Прання дитячих речей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем ivansstef, 15 Серпень 2007.

  1. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    А що то за рідкий безфосфатний порошок, здайте назву. Бо зараз у пошуках хорошого рідкого порошку дитячого, Тео бебе рідкий так рідко потрапляється, що все мушу щось на заміну купувати. А хочу рідкий безфосфатний. Ще скажіть, де купуєте, яка ціна? Яка розхідність? Чи гарно відпирає?
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Ми вже не вперше купуємо побутову хімію у Львові на фірмі "Світ хімії"

    Як той дитиячий порошок називається я не скажу, бо не знаю,(продають на розлив у власну тару, в чеку зазначено як рідина для прання дитячих тканин) але скажу що він дуже густий, гарно піниться, без запаху і відпирає добре. Ну і ціна смішна, виходить 2 л 75грн, це при тому що я брала 700 мл Ушастого няню за 40 грн, а який він рідкий, як вода, для повної машинки треба налити його чуть не половину банки...
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2015
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Я перу білоруським порошком Полоскун. Пере гарно...і не смердить. Пише що не містить фосфатів
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    який саме?

    І взагалі, дівчата, який хороший дитячий порошок?
     
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    BabyLove - виробник наш, київський. Братова каже, що він добре відпирає дитячі какуні )) він там є від 0 до 4 міс. і старше 4 міс. Ну але я наразі ним лише чисті речі перепирала )) Хоча десь тут на форумі хтось теж недавно писав, що він досить добрий.

    "Вухастого няня" чую хвалять, кажуть, що також добре відпирає все. (але здається там виробництво до рос. привязане, тому останньо бачу, що всяко до нього ставляться).

    Ще купила собі банку плину гіпоалергенного, він без привязки саме до дитячого прання, просто типу для алергетиків добпе підходить. То якийсь польський, брала в кіоску з побут. хімкою з польщі. Він взагалі запаху не має. Але братова собі взяла і каже, що відпирає він поганенько. То вже буду собі знати, що ним певно хіба "чисті" речі прати. Зараз прала з ним рушники, коцики, бо вони від плину взагалі мякші виходять.

    А взагалі я ніяк не позбираюся в той ПБ. Вже мене зі всіх боків смикають чи торби спаковані а я все ніяк :girl_cray: ніби то не мені родити.
    Правда нині нарешті спакувала кульок в род.зал. Завтра планую завершити решту прасувань-складань (нарешті в неділю купила зелених пакетів ашану). Ще мусила нині йти по нічнушку, бо шось ті, які раніше планувала брати від мами мені якісь задовгі виглядають. І тут згадала, що досі не купила собі маленької лампи - тепер є лампа вже, але лампочку шось протупила взяти. І отако весь час зі мною - кожен раз ще щось дрібне згадую, що треба.

    Народ, а де @iriwa ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    я тепер купую гель. бо з тим порошком - колись прала Вухастим Нянем - але потім в малої почалась алергія. я купую гелі гіпоалергенні, з мінімальним ароматом. то ті всі дитячі порошки так "пахнуть":girl_nea:

    я взяла поки 10 шт, в разі чого принесуть(всеодно ж приходитимуть провідати) - не хочу як циган з купою торб пхатися в ПБ.

    bialy jelen може?

    а тапки взяли?:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    хочеться, щоб менше всякої хімії було, ароматів, фосфатів... буду завтра у Ватсонс, гляну ще там... цікаво чи щось з німецького там є підходяще...
     
  8. dreamangel

    dreamangel Member

    І взагалі, дівчата, який хороший дитячий порошок?[/QUOTE]
    Ще до народження малюка користувалась продукцією Amvey, тому питання про вибір дитячого порошку навіть не виникало, користуємось їх порошком для діток і дуже задоволені :girl_smile:( як і іншою продукцією). Головне жодної алергії і на довго вистачає))):girl_dance:
     
  9. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Дівчата, зараз вас насварять, тут тема окрема є про дитяче прання :girl_bye:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Явсе кларом перу і в пологовий теж прала ним. Не котристуйтеся тим ушастим нянем. Зі мною дівчина в палаті була, тоій так малого від того няня обсипало, що аж щось кололи від алергіі. Неонатолог говорила що дуже часті в випадки алергіі на той нянь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Я перу речі малого і навіть свої болгарським Teo Bebe. Відпирає добре і без різкого запаху.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    І я перу Тео бебе рідким! Але так важко його зараз знайти. Купую в Епіцентрі, як натрапляю. Як ні, то беру сухий порошок.

    Барбі, а Ви де купуєте?
     
  13. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Я також ним користуюся. Відпирає досить добре, але для мене перевага цього порошку в тому, що речі, випрані ним, зовсім не пахнуть. На упаковці написано, що порошок на основі натурального мила, не містить хлору та синтетичних ПАР, але в його складі все ж є ензими, оптичні відбілювачі, яких в ідеалі не повинно бути в дитячих порошках, тому хотіла б знайти більш екологічний засіб для прання.
    Teo Bebe має занадто різкий запах.
     
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    бачила такий пару тижнів тому в кіоску з побут. хімкою на Кульпарківській, біля 71ї пошти
     
  15. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Цікаво, який порошок є ідеальний... Сама хочу бебілав купити... А тео бебе також має хороший склад чи є і там якісь мінуси?
     
  16. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Для мене в плані екологічності і безпечності ідеальним є гель для прання домашнього приготування.
    Знайшла недавно рецепт цього гелю, суто заради інтересу його приготувала і тепер все перу тільки ним.
    Рецепт:
    На 1 л. води потрібно 40 гр господарсткого мила і 40 гр. кальцинованої соди.
    Мило натерти на грубому терку, воду загріти і розчинити в ній мило. Коли закипити, додати 2 ст. л соди. Зняти з вогню і остудити.
    Коли цей гель застигає, повністю, він має структуру як густа сметана.
    Він дуже універсальний. Використоють і для чищення і для миття посуду і для прання.
    Я коли його зварила, то перше відмила ним каструлю в якій варила. Результат мене приємно вразив. Потім зразу з тої радості перемила на кухні всі шкафчики, мікрохвильовку. Все відмилось на УРА! Наступного дня попрала постіль і знову все гарно попралось. Тепер я вже місяць його використовую і повністю задоволена. Хіба посуду ним не мию.
    А яка економія на гаманець!
    Правда, в мене одяг не сильно забруднений і важко виводимих плям на ньому не було. Але на разі з тим , що є то цей гель справляється.
    m9ROfXyjuVIH8Ax70VHvpQ.jpg hEGjjulUtSRO0PmyWLLY7w.jpg
     
    • Корисно Корисно x 7
    • Подобається Подобається x 2
  17. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Думаю, такого нема :)
    Недавно читила статтю про те, яких складників не повинно бути в дитячих пральних порошках. Це, зокрема, фосфатні добавки, хлор, фталати, ароматизатори, оптичні відбілювачі, синтетичні ПАР, ензими.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Дуже добрий є український виробник Де Ла Марк - це еко-порошок без запаху , там велика лінійка, для білого, кольорового, універсальний , окремо для дитячих речей. Прала універсальним - відпирав добре, без запаху
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Прала один час Амвеємським порошком дитячим - нічого особливого, запах не різкий, відпирав не ідеально (хіба як вищу температуру виставляти), потім перейшла на порошок Содасан для дітей і алергіків (є в Ватсонс), дуже подобався, зараз і гель для прання Содасан маю, то мені більше за порошок подобається (у кого алергія взагалі лікарі рекомендують саме гелі а не порошки використовувати). З порошків наш "Роял паудер" подобається (навіть кращий за амвеєвський, гарно відпирає), А ще, згадала, брала таку велику банку гелю для делікатного прання "ChanteClair" (підходить для алергіків) італійського виробництва, в них там ще логотип голова півня:girl_crazy:, добре пере і алергії в малої не викликав, отакий, в них багато різних варіантів є [​IMG] Купувала у магазинчику побутової хімії з Європи в центрі на вул. Валовій. А ще користуюсь кондиціонером для речей (від недавна, бо ми уникаємо тих всіх пахучих кондиціонерів, навіть дитячих) Фрош (саме "з екстрактом бавовни"), алергії не викликає, речі м'які, є в Космо.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я кондиціонером не користуюся, але капаю 2-3 краплі лимонної олійки + 1-2 краплі олійки лаванди або ялинки , то речі після прання мають таку гарну свіжість
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Інформативно Інформативно x 1