Приватний педіатр

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем oljsya, 13 Листопад 2008.

  1. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Приватний педіатр

    до гв - нормально, не більше ("годуєте - добре, не годуєте - ваша справа". В мене склалось таке враження. Особливо переконувати в корисності гв не буде). До речі, після закриття пологового на ремонт, "перенесла" свій кабінет в Чорнобильську.
     
  2. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Приватний педіатр

    привіт всім! доньці 3 тижні, на шкірі рясні дрібні висипання. були тільки на обличчі, педіатр з пол-ки сказала - алергія, тепер пішло по всьому тілу. і стали рясніше. я і так вже обмежила всі можливі алергени.

    хотілося б отримати контакти хорошого педіатра, бажано дерматолога, бажано зі стаціанару. але просто хороший педіатр, який приїде до нас додому (Новий Львів) теж підійде. вдячна наперед!
     
  3. Відповідь: Приватний педіатр

    Дівчаточка, моїй малій 2 місяці, підчепила застуду від старшого малого :sad: Потрібен хороший приватний педіатр, який зміг би приїхати на виклик додому р-н Нового Цуму. Буду безмежно вдячна. З нетерпінням чекаю поради в ПП.
     
  4. Samilla

    Samilla New Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Дівчата в мого хлопчика температура 38-39 вже 5 день, вдень і вночі, лікарка ходить і нічього не каже, хто може порадити( терміново) хорошого, толкового лікаря приватного, з виїздом додому! Буду дуже вдячна!
     
    • Баян Баян x 1
  5. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    І мені будь-ласка номер до толкового педіатра, що можна викликати додому, в малого вже 4ий день температура :sad:
     
  6. Kiss

    Kiss Well-Known Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Дівчата, підкажіть і нам контакти хорошого педіатра, який зміг би приїхати додому.Наперед вдячна!!!
     
  7. Cekotyxa

    Cekotyxa New Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Дівчатка, підкажіть будь-ласка хорошого і не дорогого педіатра! Буду дуже вдячна!
     
  8. karamelichka

    karamelichka New Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Дівчатка порадьте будь-ласочка хорошого педіатра(можна приватного)!Наперед дуже вдячна!
     
  9. Dgaga

    Dgaga Active Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Дівчатка, підкажіть будь-ласка хорошого, толкового лікаря приватного, з виїздом додому, р-н Південного. Буду дуже вдячна!
     
  10. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Я з тим самим проханням, тільки нам виїзд на Левандівку. Дівчатка, це терміново, ще сьогодні потрібно. Хто знає, напишіть в ПП контакти. Буду дуже вдячна!
     
  11. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    В нас дуже хороший приватний педіатр - Ала Миколаївна Рожило (ПП "Мантра").
    Хороший лікар, уважна, тактовна, толерантна , завжди на зв"язку, сама!!! передзвонює, щоб вияснити самопочуття дитини в складніших випадках, ненавантажує ліками ...
    Викликаємо завжди додому, але ми співпрацюємо через страхову, тому не знаю розцінок.
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Хто має відгуки про Ольгу Шеремету з Орлика? Вартує її викликати, як приватного педіатра?
     
  13. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Дівчата , хто має контакти Христини Любомирівни Белегай. Поділіться будь ласка
     
  14. Bibysbka

    Bibysbka Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Доброго дня! Дівчата,напишіть ,будь-ласка ,номер Гайдука.
     
  15. Burmosyk

    Burmosyk New Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Дівчата, дайте, будь-ласка, номер Гайдука в ПП. Наперед вдячна
     
  16. Burmosyk

    Burmosyk New Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Гайдука знайшла, дякую форумляночці. Ще підкажіть номер лікаря Віктора Томашова, бо Гайдук у відпустці! Будь ласочка!
     
  17. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Прошу порадити дитячого масажиста, який би міг приїжджати на Зимну Воду.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. FeaT

    FeaT Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Дуже потрібен номер Гайдука, скиньте будь ласка в пп. Дякую!
     
  19. Epine

    Epine Well-Known Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Дівчата, порадьте, будь-ласка, хорошого педіатра (з номером мобільного), якого можна було б викликати додому, бо дільничий не влаштовує категорично.
     
  20. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Дівчатка, виручайте
    В суботу повертаємось з відпустки, мала в останні дні добряче прихворіла
    Хочу в суботу виклкати додому приватного педіатра, бо поняття не маю, що з малою.
    Дуже потребуємо контакту хорошо лікаря!