Потроху звідусіль

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем mermaid, 22 Січень 2011.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    У Польщі нині цілий день в усіх новинах про вчинок наших політиків говорять. В шоку всі... Я ще на водінні по радіо почула , що все згадують Україну, але вчитель говорив, ну і дорога, тому не могла розчути, що ж то таке. Вже вдома прочитала на сайті tvn24. Що ж вони роблять??? Як так можна наплювати на людей?
     
  2. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    І я в шоці, новин тут немаю змоги дивитись, а як зайшла у ФБ, а там така новина в топі... Ну чому так?
    Сьогодні в німецькій галереї бачила дідуся на возику, з кисневою маскою, який вибирав внукам іграшки на Різдво, з метро покійно сама виїжджає неповносправна дівчина на возику, без чиєїсь допомоги... Про ціни, якість та речі взагалі мовчу... Я також так хочу, щоб і наші бабусі-дідусі, неповносправні ЖИЛИ, а не існували в тій нещасній державі....
     
  3. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    Щоно слухала в новинах, що США подали петицію, щоб представники нашого кабінету міністрів та їх діти не могли вїжджати в ЄС та США. Щоб вона була дійсна треба 100000 підписів, наразі є тільки 1500. Хтось щось чув за це ? Особливо з тих форумлянок, хто живе закордоном? Як то голосувати, чи можливо через нет?
     
  4. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

  5. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    Rzeczpospolita розпочала кампанію за скасування віз для українців.
    Детальніше тут Доречі, цього тижня були в Польщі, зауважили, що там будують дорогу, попри кордон (Корчова), хотілось би щоб ця дорога була до України без кордонів :)... ех...
     
  6. smugastik

    smugastik Well-Known Member

  7. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    Міхаель Шумахер перебуває в комі :girl_sad:
     
  8. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    замерз Ніагарський водоспад...

    Може не в цю тему написала, тоді вибачайте..
     
  9. smugastik

    smugastik Well-Known Member

  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

  11. smugastik

    smugastik Well-Known Member

  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    Дуров продав свою частку вконтакті .
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Потроху звідусіль

    Ех, обі...ли
    Костюмы сборной Украины в Сочи признали худшими
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    Таку аварію спостерігали вчора багато людей і ми . Випадково обійшлось без жертв. Горіли резервуари на нафтозаводі. Гасили 360 пожарників, 5 пожарних поїздів , і багато пожарних машин.

    [​IMG][​IMG]

    Seshat в карму : пожежа, а не пожар пожежники, пожежні автомобілі...
    Дякую, буду знати )
     
    Останнє редагування: 14 Лютий 2014
  16. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    де це було
     
  17. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    Не знаю чи правильно обрала темку, чи ні, щойно по радейку передали, що з 29 на 30 переводимо годинники на годину вперед. Тепер на годину раніше вставати.
     
  18. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    не знаю чи сюда, але

    С 1 июля 2014 года пособие при рождении ребенка будет выплачиваться в фиксированном размере - 41280 грн! Пособие по уходу за ребенком не будет выплачиваться вообще!

    02 квітня, 2014 06:38


    С 1 июля года пособие при рождении ребенка будет выплачиваться в фиксированном размере - 41280 грн. (НЕЗАВИСИМО ОТ КОЛИЧЕСТВА ДЕТЕЙ)! Пособие по уходу за ребенком не будет выплачиваться вообще!

    Если бы изменения не были бы внесены, то пособие при рождении ребенка составляло:

    на первого ребенка – 30 прожиточных минимумов (с 1 января по 30 июня 2014 года – 30960 грн.);
    на второго ребенка – 60 прожиточных минимумов (с 1 января по 30 июня 2014 года – 61920 грн.);
    на третьего и каждого следующего ребенка – 120 прожиточных минимумов (с 1 января по 30 июня 2014 года – 123840 грн.).

    Изменения внесены Законом Украины от 27.03.2014 г. № 1166-VII «О предотвращении финансовой катастрофы и создания предпосылок для экономического роста в Украине».
     
  19. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Потроху звідусіль

    З нагоди свята Великодня Укрпошта пропонує українцям оригінально та «смачно» привітати своїх рідних та близьких, відправивши їм по пошті плитку молочного або чорного шоколаду в спеціальній упаковці. Акція з поздоровлень Укрпоштою вже стартувала у поштових відділеннях по всій Україні.

    Вартість такого привітання є фіксованою та дорівнює 17 грн. 26 коп. У цю суму вже входить ціна за плитку молочного або чорного шоколаду та її пересилання рекомендованою бандероллю у будь-який куточок України.
    [​IMG]
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    Довго думала куди таку новину віднести, ні то в хіхоньки, ні то в новини.
    Росія вже не знаю чим може здивувати :)
    Вот така буде чебурашка