Продукти: що, де, за якою ціною

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Orman, 21 Грудень 2014.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ця тема щоб ділитися цінами на продукти і господарські дрібниці типу ганчірок. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах, шампуні, креми, туші - в косметичних, дитячий одяг в дитячому одязі, миючі засоби - в миючих засобах, ну ви зрозуміли. Ви ж зрозуміли?
    Бо лавочку прикриють.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Лютий 2015
  2. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Дзвонила вчора у Знаxар, пачка остеогенону (для остеопорозу, типу кальцію, виробництво Франція) минулого четверга була ціна 350, вчора 480 грн.:girl_cray:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Siania

    Siania Love Life

    В Метро олія Чумак по 21.90 грн. Фарба кастінг крем глос 82, гарнієр олія 69.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Вже сьогодні...
     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    не зрозуміла.
    Долар сьогодні 30? Де?
     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    приват рахує вже по 29,5.
     
  7. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Зараз проїзд в тролейбусах і трамваях коштує 2 грн. Віддаю перевагу цьому виду транспорту ніж тим грязним і тісним маршруткам.
    Була сьогодні в Сільпо, пішла за олією акційною, то її вже нема (((( людей повно
    Ще отримала шок від озвученої ціни за грам золота. Називається, поцікавилася собі за цінами, скільки обійдуться нам обручки
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    На міжбанку. Правда зараз трошки впав вже - 29.40 наразі.....
     
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Золото зараз по 1000грн за грам, а вам яку озвучили?
     
  10. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    В Сільпо Колгейт 100 мл 20 грн.
     
    • мімімі мімімі x 1
  11. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    шок.шок.шок.........
    Я кожен день думаю, що далі рости вже нема куди. Літом, пам’ятаю, не хотіла купляти доллар по 12 грн., бо тааак багато було....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    800. То я ще дешево получається знайшла
     
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Щойно запитала в своєї бух. Вона ще працює в ювелірному магазині біля Краківського. Сказала, що обручки вони ще не переоцінювали і там дуууже нормальні ціни.
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Я біля Краківського сьогодні і питалася... А що дальше буде?
     
  15. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Досить дешево. Питала минулої суботи на Шота Руставелі в магазині від ювелірного заводу - ціна на золото в обручках 970 грн. за грам. А наче там мало б бути дешевше:sad: По розмовах чую, що люди знаходять магазини, де ще є по 730-750, правда не знаю, що за магазини. В Яворові, подруга казала минулого тижня, в ювелірному магазині по 800, а "на руках" по 620. Хоча, думаю, що і там такої ціни даааавно нема.
     
  16. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Зі старих залишків ще по 794 грн. Але з новою партією, через ті зміни в клеймуванні, ціна буде 1100-1200. Це прогноз на середину березня.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Арсен на Чорновола:
    Яйця-1.30
    Вафлі Артен-2.89
    Мило господарське(саме просте)-2.05
    Суміш пластівціав(400г)-3.99
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    http://finance.i.ua/market/lvov/
     
  20. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Дівчата, забігла я сьогодні у взуттєвий Ессо. Там пише знижка 50% на зимову колекцію. Прикол в тому, що більшість моделей вже переоцінили вчора, а деякі ще ні. Чоловік запримітив зимові черевики за 1500 грн. Для ессо це дуже класна ціна. Я дивилась дитяче на весну, то 1300 грн коштують ще поки не переоцінені хлопчачі кросівки такі не дуже спортивні, до школи ходити (не на фіз-ру) піде. Так само за 1300 грн бачила гарні демісезонні дівчачі чобітки. Нова колекція дитячого весняного взуття - від 2000 грн.
    Далі перейшла до жіночого. Шок! Балетки по 3000 грн (2999). Це нова колекція. Чоботи зі старої можна за 1800 грн.взяти.
    Ні, ну ессо завжди був дорожчий, але щоб настільки! Щоб мешти по 3000?

    В мене дике бажання щось накупити на весну, бо ще трохи і то буде не повідання - ті ціни. Тому думаю, крім олії і крупів, треба дітей терміново на весну взувати, одягати, ну і себе, якщо лишиться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  21. flame

    flame невгамовний експериментатор

    збираюся ввечері в Ашан, то якось мені лячно:girl_cray: