Про "книги" з рецептами

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Wanderlust, 14 Вересень 2009.

  1. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    Заведіть собі кулінарний ЖЖ.
     
  2. Melinda

    Melinda Active Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    А в мене звичайна папка файлами і в кожному роздруківки з рецептами, те що улюблене спереду.
    Є ще мамин писанитй звичайний зошит, то треба до порядку довести, бо теж є багато рецептиків там гарних.
     
  3. volkovaj

    volkovaj New Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    в мене так само, ще там є пусті листки, коли тре щось записати, дуже зручно!
     
  4. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    а готовими книгами з переписами ніхто не користується? В мене є кілька. Остання - кулінарні секрети сестри Ольги. видавництва "Свічадо" - дуже задолена. кожен рецепт - прикладний.
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    Мені не всі переписи там сподобались, але назагал добра книжка.

    Я дуже люблю журнали купувати, такі польські з різними переписами до свят або просто так. УУ!!! Маю кілька як подарунок від бувшого боса. Треба буде вичитати щось чисто Різдвяне і зробити.
     
  6. Lemontina

    Lemontina Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (3)

    Дівчатка, я може трохи мимо пишу :girl_crazy:
    А як ви організовуєте свої рецепти? Бо в інтернеті - губляться, книжечки записної в мене поки що немає. Я от роздумаю над тим, аби завести собі картки з рецептами (як у "Відчайдушних домогосподарках"). Ось маю посилання на цікаву надихаючу статтю: http://homelifeorganization.blogspot.com/2014/02/recipes-cookbook-organization.html

    Буду вдячна за відповіді) А за фотографії - тим паче :girl_in_love:
     
  7. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (3)

    У Ворді на комп'ютері створила собі табличку, де є назва страви з гіперпосиланням на рецепт, фото страви і перелік інгредієнтів. Але на майбутнє хочу зразу ж в таблиці зробити покроковий опис процесу. Всі ці рецепти ще посортовано на групи: сніданок, перші страви, м'ясні, гарніри, випічка, напої та інше.
    В ідеалі потім те все можна видрукувати, але до того руки ще не дійшли.
     
  8. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (3)

    Я користуюсь програмою evernote. Це така собі записна книжка з різними функціями. Можна створювати безліч блокнотів ( у мене і кіно, серіали, рецепти, ссилочки з нету).Заношу рецепт, прикріпляю фото і вуаля. А найзручніше те, що можна синхронізувати її ще й на інших пристроях, і таким чином всі свої нотатки( і не тільки кулінарні) я ношу з собою.
     
  9. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (3)

    у мене прижився тільки один спосіб : записна книжка. Веелика))
    Часто заносила рецепти у різні файли на комп, але..
    Сам процес запису в книгу приносить задоволення, давніше ще вирізки з журналів/газет підклеювала туди, обмальовувала рецептики різними фігурками ( якщо мала час).
    я таке люблю ( всяку хендмятіну, старовину- мені до душі)
    це не тільки книга рецептів, але й щоденник :)
    Приємно почитати мій настроєвий почерк чи вподобання в різні періоди життя.
     
  10. Lemontina

    Lemontina Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (3)

    В мене те саме))
    Тому і хочу карточки зробить)) Люблю потім сидіти, перебирати, милуватися дрібничками))
     
  11. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    Підкажіть, в блокноті можна створювати підтеми? (типу, блокнот "Рецепти", поділ на "десерти", "перве-вторе")))
    Куди тицьнути?
     
  12. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    Так можна. Створюєте наприклад блокнот з назвою "десерт", пізніші ще один блокнот з назвою "перші страви". Перетягуєте "перші страви" у "десерт" і програма автоматично об'єднує їх у спільний блокнот із назвою "Полиця блокнотів". Його ви і можете перейменувати на "Рецепти". І так кожен новий блокнот з підтемою перетягуєте у блокнот "Рецепти". Надіюсь зрозуміло пояснила. Насправді програма дуже зручна і проста у користуванні,а для тих, у кого ще є телефон чи планшет на андроїді, то я б сказала не замінима навіть. У кого є мультя, то в рецептах з інших сайтів (кого цікавить пишіть, дам ссилку), можна приєднати цілий блокнот із рецептами з фото і описом, як саме робити ту чи іншу страву.Там ще є безліч можливостей, хто спробує, думаю оцінить.
    просять ссилки, тому викладу тут, можливо комусь знадобиться
     
    Останнє редагування: 14 Липень 2014
  13. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    ніби зрозуміла, якби що, то буду мОргати)))
    На перший погляд суперова програмка, мушу знайти час і впорядкувати свої стодвадцятьтисяч закладок
    Дякую, що поділились!:give_rose:
     
  14. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    Рада, що і Вам вона сподобалась.:girl_smile:
     
  15. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    Маю багато журналів з рецептами (типу Рецепти господині або Добра кухня): і шкода викинути, бо час від часу переглядаю, зато багато місця займають - думаю як би то їх впорядкувати?
    Що ви з ними робите?
     
  16. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    Я їх збираю-збираю, а потім мене трафляэ та макулатура і я викидаю))
    А мама просто вириваэ сторніки з рецептами, які їй сподобались та зберігаэ тільки їх...
     
  17. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    Собі цікаве виписувала-сортувала, а інше повикидала
     
  18. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    як варіант теж думала про таке, але напевне краще
     
  19. Malva

    Malva Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    В мене аналогічно. Так от,давно вже користуюсь програмкою CookNotes і мене осінило пофоткати ті рецепти, які мені сподобались і вставити в програмку. От тільки виділити би ще на це час...
     
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Про "книги" з рецептами

    Спочатку назбиралось купу журналів , потім сіла і критично оцінила шо реально з того всього я приготую а шо ні . Вирвала те що треба, потім на роботі перелопачувала всю тему з рецептами на дп і порадами , все шо мені тре скопіювали , роздрукувала , купила таку грубу папку з скорошивачем , по проколювала і там в мене є моі рецепти. Але ж весь чи шось нове з'являється то трохи веду щоденник на дп , і вже найшла блокнот де буду шось нотувати .