Продукти: що, де, за якою ціною

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Orman, 21 Грудень 2014.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ця тема щоб ділитися цінами на продукти і господарські дрібниці типу ганчірок. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах, шампуні, креми, туші - в косметичних, дитячий одяг в дитячому одязі, миючі засоби - в миючих засобах, ну ви зрозуміли. Ви ж зрозуміли?
    Бо лавочку прикриють.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Лютий 2015
  2. Holly

    Holly Moderator

    Може вже писали. В Сільпо на Науковій олія повна чаша 870г 14.99грн
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    у нас теж....розгрібають скоро...весь піддон,поки дойшла до каси уже немає,я прихопила 3 шт.:girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    Зайшла сьогодні в рукавичку шо на Личаківській і отримала шок!! Муки немає взагалі, аналогічно розважних круп, тільки цукор. Якісь полиці напівпорожні - моторошно якось. В Барвінку у Винниках муки немає зате гречка-рис по захмарних 23-25 грн. за кг.
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Дівчатонька, мені геть хижо...Боже,що далі буде...Хтось відео нашого Сільпо залив в ютуб,розпродаж олії.
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Народ панічно скуповує продукти, а я із шаленим запалом шукаю підробіток :girl_crazy:
    Замість щось в хаті робити, то вже другий день із сайтів, де є оголошення про роботу не вилажу...

    а яка вона по якості?
    бачила сьогодні як співробітниця сьогодні тягнула в торбі на роботу щось з 10-12 пляшок той повної чаші, то питаю чи добра, а вона каже - не знаю - всі брали, тай я взяла :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 1
  7. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Бачила я це відео... слів немає.
    Сьогодні купила у Рукавичці борошно Богумила по 9.04 за 1 кг. Знаю, що можна ще дешевше знайти, але немає часу їздити і вишукувати.
     
  8. Holly

    Holly Moderator

    мені нормальна, я особливо нічого такого не висмажую, типу бульби-фрі чи яких пончиків, а для зажарки до супу файна
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Я сьогодні на ній смажила пиріжки, то файна.
     
  10. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    я тут писала де є, якщо вам не далеко можете зайти туди (допис [HASHTAG]#1727[/HASHTAG], [HASHTAG]#1842[/HASHTAG])
     
    • Корисно Корисно x 1
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А то де?
    --- дописи об"єднано, 19 Лютий 2015 ---
    Вже побачила, але мені не подорозі зовсім
     
  12. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    скажу за себе,що маю запаси круп,більше каші готую...особливо в мультиварці...суп...смачна і корисно для здоров*я,тушкована рибка,а не смажена:girl_blum:високі ціни мене спонукають задуматись...і взятись до випічки без емульгаторів,лецетину і ще пару шкідливих інгрідієнтів(тай кажуть у мене,то смачно виходить).Щось макаронів не хочу останнім часом і картоплі...сьогодні спекла хліб з житнього борошна,правда треба було з пшеничним розбавити,бо трохи насичений смак.Гнила я стала...я навіть колись салати і пів кулінарії купляла в Арсені,Сільпо,бо лінь було...тай багато чого я ніколи в житті не готувала-це робила моя мама
    Скажу,що з дитинства боялась голоду...і дякую,що в магазинах є фактично все,голодна не ходжу!:girl_blush2:
    Скільки би продукти не коштували,ми все одно будемо їх купляти...тут,або відмовитись,або знайти заміну,або включити економну господиню...як писали вище дівчата:good:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ari

    Ari Well-Known Member

    пішла я сьогодні по борошно в Метро, Богумили завалісь по 19 з копійками, 50 кг. мішок по 395 грн., шукала метрівське борошно, з ним
    пшик вже немає, а воно було найдешевше, з того всього взяла два пакети по 1 кг. за 7,5 Єдім дома, вагалась чи брати, та згадала що десь рік тому була в мене замовниця, яка хотіла щоб я пекла з її продуктів, так от ця мука тоді була з найдорожчих, а сьогодні практично з найдешевших.
    Такс на сьогодні основною тенденцією до закупівель побачила макарони здається по 8,9 за кг. і 43 за 5 кг. , гребуть візками, переважно метрівські, я не втрималась і собі взяла один кг, олію теж беруть ціна не змінилась 16,90, , цукор метрійський 3 кг-34 грн.
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. gamma

    gamma Well-Known Member

    Сьогодні купувала "Олейну" в "Ашані" по 21 грн.
     
  15. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Просили дівчата розвідати ситуацію з олією в Метро - олії є достатньо. По цінах - Стожар - 22,50, Чумак - 21,90, Щедрий дар - 21,90.
     
    • Інформативно Інформативно x 5
  16. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Таки да - олію в Сільпо на Сихові просто змітають! Там хош не хош, а вже як туда зайшов, то без олії ти не вийдеш - все-таки ажіотаж - велика сила. Ми 4 пляшки взяли. Я вже тої олії маю! І арахісову якусь мама передавала, і оливкової, тепер ще й Повної чаші 4 пляшки, і ще якийсь Чумак є невідкрита пляшка.
    Чим запасатись надалі? Точно не крупами, бо в мене заводяться букашки, ми потрошки їх їмо.
    А мука прогнозується, що теж буде стрімко дорожчати? Чи то дурне питання?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Diana

    Diana мрійниця

    в рукавичці гречки вже нема
     
  18. AilataN

    AilataN жива

    Баалін..
    вчора на "чорному ринку" питалася про долар- 25.50.
    Сьогодні 27-28.
    30 буде?
    коли 45?
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2015 ---
    В "близенько" яблука купила по 10. смачні.
    у пані Орисі вже по 12..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    і так випливає, що нормальна ціна для маркету (магизину), ще й сам собі вибираєш по калібру і красі...

    ото нині до 9 год. була на базарі. теж за яблуками ходила: 12 грн. то такі гарні-великі ліголь, далі по 10 грн... +- не великі, не малі червоні і голд теж був - по 7 грн. (йона теж по 7)
    по 6 грн. - є хіба маленька семеринка, але то не мій сорт, бо кислі не люблю їх
    були ще попаковані в пакет, певне по 2 кг, такі "збірні" яблучка - по 5 грн, але то на пляцок можна, їсти воно не альо
    так, що на базарі теж вже щось дешевше й не так легко надибати
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Holly

    Holly Moderator

    чоловік якраз 2 дні тому знайому взнавав - 6000грн. А є якесь краще то біля 8тис. Мій теж їздить машиною+оплата за стоянку. Але наразі не бачу виходу. Бо якщо пересяде на маршрутку, на роботу буде в обід приходити
     
    • Подобається Подобається x 2
  21. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Щойно повернулася з Краківського, сказати що пережила шок чи розчарування - ні, бо була готова, що ціни відрізняються від тих, якими вони були декілька днів тому. Олія Чумак, 26 а де і 27 і більше грн., філе хека - 110грн., тушка хека - 80 грн. Розчарування в мене хіба було викликано тоді, коли дивилася на пенсіонерів, котрі підходили, дивилися на ціни, тоді в свій гаманець і мовчки розверталися і ішли...болить за них...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 15
    • Подобається Подобається x 2