Про пресу львівську та всіляку іншу...

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Травень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Ото виникла легка суперечка з Веснянкою про ВЗ і я подумала, що цікаво би було поговорити про те, хто які видання читає.
    І не лише паперові, але й у неті.
    Що читаємо, що переглядаємо, кому довіряємо, а з кого тільки сміємося?




    У мене щораз сильніша підозра, що ви там працюєте. :xaxa: Вже котрий допис про "ВЗ". :8:
     
    Останнє редагування: 21 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  2. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Та ні, я в звязку працюю. Просто коли жила з батьками вони завжди виписували цю газету. І я по звичці переглядаю її в неті.
     
    Останнє редагування модератором: 21 Травень 2009
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Просто я цій газеті зовсім не довіряю. Рівень невисокий, аби гірше не сказати. :xaxa: Ніколи не забуду, як одного року ВЗ написали, що треба кактуси перед монітором ставити й наша свекруха-бабуся так і зробила. А вже через рік та сама газета написала, що даремно люди ставлять рослинки біля моніторів та компутерів, бо то ніц не дає, тільки бідні рослинки мордуються. :lol: І то мені лише підтвердило, що я правильно робила, що її не читала.
     
    Останнє редагування: 21 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  4. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Про пресу львівську та будь-яку іншу...

    Просто ВЗ разом із Експресом - одна з популярних місцевих газет. Як на мене, в багатьох таких газетах над написаним ще треба подумати, перш ніж приступати до втілення і дії. А дізнатися про те, що відбуваєтьяс в місті (та й в державі в загальному) цього вистачає. А що цікавить - то вже й інші джерела шукаю. Зрештою, іноді якась тема в газеті підштовхує до детальнішого вивчення того питання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Все про хрещення

    Я щось звикла до інетних видань. У Львові ті газети не читала, хоча мої вірші надрукували колись саме у ВЗ та в Експресі.
    Тут такі газети задурно роздають. Правда, навіть там рівень вижчий.
    Гм... треба тему створювати. :xaxa:
     
  6. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Про пресу львівську та будь-яку іншу...

    Ага, хто звідки черпає новини.
    Я тепер вже теж неті читаю. Але не всі ж так. Скажімо в мене тато - так як і я, а от мама любить ввечері попити каву та почитати свіжу газетку. За комп сідає рідко.

    Я в неті переглядаю часом вз, або львівську газету. Для орієнтації що де робиться того вистачає. А теми, які мене цікавлять шукаю далі. Економічні теми переглядаю в суто економічних журналах в бібліотеці (приходиться і туди ходи - трохи наукою займаюся). а все-решта - по пошуку в неті.
     
    Останнє редагування: 21 Травень 2009
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Про пресу львівську та всіляку іншу...

    Всі читаю, бо мушу))
    Але, дівчатка, я читала не в образу конкретним регіонам газети інших областей - то наші верх професійності в порівнянні. :)) Принаймні львівські такою тупою вже пропагандою та відвертою джинсою не займаються.
    Незалежних як таких - нема, зі ЗМІ в країні ще не навчилися робити бізнес, тому професійні журналісти не в пошані у власників газет - потрібні гарні виконавці зазвичай. А поки друковані засоби масової інформації працюють тільки на політику - рівень страждатиме ще трохи років.
    З всеукраїнських пручається посяганням політиків хіба Дзеркало тижня. З нього намагаються зробити власне оцей якісний прибутковий проект. Йому ще довіряю. А новини черпаю з інформаційних агенцій.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Інформаційні агенції теж не завжди точні і правдиві, а щодо львівської преси. Знаєте, можливо дійсно львівські друковані ЗМІ певною мірою регіональні, та зрештою якими їм бути вони розраховані на певний регіон., то львівські журналісти справді професійні. В Києві їх цінують за відмінне знання мови і талан, якого там у столиці багатьом бракує.

    Щодо газет це особиста справа кожного. Та повірте журналістика не просто важка справа -це титанічна цілодобова робота. І якщо хтось критикує нехай спробує, повірте ви здивуєтесь від всіх нюансів і важкості моральної і фізичної самої роботи.
     
    Останнє редагування модератором: 21 Травень 2009
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Про пресу львівську та всіляку іншу...

    Ніхто не каже, що праця журналістів не важка чи не варта поваги...але знаєте...це не про журналістику ...це про будь-яку професію - робота має робитись в задоволення. Якщо ж вона тебе тяготить - значить не тим займаєшся.
    У випадку зі ЗМІ, власники затуляють рота справжнім таланам, і ті шукають іншого місця під сонцем, найчастіше в столиці, але й нерідко їдуть до інших країн...
    Свою найважчу роботу згадую в дуже сварливому колективі - оце дійсно важко, заважає.. А виконувати обов"язки на які сама прийшла - приємно!
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Про пресу львівську та всіляку іншу...

    Дуже любила "Поступ". Шкода, що закрили...
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    А ніхто й не нарікає

    Але газети творять журналісти, ви їх читаєте, а потім нарікаєте на газети, а відповідно на журналістів
     
    Останнє редагування модератором: 22 Травень 2009
  12. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Майже той самий колектив зараз творить PostПоступ, але він виходить раз в місяць. І мені якось не дуже цікаво тепер його читати - дуже багато там всілякого мистецього, літературного і т.п., я не від того.
    А так, то читаю "Україну Молоду", хоча не можу сказати, що вона мене цілком вдовільняє, бо виділяється прихильність до окремих політиків. Але загалом непогано - досить аналітичних статей і гарно викладені новини.
    Мій тато любить читати День. А мені він би може й був цікавий, але так трафляє їхній гігантський формат - годі на столі розгорнути:xaxa:
    З інтернет-джерел колись читала Українську правду, а зараз нема часу:)

    А з львівських газет дуже мені подобається Ратуша. Хоча там нема багато інформації, але виглядає незаангажованою
     
    Останнє редагування модератором: 25 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  13. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Про пресу львівську та всіляку іншу...

    Якраз Ратуша заангажована бо працює на шефа міста.:no:
     
  14. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Про пресу львівську та всіляку іншу...

    А я полюбляла читати "Газету по львівськи",але в зв"язку з кризою вони майже наполовину врізали кількіть сторінок,і на стільки ж додали реклами.
     
  15. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Про пресу львівську та всіляку іншу...

    Е ні, ви почитайте, якраз шефа міста там ДУЖЕ файно викривають. Колись там навіть був скандал: Садовий відмовився фінансувати газету з міського бюджету, бо газета, як і годиться добрій пресі, влазила у всі його афери
     
  16. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Про пресу львівську та всіляку іншу...

    Для мене це улюблена газета, навіть єдина, яку читаю від і до. Всі решта просто гортаю і читаю те, що зацікавить... а от чоловік в мене без газет не проживе, він колись навіть захоплювався "Интересная газета", чи як там її, про різне начебто паранормальне:ninja: Для мене такі газети читати - те саме, що серіали примітивні дивитися :no:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Про пресу львівську та всіляку іншу...

    Піар творить дива:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Про пресу львівську та всіляку іншу...

    Журналісти не мають морального права тулити проплачені матеріали від свого імені, правда ж? А це якраз про рівень регіональних ЗМІ ой як свідчить...

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Про пресу львівську та всіляку іншу...

    шось я якшо чесно кажучи не цікаві мені газетні статті :confused: прогортаю, прогортаю, рубрики почитаю, то шо кинулось в очі перегляну і все. Хіба робити нічого вже зовсім :confused: Від політики мене вже зовсім тошнить, я навіть новин не включаю, про газети я взагалі мовчу. Політика в нас просто двигун прогресу чи пак швидше регресу будь якої сфери, і газети тут не виняток. Я от зара сіла і спробувала згадати хоть шось про самий напевно розручений в нас Експрес. І знаєте що, а нічого я неможу згадати абсолютно про нього нічого крім того шо він складається з кільканадцяти сторінок, одні з яких стосуються суто Львова і там є програмка. Вот так то :confused:.
     
  20. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Про пресу львівську та всіляку іншу...

    Ви так злісно пишете про "джинсу" в журналістиці. Сумно але вона є. Так само як і є в сфері освіти, медицини. Чи ви так не думаєте? Чому коли лікарю дають в кишеню, гарно усміхаючись, то кажуть в медиків низька зарплата (ніби виправдовуючись), а поза очі "він хабарник", а журналісту за "джинсу" платять документовано і офіційно переводячи гроші через рекламний відділ. Ви думаєте офіційна зарплата, наприклад медика менша від журналістської? Якщо так наведіть цифри.