Про пресу львівську та всіляку іншу...

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Травень 2009.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Про пресу львівську та всіляку іншу...

    Ви, мабуть, молода журналістка, тому так болісно сприймаєте те, що пише Бора.
    Думаю, вона не мала на меті вас образити.
    Однак ваші порівняння точно некоректні. Бо журналістська джинса - це, грубо кажучи, брехня. Це те саме, як би ви платили лікарю не за те, що він вас лікує, а за те, що він, скажімо, повідомляє неправильний або не зовсім правильний діагноз третій особі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Про пресу львівську та всіляку іншу...

    Певно вам краще знати. Куди там мені молодій і зеленій:confused:
     
  3. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Про пресу львівську та всіляку іншу...

    А я не журналіст і не великий читач газет... проте кожного четверга за сімейною традицією купляю "Експрес", "Високий замок", Львівську газету", Газету по-львівськи", "Серіал", "TV-Экран". Кожного місяця купляю "Cosmopolitan" і "Твое здоровье".... і найулюбленіший "Prevention"
    Новини читаю на ukr.net
    от такий я невибагливий читач:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Про пресу львівську та всіляку іншу...

    Не зрозуміла репліки
     
  5. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Про пресу львівську та всіляку іншу...

     
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Про пресу львівську та всіляку іншу...

    Я Вас просю. Чому злісно? І хто Вам сказав, що я потураю некваліфікованим медикам?
    Журналіст, який підписується під замовленим матеріалом - порушує професійну етику, йде на компроміс з власною совістю обдурюючи тисячі людей. Часом це не суттєво, бо він просто рекламує певний товар (хоча й не знає наскільки він безпечний), але я читала відверту брехню і обливання брудом людей, компаній і т.д. З чого це почалося як думаєте? З того, що ми звикаємо до маленьких побрехеньок, а журналісти забувають в чому полягає їхнє покликання (бо це не просто рід занять) - це все виливається в викривлені норми. У Львові не так давно була собі газетка, яка шантажувала компанії - подавала її новини під своїм соусом "з душком" доки компанія не погоджувалась їм платити на постійній основі. Одні з нею судилися, решта жертв, просто з полегшенням зітхнули коли ця газетка нарешті закрилась. Я дуже поважаю журналістів - професіоналів своєї справи. Але що, в когось є питання - чому не поважають людей, які говорять іншим неправду?
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  7. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Про пресу львівську та всіляку іншу...