Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Ольга, 4 Травень 2007.

 1. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  Ми ходили влітку, то перед тим як зайти в басейн садила малечу на унітаз і після того теж. Та й скільки ви будете в тій воді 20-30 хв?

  Отправлено с моего SM-G935F через Tapatalk
   
 2. Ligymunka

  Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  Дівчата , потребую підтримки ....Малий горщик не визнає , пісяє на унітаз стоячи , як тато а какати сидячи ну ніяк , тільки стоячи ....В хаті ходить в звичайних бавовняних трусиках ...Підбадьорте мене, що все так не буде .....
   
 3. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  Не буде. Але мій досить довго таке виробляв. Тут є купа моїх дописів-стогонів. Пісяв з 2 років майже без промахів, а какав вперто в штани. Ні кнут, ні пряник не помагав, поки йому десь після 2,10 (здається) не просвітліло в голові і сам не почав казати, що хоче какати і сідати на горщик.
  Отут підсумки нашої тодішньої епопеї:
  Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради...
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 4. Ligymunka

  Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  Прочитала, обнадіює, йду вип'ю бокал червоного за посиденьки
   
 5. aknytsU

  aknytsU волошкова...)

  Я в підтримку розкажу що наш досвід дуже схожий з історією Віки.
  Малий з 1,7 р. без підгузника (на день зняли ще в 1,4 р.), трафунків з пісянням одиниці були, а з іншими туалетними справами мучились до 2,6 р. Поки в одним момент
  але в нас все одно не на горщик, а на унітаз з накладкою.
  Може спробуйте і ви @Ligymunka поставити накладку на унітаз, можливо так йому зручніше буде.
   
 6. Ligymunka

  Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  але в нас все одно не на горщик, а на унітаз з накладкою.
  Може спробуйте і ви @Ligymunka поставити накладку на унітаз, можливо так йому зручніше буде.[/QUOTE]

  Пробували, він просто не сідає навіть нереально , щоб просто посидів хвилинку , стискає ноги і не дає посадити себе на унітаз ....Ніякі вговорювання не працюють
   
 7. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Ну якщо вам стане легше), то в мене мала (2,2) ще ходить у підгузник. На початку осені почала її привчати, і ніби все пішло ок, а потім захворіла, похолодало, нема часу, і ще купа причин. І я ніяк не наважаюсь відмовитись від підгузників(. І про какання. В мене хлопці дуже довго какали саме в трусики заховані за шторою. Перед 3 роками переходили на горщик.
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Ligymunka

  Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  Дякую ❤️ направду легше, бо ще моя мама підливає масла в вогонь " Що то буде ? "
  ....Попустило після бокалу червоного Дівчата дякуююю
   
  • Подобається Подобається x 2
 9. Vyshenjka

  Vyshenjka Щаслива мамуся

  @Ligymunka , і моя 2 роки і 3 міс какає тільки в підгузники, зрідка в штани. Пісяє на горщик, а з каканням ніяк, підгузник вдягаю наніч і на прогулянку.
   
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 10. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  @Ligymunka мій какав стоячи в підгузник до(страшно уявити) 3,5 років. Але я дуже лінива(читай - слабохарактерна) в цьому плані мама. Мені геть не хотілось криками, шантажем, погрозами чи обманом досягти мети. Хотілося, щоб він робив це сам усвідомлено. В один прекрасний день він підійшов до мене і сказав: мама, горщик, какати. Все...
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Ligymunka

  Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  Дівчата , хочу кожну з вас обняти і подякувати , бо я вже ревала, не те що ревіла....А то не всьо так зле ...Я не одна, нас багато
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 12. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  @Ligymunka за моїм спостереженням, в хлопців дуже часто буває отака проблема з каканням. В дівчат також трапляється, але рідко і швидко минає. А от серед хлопців то якось дуже поширено. В моєму оточенні ми з такою особливістю були не одні.
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. Ligymunka

  Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  Моя мама мені вже голову просвердлила, що її діти вже від року какали на горщик.....То що то було інше покоління без памерсів на маму не дуже впливає....І я себе чула нижче плінтуса, бо мама то є мама
   
 14. smilechyk

  smilechyk Well-Known Member

  Ми теж після року какали в горщик, але це треба мати підхід до дитини, чи дитина захоче принаймні сидіти на тому горшку, і плюс "хотіння" мами. Разом все в купі - після року на горшку какав, але інколи і в памперс.
   
 15. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  я вас прошу. я Рому садила на горщик від 9 місяців. і що я тільки не спробувала) все рівно усвідомлено попросився в 3.8))
   
  • мімімі мімімі x 1
 16. smilechyk

  smilechyk Well-Known Member

  я теж від 9 міс., а я не кажу що дитина свідомо. Просто бачила по дитині, що хотів какати, і одразу саджала на горшок. А синові подобалося сидіти на горшку. А свідомо він вже сідав на горшок після 2-х років.
   
 17. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  Головне. що подобалось) повезло вам))
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
 18. phobika

  phobika Well-Known Member

  В нас з каканням все ок. І з пісянням теж ок було десь 2 місяці. А тепер якась халепа - постійно підпісює.
  Раніше вмів сказати, що хоче пісяти і навіть почекати 3-5 хв, якщо не було туалету чи горщика поруч.
  Вже більше двох місяців не проситься пісяти, хіба вже як пісьнув. І то не завжди. Часом ще й каже, що не хоче і втікає. В памперс не пісяє. Вдягаю його на ніч, планую скоро забирати, - то коли вночі крутиться, несу в туалет. Переважно знімаєм його сухим вранці. Останнім часом стала одягати підгузник ще і на прогулянки, бо холодно і мені неок щоб дитина мокра була, навіть трохи.
  Переважно я по поведінці здогадуюсь, що пора пісяти. Але на питання чи хоче каже ні, а за хвилину вже мокрий. Якщо просто беру і саджу - б'ється і виривається, потім відразу пісяє. Я і сварилась вже, і пояснювала, і просила - все мимо. Заспокойте ще й мене, будь ласка.
  Ага, в садку аварії трапляються дуже рідко, бо там пісяють по годиннику.
   
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 19. Mansikat

  Mansikat Well-Known Member

  то просто далеко не кожну дитину візьмеш і посадиш. Мій молодший син лічені рази (буквально 2 чи 3) сів на горщик по моїй ініціативі, а так - то спротив і крапка. Відповідно, режим привчання, коли посадили перед сном, після сну, і т.д. в нас не працює абсолютно. Але в якийсь момент йому клацнуло (тобто, до того він просто пісяв вдома де прийдеться, і я щоразу казала, що ходити треба на горщик), то він може сам сісти на горщик, працює це лише коли він голий, а так, щоб попроситися, - то ще ні разу не було (йому 2,2 р).
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 20. phobika

  phobika Well-Known Member

  Відзвітую. Зняли памперс на ніч. Вже десь зо два тижні. Став рідше підпісювати, хоча іноді трапляється. На прогулянки теж перестала одягати івсе гуд - без проколів. Може сказати завчасно і потерпіти кілька хвилин.
  І став зранку казати, що хоче пісяти, коли встає. Бо в памперсі лазив по хаті і на пропозиції попісяти втікав.
  Так що для себе зробила висновок, що треба було швидше забрати памперси повністю.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Інформативно Інформативно x 1