Продукти: що, де, за якою ціною

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Orman, 21 Грудень 2014.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ця тема щоб ділитися цінами на продукти і господарські дрібниці типу ганчірок. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах, шампуні, креми, туші - в косметичних, дитячий одяг в дитячому одязі, миючі засоби - в миючих засобах, ну ви зрозуміли. Ви ж зрозуміли?
    Бо лавочку прикриють.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Лютий 2015
  2. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Про олію: розливна-23-25грн. Тітонька продавець каже шо то, на сьогодні закупка. Чумак 26,50-гурт
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2015 ---
    Де можна купити муку дешевше ніж за 7грн?
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2015 ---
    В тому ж Арсені бачила дитячі регланчики(досить непогані) по 50-60грн, штани піжамні по 29грн.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    промоніторте ціни: олія, борошно, цукор, гречка, рис, яйця курячі. Дякую
     
  4. makarynka

    makarynka Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    І це тільки обручки.. Золота забава виходить за теперішнім курсом.. Та й з традиційною сумою в конверті вже не підеш.
    Хай горять. Мені одна дорога - в сток. До речі, купила там добротні весняні черевики за 500.
    Треба терміново вдягнути малого, бо вже зовсім обносився. А пара пляшок олії нас не спасе, а то ще накупимо тих стратегічних запасів (ну нехай на якийсь час, на рік однаково не закупишся), а потім до кінця місяця витягувати треба..
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дизель сьогодні ще на 1 грн дорожчий, каже чоловік, що завтра буде підняття на ще +1 грн.
    Для тих, кому актуальні підгузники - купила сьогодні Хаггіси ультра комфорт 66 шт (4) за 258 грн. + діє картка на знижку у "Космо", як на мене - то це нижча ціна, ніж на ту ж "Даду". Виробник Європа, ну й штрих-код був не російський.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. kristina

    kristina Well-Known Member

    чоловік був в ашані вдень то муки Богумили не було, олія по 28 і 30 грн. Людей з возиками море. Більше цін незнаю бо просила чоловіка саме за ці позиції. Олію чумак взяв на шуварі по 116 за 5 літрів останні 3 шт і ще одну олейну докупили теж останню в фуршеті на сихові за 118 грн. В арсені на зеленій і сихові немає. На сихові є supera по 18але не впевнена за 1 літр. На гуртовому Богумила 2 кг 20 грн і людей в бакалійних рядах просто море.
    Цікавить мене ціна на рис довгий Хуторок в ашані і гречка. Минулого тижня брала риспо 20 грн але певно мало бо рис у нас дуже йде.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ДП і 92 на Шелл - 21.99, на ОККО і WOG - 22.49. 95 - 22.49 на Шелл, на ОККО і WOG -22.99. На Шелл з 00.00 ціна на 50 коп дорожча.
    Я в комі. Стояти будемо твердо.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Смішно Смішно x 3
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Біля нас на Гайдамацькій Дада 202 грн- то вже після підняття ціни.
    Я купила Хелен Халпен 4-ку ще по 186 грн, 2 тижні тому була по 155 грн. Ще через 2 тижні певно тоже 200 перевалить, бо на базарчику вже шось по 200 з гаком.

    Була нині з малим в "Фуршеті", спеціально туди погнала такий кавалок дороги, бо подобається мені їхня фуршетівська мука, останній раз брала 5 кг, то виходив один кг десь в районі 7-и грн, то вже нема, все вигребли. Зато яйця є по 1, 34 грн великі файні, є ше повно, може комусь актуально, то той Фуршет, шо біля АС-2.
    Читала біля нас на базарі мука 7,75 грн за кг вивіска на магазині. Думаю і шо то за ціна, чим то є хизуватися. Нині після Фуршету маханула туди, там вже по 10:girl_cray:. Ше після вчора була по 7,75 грн.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Борошна Богумила сьогодні у Рукавичку (Золота) завезли по 17.86. Гречка у Нашому Краї (вул.Шевченка) по 16.80, але дуже брудна. Сардини аквамарин у Рукавичці по 17.86 грн. Гречка у Рукавичці по 17.50 (+/-20 коп., бо не дуже добре запам'ятала). По акцій купувала у Нашому краї борошно Дніпромлин по 12,39 (вага 1800 гр.). Вчора ще було ввечері кілька пачок.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  13. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    В сільпо є борошно тм повна чаша по 6,99 грн за 1 кг упоковку. Правда не знаю, яке по якості.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Нормальне, наче, по якості. Скільки разів брала - не було темне чи грудками. Не таке як Богумила, звичайно, але і не найгірше.
     
  15. Popi

    Popi Well-Known Member

    А мені то повна чаша,навідт краща ніж Богумила
     
  16. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member


    ну і в Дади вході менше шт. в упаковці...
     
  17. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Телефоном тільки-що чоловік повідомив деякі ціни:
    Продуктовий магазин на Залізничній - Олейна по 28грн
    Барвінок : Богумила 2кг по 16.50грн, рис довгий шліфований розсипчастий "Зерниста" 20,80грн за 1кг, цукор радехівський фасований майже 11грн - на вагу немає ніякого там, гречка фасована по 16.60грн, Олейна 21грн, Стожар 22.00грн, фасовані Ріжки ( ТМ не пам"ятаю) по 8,99грн, Тая 400г спагеті екстра 5,96грн.
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я вже є назад з Ашану.
    все зробила. Основні позиції:
    Майола екстра рафінована 5л. - 92.81
    Борошно Хуторок 5 кг - 33,69
    Яйця білі, середні - 1.41 шт
    Хек і мінтай точно не по 100 грн, в межах 60.
    Решту напишу пізніше
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Дивилась сьогодні, то проїзний на тролейбус і трамвай - сто грн.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    На Шуварі крупа пшенична- 25 кг(собакам берем,тому мішок)-130 грн, гречка по 16, цибуля по 4-5, яйця- 1.3. Цибуля на саджання- 10-15 грн літра, апельсини-22, сир дамашній- 30
     
    • Інформативно Інформативно x 6
    • Подобається Подобається x 1
  21. Ari

    Ari Well-Known Member

    а де саме на шуварі?