проблеми зі спанням

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем duncan, 4 Серпень 2007.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Rodionochka в мене та сама історія: як вкладаю на день я, то циця і за 5 хв вже спить. Я поки не можу вкласти інакше. Але бувало засинала на гойдалці, в машині під час руху в автокріслі, і коли я просто лягла поруч і заснула тоді вона влягалася і засинала. Загалом, я вже ходжу на роботу і на денний сон вкладає дідусь. В нього два способи: гойдалка або лягають поруч (підозрюю, що дідусь засинає перший :girl_smile: )
     
    • мімімі мімімі x 2
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мій перестав вкладатися на денний в 2.8, спочатку я панікувала як так, пробувала всіма методами вкласти, але скоро розслабилася - ні, то ні. Навпаки з іншої сторони стало легше, не треба було розбивати день на дві частини до і після денного сну. На початках йому сну бракувало, бо вирубувався інколи за столом, на підлозі, в авто на раз два, у возику почав засинати, хоч з 9 міс не спав там. Але потім внормувалося. Тепер в авто часто засинає, інколи, якщо дуже рано встав, сам може на дивані заснути, але в основному йому дуже навіть норм без денного сну.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я просто похникаю в куточку. 2 тижні. І, судячи з динаміки прорізування попередніх зубів, то ще як мінімум стільки ж лишилося :girl_cray: Одна четвірка вилізла, 3 шт набряклі ясна.
    Плаче, хниче, катуляється, повзе вночі кудись.
    Сьогодні і вчора прокидалася вже не майже звичних щопівгодини, а реально що 10 хв. Вранці ж встала, як ні в чому не бувало, принесла черевики гуляти. Я он вже годину не можу очі продерти, а вона носить мені книжки "тяяяяти" :girl_crazy: Найцікавіше, що вдень в принципі трохи краще спить - навіть хвилин 40 може без мене під боком.
    Ох, ще 11 зубів пережити якось, тобто сумарно приблизно ще 7-11 міс спати мені не світить. А я ще жалілася колись, що Влад щогодини-щодві прокидався вночі аж до відлучення в 2,5. Йой, то ж було суперкомфортне спання, як виявилося:girl_crazy:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І я. Ніяк не вигадаю як ту малявку вкласти спати вдень. Бо якщо не поспить, то до вечора дуже сердита. І потім теж важко заснути. А вкласти дитину на ніч о 19-20 я поки не готова). Ми гуляємо поки літо. В мене з нею взагалі була позиція «не хоче - не треба». Але зараз я реально бачу, що денний сон їй таки треба. А заснути ніяк. Вовтузиться, бавиться, плаче, сміється. Тільки свекруха може її вкласти.
     
  7. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Нам заснути в день допомагає прогулянка на свіжому повітрі, годину-дві бігає по дворі, потім обідаємо, і сама кладеться спати в обід без проблем. А от ввечері зі спанням гірше,зазвичай засинаємо не раніше 23ї, сьогодні вдалося вкласти доню спати в 22.30, для нас це рано, бо іноді бавиться і до 12ї ночі. Відколи почала піднімати доню зранку на годину-півтори раніше за порадами дівчат, то і лягаємо спати трішки раніше, але бачу, що до раніших "підйомів" о 6-6.30 я ще сама морально не готова)
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми живемо за містом, то на вулиці цілий день. І енергії витрачає море. І ніяк не вляжеться. Як свекруха вкладає - не понятно). Але знаю, що у візочку гойдає, мала трохи плаче, але за папу хвилин вирубується. Зі мною не проканує. І з моєю мамою теж. Може ми зам‘які)?
     
  9. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Можливо) Коли пізно ввечері ніяк не можу вкласти дитину спати, то всіх заганяю до спальні))) Чоловік теж любить пізно лягати. Доня трохи похникає, але потім вмощується і засинає разом з нами на ліжку). От як її навчити спати в її ліжечку я навіть не уявляю
     
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А скільки малечі?
     
  11. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    1 рік і 11 місяців
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Супер, двіжова людина
     
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    я вже чесно намагаюсь ніяких "рахунків" не виставляти, хоча дуже хочеться. Наші вистраждані зуби трошечки намітились, один навіть біліє, але це майже цілий рік він їх мучить (ну, я так думаю, що то все зуби). І це ж не останні ще.
    мій старший син тільки так і лягав (а вставав при тому 6-7), доки не відмінився денний сон. Тоді міг і в 20 легко заснути.
    Вчора я мала справи, з дітьми був чоловік, приходжу, а син питає про малого: Мам, а чому з тобою він постійно плаче, а з татом ні? Коли такі речі чуєш від дитини, аж якось не по собі від усвідомлення сказаного. Щось останнім часом багато думаю в ту сторону, що є в мені, що мої діти так поводяться. І так сплять.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Тому що мама своя), з нею можна все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Mansikat тільки з найближчими і найріднішими ми можемо робити те, що хочеться, повністю розслабитись. Тому це швидше комплімент Вам :girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Бо нема кордонів між вами і вашими дітьми. Навіть якщо ви думаєте, що вони є, то діти думають, що нема.
    До певного віку
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Мені здається, що це Ви в точку. При тому, я б справді не сказала, що кордонів немає. Але, оце подумала над сказаним, розумію, що насправді я для себе допускаю оце все - поганий сон, висіння на мені цілими днями дворічній дитині, і т.д. Тобто я така розуміюча і терпляча мама, яка відповідає на потреби дітей. І от це все, що для мене так глобально прийнятно, оце вони і роблять.
    Є ж люди, які не будуть носитися з тим неспанням, вони знайдуть якийсь вихід, хай навіть зовсім не лояльний відносно дитини, але, скажімо, тримати дитину на руках до року, щоб вона поспала, не будуть, і дивним чином, у них діти чомусь і сплять нормально. Але мені це не до душі. Хотілося б якось гармонійно, а не ціною чуйності і душевності.
    Навіть не знаю, як би я могла ті кордони поставити, щось воно мені в одну картину поки не в'яжеться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Mansikat не знаю чи вам стане легше, але я своїх теж тримала. І не шкодую, навіть якщо це не правильно. До 7 місяців старшого не вставала поки він спав, бо тільки я сіла на ліжку він одразу прокидався.
    Марафони з колисанням на ніч були з двома, міііісяяяяцяяяямиии.... бо вони хотіли плакати, а ми хотіли спати і щоб діти не кричали. Так вони хоч не кричали ))))
    Кому в коли ви ще будете себе стільки віддавати, як не власним дітям поки вони малі?
    А мами, вони такі, люблять себе віддавати, навіть як в хаті срач в геометричній прогресії множиться
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я теж не шкодую, але Ваше припущення збурило в мені купу думок.
    Може я собі якісь "плюсики" за старання ставлю підсвідомо, коли з дітьми непросто?
    Може я глобально ставлю дітей на перше місце тоді, коли б вже на першому місці мала би бути я сама? Мене так виховували, що діти найважливіші.
    Мене просто останнім часом переслідує відчуття, що при всьому моєму бажанні бути з дітьми, прожити материнство сповна, і враховуючи, що я досить таки компетентна в материнстві, все мало би бути гармонійніше, а не суцільні плачі цілими днями...
    Я абсолютно не шкодую їм ні любові, ні часу, немає відчуття, що від себе відриваю, але задумалась, може і справді чогось такого структурного не бачу? Це як з ієрархією в теорії прив'язаності - батьки можуть безмежно любити дітей, але якщо вони не будуть ведучими, то не вийде здорових стосунків. Я до того, що може оце задоволення підвищених вимог турботи - не тотожне безумовній любові, хоча в моєму розумінні так і є.
     
    • Креативно Креативно x 1
  20. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Близько 2-х тижнів малеча плаче перед засинанням на ніч, не просто плаче, а верещить(, і в цей момент груди не бере, беру її на руки трохи ношу/гойдаю і вона заспокоюється, і це повторюється кілька раз (на денні сни такого немає, спокійно засинає біля циці чи в слінгу)... Сьогодні ще нервово чіпала себе за вушко, читала в неті що це можуть зубки лізти, я от думаю чи не зарано? Все гризе і слиниться вже досить давно (жесь з одного місяця) тому я ці симптоми з зубами не пов'язувала