)
    Було мені десь років 13-14 я спалила сіно в баби в селі нашим сусідам, поспорила я з одним хлопцем, що спалю, він не повірив....а я спалила :) Руки б зараз повідбивала....
    А на рахунок хлопців.....то моя баба взагалі була шокована "Де ж то таке було колись, щоб стільки хлопців до дівчини ходило" :haha:)) Казала баба, що підсриже мене під хлопчика :haha: щоб всі думали, що я пацан. А волосся в мене тоді було до пояса і густе-густе.
    От така я вреднючка :)
     
    • Подобається Подобається x 29
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    я чогось думала, що Панадолка така собі мила домашня жіночка, а тут на тобі.....точн очортеня, та ще й з великої букви!
     
    • Подобається Подобається x 13
  13. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Дякую-дякую :xaxa: Я вже переросла, вже не б'юся і не кусаюсь, і западлянок теж не роблю :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Ну а я була тихою, чемною дитиною. От тільки курити з подругою пробували "Яву" без фільтру, яку завбачливо стащили у діда подруги. Років було десь 6-7. Кашлю було!.....Ну а ще раз ми застряли з тою ж подругою в болоті (приблизн отой же вік), і поки по черзі тягнули одна одну, то попадали і перемастились ще більше. Це при чому був літній жаркий день, всюди сухо, а то була така здорова калабаня з рідким смердючим болотом, яка ніколи не висихала. Чого нас туди потягнуло - не пам"ятаю. Сам факт - йдем ми через бзар додому, перемащені що дідьки і плачем!.......
     
    • Подобається Подобається x 10
  15. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Я з подругою десь у такому самому ввіці пробувала курити "Приму" без фільтру, накашлялися, понаїдалися того ге. Але ми то купили! І коли купували сигарети продавець так спокійно мені сигарети продала, навіть не звернула уваги, що я ледь до прилавка дістаю.
    А ще мені згадалося, як буквально за два дні до весілля мене мій свекор попросив піти купити йому сигарети. Я пішла де найближче - в "Барвінок"
    ну і на касу одразу йду, кажу дайте мені сигарети (які не пам'ятаю). І знаєте що? Продавець мені не продала! :xaxa: Сказала, що коли мені виповниться 16 тоді вона подумає :xaxa: Те що я казала, що мені 19 на неї ніяк не вплинуло і я пішла з надією в другий магазин. Ну і де справедливість:confused:
     
    • Подобається Подобається x 12
  16. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    А я взагалі людина пригода. З баою в мене теж були в селі постійні пригоди (точніше в баби зі мною). Порізала штори в кімнаті щоб зшити для ляльку "шлюбну" сукню. Вдягла малу дворідну сестру у бабину комбінацію (вона її вдягала під сукню) вела по селу і кричала що вона виходить заміж вона тішилась їй було 2 роки а я відчувала себе "суперсвахою" у 8. Крала в баби ложки шоб місити болото. А мій шедевр про який на Паску згадує донині вся родина. Як всі порядні господині до Великодня баба складала яйця. Мені було всього шість і я зі своєю подружкою вирішили їй допомогти. Замісили "паску" з глини і сорока яєць, я думала баба здуріє....Ех часи були (жартую)
     
    • Подобається Подобається x 15
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Панадолко, це ж величезний плюс! Це значить, що ви тепер можете бути спокійні за свого малолітнього сина, коли він підросте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    :)А ми з Деспіною ото не раз двері виносили з їх завіс. Ото неподілили наприклад якийсь (чийсь) одяг, мешти, шпильку д/волосся:xaxa::xaxa::xaxa: ну і одна другу не впускає до котроїсь кімнати. Далі стандартний тиск на відкриття/недопущення відкриття дверей в тій кімнаті, і натурально пару раз ми знімали двері з завіс і навіть не зауваживши того, просто опинялись з тими дверми посередині кімнати:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa: Жили ми в старому будинку і двері там були ох які нелегкі
    Ми взагалі такі обидві дуже вдалі до збитків були. Наприклад шось сховати і забути де:tanksmile:, або акція "здай мамі сестру" була вельми популярна і багато-багато всього.
    В дитинстві Деспіна (Даруся) мені обписувала всі задні сторінки шкільних зошитів, я думала це мине в підлітковому віці, але де там, в інституті було то саме - як тільки вона була ОБРАЖЕНА:naci: - відразу в котромусь зошиті ззаду була якась бздура написана і найголовніше ніколи не сказала, що так зробила:xaxa: яке то зло вже постфактум на парі брало.
    В мене завжди був головний козир, що я старша і мені мол всьо можна, і взагалі я така-от козирна дама, а ти якась там шмакодявка, такшо мені всьо можна, а тобі часом щось там може...:bazar:
    Раз я заплатила замість за муз. школу - за морозиво для всіх з сольфеджіо-групи:D: і ще було багато всякої всячини....;)
    А найприкольніше то в університеті вже, коли пробувала закурити і троха шось там попихкувала в пічку, а мама (чого їй не спалось) йшла перевірити чи я зубрю патанатомку на екзамен ну і я поки добігла до ліжка то згубила по дорозі запальничку і чуть головою не вибила трафарет в стінці (добре шо удар пом'якшив хоч трішки висячий на стіні килим:)) Отаке.
     
    Останнє редагування: 22 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 16
  19. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    Ой, дівки, ну я насміялася!!! Я щось нічого особливого пригадати не можу, ну хіба як папужка наш покинув той світ, то ми йому такий похорон влаштували, могилу насипали, а потім щодня ходили молитися і квіти носили:ninja:
    А як ходили з сестрою на танці, то мама залишила нам гроші, щоб ми заплатили за наступний місяць, то тоді відбулася наша найграндіозніша бійка, виборювали право нести гроші:xaxa: Перевернули всю хату, коврик був скручений на купі з іншими речами в кутку кімнати, подушки порвані... а потім швиряли тими грошима одна в одну, типу "на, неси" і мало знов не побилися:xaxa:Я так і не пам`ятаю хто ж їх тоді ніс:confused:
     
    • Подобається Подобається x 19
  20. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Провини та пригоди з минулого

    А я дитинстві маму добряче подоводила.В 3 роки (жили тоді в закарпатському містечку Тячево) зібрала всю банду друзів і повела на місцеву дискотеку (це вже було поза дев'яту вечора)Тітонька на вході нас не пустила-сказала приходити на Новий рік.Я так образилась,а тут ще й дома заплакана мама з ременем..А ще в тому ж віці з подружкою сіли на перший-ліпший автобусі їхали до її бабці на село.Добре,що містечко маленьке і хтось з здрузів батьків нас побачив і зняли з автобуса.А ще десь в 4 роки,гуляючи з мамою,почала скакати по каналізаційному люку і провалилась.Не знаю яким чудом мені вистачило сили втриматись,поки мама мене побачила і витягнула.А так би втонула в какашках:ninja: В шість років,відпочиваючи в Шацьку,стояла на містку з своїм дядьком (йому було 13),зробила крок назад і провалилась.Бачу-навколо вода і зверху тягнуться руки.Плавати я ще не вміла,почала махати руками -ногами,і дядько мене витягнув.Виявилось,на містку не вистачало однієї дошки і я умудрилась провалитись через ту щілину,не відірвавши собі голову.На наступний день все лице в мене посиніло і така гарна я пішла перший раз в перший клас
     
    • Подобається Подобається x 18