проблеми зі спанням

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем duncan, 4 Серпень 2007.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ггг в два роки Варвари я завагітніла Михайликом в рік і три Михайлика - Ядвігою... тенденція зрозуміла. Стадії «мовчи і спи вже», і спокій» я ще не досягнула.
     
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я власне десь це і мала на увазі, що сон став більш-менш нормальний (для мене це хоча б година самостійного сну, але не самостійного засинання) в моїх дітей після року, коли він став один. До того - це три або два рази по пів години, в старшого могло бути трохи довше - але тільки на руках, або лежати біля нього. Але я розумію всіх тих, кому шкода, що снів меншає, якщо це хоч якимось чином зручно, мені, особливо з молодшим, взагалі той сон ніяким полегшенням не відчувався, тільки скакала туди-сюди і старшого відганяла весь день.



    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Дівчата, я замітила, що моі спали краще, коли були спеленані, тобто закатуляти так пеленкою чи чимось, щоб руки не мотуляв, тоді спить довше. В середньоі рятував ще шезлонг ніжний, закатуляв, поклав у шезлонг і гойдати, засне, перестав, пробудиться -хитаєш, так можна було 1,5-2 години. Без нього максимум 40 хв. А хтось має електричний шезлонг, помагає? Бо роздумую чи купувати. Оті гезлонги і замотування - то не лиш для пару місяців, для 10-місячних також підходить.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Вам просто видали таку дитину яку можна було запеленати.
    Варвару в пологовому не могли запеленати «вільним пеленанням». Шезлонг в нас пройшов десь в 4 місяці в Петра. В Михайлика десь до 8 місяців ще був, і в Ядвіги.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. rysja

    rysja Well-Known Member

    @Ripka, шезлонг можна взяти на прокат, ми брали електричний шезлонг- качелька Graco, то були задоволені.
     
  6. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Надіюсь, що дійсно таких видали в пологовому. Але моі також спочатку протестували, трішки потерпіти і за пару разів вже не було криків. Зате найстарша не могла на вулиці більше 40 хв -години спати, а молодша може години 3-4. Списую знову ж на те замотування: старша літня, то гуляли легко вдіті, свобода простору, молодша зимова, то комбінезон плюс ковдра сковують рухи, виходить типу пеленання. От думаю як вона буде спати без комбінезона
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а встає коли?
     
  8. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Встає о 8-8.30, в обід спимо годину-півтори
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    піднімайте в 7, заберіть денний сон, і буде лягати на ті 2 години раніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    На рахунок денного сну - не знаю чи вийде, доня сама кладеться або засинає просто на ходу, а вставати раніше спробуємо
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Отут докладніше попрошу). Щойно майже годину намагалась вкласти малу спати. Згортаю потрохи ГВ, і пробую вкласти спати без грудей. Наразі ніяк. Тобто бачу, що якби дала груди, то за 10 хвилин дитина б спала. Вчора баба 5 хвилин провозила у візочку на вулиці, де купа подразників і всього цікавого і доня дрихне. Але якщо є я, і нема грудей, то в неї і сну ні в одному оці). Думала над виробленням якогось ритуалу. А тепер думаю, чи то взагалі треба? Малій 1.10. Але яка вона буде до вечора? Лягаємо десь після 22, встає 7-30. Чиї діти у такому віці вже не сплять?
     
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    та сплять. Але бувають і такі, які вже можуть відмовлятись від сну вдень. Я коли зі старшим забрала груди на денний сон, то він два дні не спав, а на третій вже просто ліг коло мне, . Я була готова на той момент розпрощатись з денним сном.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Mansikat, ну мала насправді має груди як ритуал). Мені так виглядає. Пару днів тому вона таке з ними виробляла, що я вже не витримую. Тому зараз виробляє практично те саме, але без грудей. Спочатку хвилин 5 їй то не подобається, але потім вона переключається. І так переключається, що вже й забуває, чого ми тут зібрались))). І я бачу, що сну нема, по ній видно, що вона готова далі стрибати і бавитись. От ми полежали і їй досить. У суботу так і не змогла її приспати навіть з грудьми. Може то період такий?
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Rodionochka коли вкладання дитини починає тривати годину, я перестаю класти на день. Засне саме - добре. Не засне - теж добре.
    В декого так було з грудьми, в декого - без. Зазвичай вони починають спати вдень не кожного дня без вкладання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ну я би тоді спробувала не вкладати. Пригадую, в старшого такий період почався після двох років, дуже тяжкого вкладання, але я з тим мучилась, бо дуже цінним мені був той час його сну, зараз би вже так не робила.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Моя старша перестала спати вдень в 2,9 коли забрала прикладання на денний сон і не засинала навіть без мене зі свекрухою чи ще з кимось, деякий час навіть в садочку були з денним сном проблеми, але потім вона просто лежала тихо, а далі і спати навчилася, при тому що в хаті на вихідні не спала... І я собі думала що почне ввечері швидше лягати, нічого подібного, мені інколи дивно було як така мала активна дитина може стільки витримувати без сну, ще й ввечері важко вкладатися))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Отже, не спала, але мозок виносить періодично. То капризна, то як завжди. Якимись хвилями. Десь в 18 вона дуже активно захотіла спати. І навіть лежала з меншим, але не заснула. Та і задачі такої не було, та й умов.
    І ще таке трохи дивне питання). А як то дитина має заснути вдень без грудей? Тобто лягти на ліжко, полежати і заснути? Як то робиться без грудей)?
    В мене менший дуже погано спав вдень. Я теж дуже довго за той сон боролась, бо мала плани на той час. Але то не було нічого доброго, бо я більше злилась, а він або не засинав, або дуже мало спав.
     
  18. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Мій засинав на обідній сон під віршики. Любив, щоб йому читали власне ритмічне, прозу не цікаво було. Читала з часом тихіше і тихіше і засинав))))

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Можна просто поряд полежати, ручку-ніжку потримати, поспівати, казку почитати. Але то у мене після трьох було сон в обід без грудей. Засипання оте здорове має тривати не більше 10 хв, якщо довше, то ще не замучились або навпаки перезбудились. Чесно - не уявляю як така мала дитина може не спати в обід, у мене ще до семи років намагалась прикласти, хоч два-три рази в тиждень. Якщо вдень не поспить, то десь з години 18 робиться дуже вредною
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене зараз мала така, що не дається, щоб іі рухали. Казки поки нам теж не йдуть. Коли не спить і не хоче, то може слухати. Коли пробуємо заснути - то взагалі іі все дратує.
    Я собі от що думаю. Вона після того як перестала вночі їсти спить всю ніч. Може їй того досить? Бо колись було 150 прокидань. І після таких нічок не було того стану виспаного.