Прання дитячих речей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем ivansstef, 15 Серпень 2007.

  1. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Які ефективні і безпечні засоби проти плям використовуєте?
     
  2. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    від жирних плям мене спасає рідина для миття посуду, плями від трави спершу намилюю звичайним милом для прання а потім в пралку
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Скажіть, а потрібно прати дитячу постіль щойно куплену? чи можна так застеляти? Бо я вже стільки всього перепрала і перепрасувала, що тепер так ліньки ще ту постіль прати і прасувати :)
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Звичайно прати. А прасувати - за бажанням, я постіль і немовлячий одяг не прасувала ні разу.
    Але навіть не дитяче щойно куплену натільну і постільну білизну завжди принаймні полощу в машинці. Як не хочете прати (але краще таки випрати) то хоч киньте в пралку на полоскання, бо невідомо де та постіль на фабриці чи на складі лежала, хто її якими руками чіпав :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Сьогодні перепрала всі речі, а вот постіль я певно не буду, не маю сили вже такої...
    --- дописи об"єднано, 25 Липень 2015 ---
    це я розумію, але не буду
     
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Та вона навряд вам знадобиться зразу після народження. Поперете вже разом з дитячим, коли будете перший раз вже після народження прати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    я все-таки сьогодні випрала постіль. Чоловік вже ліжечко склав, я пізніше ту постіль попрасую і все буде красиво і ми готові повністю :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Я б випрала, бо крім того, що невідомо де вона там лежала ,ивона може ще й смердіти. Відразу, ніби, і не чути, а от полежиш і принюхуєшся. Хіба то проблема ту постіль випрати? То ж не до річки прати несете
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    так от тому і попрала :) Коли витягнула її, то вона мені смерділа :) А лінувалась прати і прасувати, бо вже чим ближче до пологів, тим лінивіша стаю до всього :)
     
  10. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Що краще для прання- Содасан чи Фрош? :)
     
  11. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Мені Фрош більше по душі. Але малому перу мильними горіхами в основному

    Надіслано від мого V812 Core4, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Поки дитя не докормлюється, то горіхи прекрасно все відпирають. А потім мені содасан кращий, бо фрош смердючий сильно.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Smog

    Smog Member

    Дівчата підкажіть чим Ви перете одяг для дитинки у пологовий будинок???милом?яким?дякую.
     
  14. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    я маю BIAŁY JELEŃ гіпоалергічний, ним перу доньки одяг. ним же прала для малого в пологовий і тепер перу.
     
  15. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Дитяче господарське мило "Максима"

    Надіслано від мого Lenovo P780_ROW, використовуючи Tapatalk
     
  16. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Перший одяг попрала звичайним господарським, але сам одяг не намилювала, а просто зробила мильну воду і в тому залишила на пару хв, а потім добре пополоскала.
    А тепер купила
    для наступного прання
     
  17. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Нам гарно йде Тео Бебе для прання у машинці. Ну і господарське мило для запирання і дрібного прання у тазику
     
  18. mgev

    mgev New Member

    --- дописи об"єднано, 26 Серпень 2015 ---
    Буду вдячна якщо підкажете мені ціну на цей порошок.Дякую
     
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Останньо його не могла ніде знайти, а тоді ціна була десь 180грн. Вистачало надовго. До речі, і кондиціонером вже не користуюсь. Все-таки алергікам того не рреба. Зараз перу Роял паудер (він є і в гелях, і в порошках). Ще дорослі речі перу "Домоль" (але дитині не знаю чи підійде). Ще мені радил і хвалили для алергіків побутову польську хімію "Білий олень", в них є гель для прання, але я ще не пробувала. Бачила в магазинчику "Побут. хімія з Європи" внизу вул Драгоманова, трохи вище за фотосалоном (той що як йте вверх по вулиці над памятником Грушевського. А взагалі нам лікарка казала що найліпше прати речі алергіків-астматиків та малих дітей простим господарським милом:girl_smile:. Цікаво, а для машинки його можна на терці натерти?
     
  20. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Можна натерти на терці і зробити типу гель для прання. Рецепти бачила в неті. Думаю, що просто стружку машинка з лотка може не виполоскати (як намокне і зіб'ється в грудку, боронь Боже).

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk