Поведінка дитини біля грудей

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем zara, 21 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. zara

    zara Well-Known Member

    Модератор:
    Дитина засинає біля грудей.
    Дитина після року самостійно піднімає одяг мами, щоб прикластися до грудей.
    Дитина під час годування крутить, щипає іншу грудь.
    Дитина у віці 1-1,5-2-3 роки постійно вимагає цицю.
    Відповіді на ці і багато інших питань стосовно повединки дитини біля грудей в статтях за посиланнями:
    ******************************************************************
    Чи бувають лактаційні кризи через півтора року годування? Болить грудь внизу, але не схоже ні на лактостаз, ні на що. Ніби мася стукнула, болить, як синець, що з тим робити?
    І ще- останнім часом доця мало того, що все молочко висмоктує, вона бере одну грудь, посмокче 3 секунди, потім іншу. Можливо, напір молока став меньшим, їй не вистачає чи просто лєнь добувати молочко, от і чергує. Спочатку то виглядало, як гра, я не змогла то припинити, тепер це перейшло в звичку, на нічний сон дуже нервується, коли наполягаю щоб вона їла тільки з одної. Чи важливо після півтора років годування щоб мала добиралася до заднього молока? Можливо, що цей біль в груді, який в мене зараз і є наслідком такого годування? :sad: може, то заднє молоко там накопичелось і згорнулось, чи щось таке? :sad: дякую всім хто відізветься.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Грудень 2015
  2. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    тому і почав, що
    Але саме так дітки в цьому віці поводяться. Багато справ, багато вражень в них тепер вдень, а вночі надолужують. Ще й період зубчиків можливий.
     
  3. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Kosmichna, почитайте тему про відмову , там в дописі #9 є посилання на статті - порівняйте з своєї ситуацією, бо те, що Ви описуєте, схоже на відмову.
     
  4. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Танічка, підкажіть у яку тему.

    Моя подруга з Києва, має двох діток. Молодшому два місяці.
    Вдень годує що дві-три години
    вночі - двічі-тричі
    без накладки
    дитина палець не ссе, дурак використовують, коли малеча починає хникати, плакати, по ситуації
    Годує лише молоком. Водичку давала лише в роддомі (народила в серпні, мед.персонал сказав, що дитині жарко і порадив зняти бодік, дати води) В роддомі молока було дуже мало, порадили догодувати сумішшю, не пам'ятаю, чи вона погодилась

    Малий дуже зригує. Майже більшу половину того, що з'їдає. З донечкою такого не було. Лікарі незнають точної відповіді. Говорять, що може бути пов'язано з процесом народження. (окситоцин) Можливо нерв защемлений (?) Робили УЗД - все гаразд. Направили до невропатолога. Синок у неї спокійний, добре спить. Серйозний такий ))) Дякувати Богу, більше нічого не турбує. Були сьогодні у лікаря - вагу набрав якраз добру 1100 гр
    Моя коліжанка говорить, можливо багато повітря "нахапає". Сосок у неї не випуклий, більш плаский.

    Дякую)))
     
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Для початку почитати Правила успішного ГВ за посиланням в Тані в підписі.
    На рахунок зригувань - як визначають, що половину?
     
  6. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    [SIZE=+1]Коментарі до основних правил успішного грудного вигодовування[/SIZE]
    звичайно є імовірність що дитина захоплює повітря
     
  7. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Маємо отаку проблему, хоча може і не проблему, але мене турбує. Малий вночі став їсти приблизно отак: на сон з 9 о 10-11 смокче, а потм встає аж в 4 ранку, потім в 5,6,7 і 8 ранку, ну смокче з 4 майже нонстоп. Мені той проміжок між 10-11 і 4 ранку видається завеликим, трохи груди не витримують, тобто витримують але вже на грані. Пробую тавити будильник десь на 2 ночі, то просто так відрубаюсь, що ніц не чую, встаю тільки як малий встає, вже 5 день так. І будьники різні пробую, всеодно ніц. А як раз таки почула будильник, то малий не хотів їсти і все тут: марно годину старалась впхати груди. Не знаю як з тим бути, дуже це зле для грудей може бути з часом? Бо як випити на ніч м"ятного чаю, то ще нічого, а як не випити - груди як два гарбузика на ранок...
     
  8. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Даш, ну в принципі я думаю, що досить непогано, получається, що в 12 він не ссе, але ж перед тим добряч висить на циці, та й потім підрання - нонстоп. Хіба що для грудей нестерпно, тоді вже щось пробуй, але так цілком нормально, думаю.

    Не факт, що тепер так буде завжди, все одно один період змінюється іншим, може через тиждень вже буде знов частіше ссати, так що розслабся.
     
  9. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    прошу прокоментувати...зараз останні 2 тижні Марко дуже сильно відволікається,коли годую-не можу ні слова сказати,ніхто бути присутнім і т.д....зразу залишає цицю і увага переключається...і ще-почав сильно затискати деснами сосок...аж до дикого болю..не терплю..витягу...то вікова особливість?
     
  10. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Мой Тима на 1 день старше Марка - аналогично. Хоть забивайся в глухой темный уголок :)
     
  11. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    На рахунок відволікання, то точно вікове, я на ДП навіть десь жалілась, коли Ромік був в Марековому віці, що їв тільки в суцільній тиші, навіть найменший звук і все...йому вже циця не потрібна, зразу головою починав крутити.
     
  12. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Наша доця теж вимагала тиші як в бібліотеці. Мені не можна було ні з ким говорити, ні по телефону розмовляти. Починала кряхтіти і фиркати.
    А що до
    , можливо зубчики турбують або просто так забавляється
     
  13. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    ага, перевіряє межи дозволеного, так що тут мама має показати і сказати, що робити так не можна - ти на правильному шляху

    ---------- Додано в 21:45 ---------- Попередній допис був написаний в 21:44 ----------

    можливо
    але так забавлятися не можна
     
  14. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    маю таку підозру..бо він не тільки сосок так стискає...мій палець, забавку і т.д...насолоджується масажем десен,коли я роблю..ну і 3 дні з рук не злазимо і кричимо кілька раз за ніч..ну і соплі..
     
  15. FosIana

    FosIana New Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    В мене доця теж вимагає тиші під час годування...
    Як тільки хтось загворить, то грудь одразу кидається і по сторонам головою крутить, або на інший бік від мене повертається і дивиться що до чого.

    Так що як тільки ми починаємо годуватись, всьо в хаті виключається, на татка нашого шикаєм щоб був тихо....
     
  16. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    В такому віці це нормальна поведінка. Якщо дитина має основні прикладанні навколо снів, то я б не радила при проміжних годуванннях створювати особливі умови.
     
  17. FosIana

    FosIana New Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    вона в принципі в мене і їсть навколо снів. Ми впимо в середноьому 5 раз на день. Тривалість снів різна, але вкладаємся спати тільки з цицьою.
     
  18. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Я теж думаю, що якщо дитина дійсно хоче їсти, то в будь-якій обстановці поїсть і навіть засне, якщо хоче спати, а якщо робюити спеціальні умови зараз, то може до такого звикнути.
     
  19. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Власне це я і мала на увазі - якщо відволікається, значить не дуже то і треба. Бо коли треба і в маршрутці і їсть, і засинає :)
     
  20. snegok

    snegok New Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Я єдине зрозуміла,що моїй дитині циця потрібна зараз не для того,щоб поїсти,а поспілкуватись зі мною!Ми її і погладим і поцямаєм і помнем,і зразу стає легше!
     
  21. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    В моєї Фійки новий прикол. Вона коли засинає мусить хвильку посмоктати пальчик. Я пробувала з тим боротись, але мала хіба нервувалась і вложити її потім було дуже важко. А тепер, коли засинає, посмокче цицю, потім відвернеться, смокче пальчик але другою рукою мусить триматись за цицю. І як тільки я її заберу, будиться і плаче. От так лежимо до повного засинання. Що я не так роблю?