Прання дитячих речей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем ivansstef, 15 Серпень 2007.

  1. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    колись мала пробний варіант цього порошку, навіть в блозі про нього писала і сама забула про той варіант:) Почитала склад - то там вроді менше ПАВів, ніж у Бебілав, нема ензимів. http://www.delamark.com.ua/nasha-produktsiya/stiralnye-poroshki/4-royal-powder-baby
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    На жаль, ефірними олійками не користуюсь, бо можлива на них алергічна реакція (від запаху, бо маємо до того схильність), якщо ж на запахи реакції немає, то непоганий варінт. Ще, читала, що додають пару крапель олійки чайного дерева до прання, воно знешкоджує кліщів що в речах живуть і викликають хвороби шкіри і алергію, а ще прати потрібно при 60 градусах, це їх знешкоджує.
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  3. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Тео бебе на основі мила. Не містить фосфатів. Все решта присутнє. Але мені подобається, має легенький аромат, відпирає плями, звісно не всі, але речі чисті. В малюка реакції не було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Купила я все ж таки Teo bebe і мило господарське для дитячого прання. Збираюсь перепирати речі в пологовий... Тепер задумалась, чи хороший той Тео, чи взяти все перепрати господарстким милом та й не заморочуватись...
     
  5. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Ті речі які в пологовий я планую замочити в тазіку з господарським милом,а потім в машинку на супер полоскання.
     
  6. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    А яке то ви те господарське для дитячого прання купували?воно не таке коричневе 72% ?бо я щось не розбираюсь в тих милах(
     
  7. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Так, 72%, але для прання дитячої білизни саме. Обійшла сьогодні трохи магазинів, то є лише це "Максима", яке я купила, і Ушастий нянь.
     
  8. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    А незнаєте чи в ватсонсі є воно?
     
  9. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Я купила у Ватсонс господарське мило для дитячих речей Babylove. Від тої марки і порошок є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    А порошок цієї марки є рідкий?
     
  11. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    ні, звичайний. Це укр. марка. Хіба якщо я не бачила...
     
  12. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Я взагалі знаєте нічого не бачила рідкого, крім того Няня... Взяла Teo bebe, пишуть без фосфатів. Але нарадили мені все ж таки "перші речі" господарським прати. Від нього алергії не буде 100%.
     
  13. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Я в пологовий і перший місяць-другий дитині прала екологічно чистим порошком, назви не пам'ятаю, якийсь купувала в Еко-товарах.
    А вже потім перейшла на звичайний дитячий безфосфатний.
     
  14. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    А мені дуже до вподоби мило для прання дитячих речей "Друг" в-ва України. З дитячих пральних порошків, які раніше використовувала найбільше подобався польський Lovela, от тільки знайти його трохи проблематично було.
     
  15. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Попрала вчора дитячу постіль, пледик дитячим порошком Babylove. Запаху речі не мають зовсім. Потім вже побачу, як він справлятиметься із забрудненнями...
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    я мала дзідзюсь порошок - бомбезний, ще в пб купувала дитяче рідке мило, теж класне
     
  17. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Я маю Ловелу і ще Фрош. Як на мене перуть однаково. Але Фрош має запах.
     
  18. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    А куди то капати? У відділ для прання чи полоскання?
     
  19. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я капаю у відділ для полоскання :connie_pull-pigtail
    --- дописи об"єднано, 23 Квітень 2015 ---
    Я на запах фрошу прореагувала алергенним набряком, то потім все в хаті мусіла перепирати з поддвійним полосканням, бо поки знайшла алерген, то вже 2 тижні користувалася порошком .... Діти не мали алергії, але вони не алергіки , то в мене в організмів після пологів якийсь збій відбувся ....
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    якщо не змінили склад і технологію - то ніяк при 40 градусах
    зате для алергіків - саме воно
     
    • Подобається Подобається x 1