Потрібно платити?...

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Salata, 16 Травень 2007.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Якщо так, то сумно...:sad:
     
  2. andi

    andi Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    от з цим погоджуюся.
    але тема почалася з чого? з пеналів і випускного.
    я за те, щоб батьки скидалися розумно на те, що потрібно в першу чергу учням! ну захочуть батьки погудіти - ну то хай також скинуться собі, без проблем. :)
    тільки ж проблема в тому, що більшість хабарів вчителям мають конкретну мету, чи не так? батьки дітям своїм змалечку втирають: не парся, синку, ми з учілкою побазаримо в кінці півріччя (а ще легше зайти до завуча/директора - тоді проблєми знято мін. на 1 рік!), і поставить вона те, що треба.
    до речі, порівняти хабарі, що отримують вчителі (цукерки, рушник, горнятко, пару склянок, кава....) кардинально !!! відрізняються від хабарів директорам, завучам... і навіть служакам райвід.освіти!!!

    Уявити навіть важко, який пресинг йде на вчителів зі сторони дирекції, якщо вже проплачена оцінка(н-д: не нижче 7-8 балів). Це жах! вчителя тоді мають за тряпку, за пусте місце. крик, погрози, звинувачення типу: навчіть, знайдіть підхід, ви не професійні, ви....
    а причина тому банальна: хабар...
     
  3. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    наприклад школа, куди ходить моя дитина.

    1. 1 вересня - квіти
    2. День вчителя - квіти+цукерки
    3. віри надії дюбові (бо вчителька Віра)- квіти+цукерки
    4. Миколая
    5. Новий Рік
    6. 8 березня
    7. День народження вчительки
    8 День Матері.

    12 місяців на рік, мінус 4 місяці - канікули. Виходить щомісяця - презент. Як бачимо, у наших супер педагогів День матері не замінило 8 березня.
     
  4. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Миху, а якби я нині була в Україні, то я би не хтіла ні подарунків, ні з теперішніми дітьми працювати! :) А ще більше - з теперішніми програмами!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Я Вас, Олю, розумію. Щкола сильно змінилася з того часу, скажімо, як ще ходив. Є, звичайно й позитиви, але й негативів море. Я б наприклад, відміним 12-річну освіту. 10 років - це якраз. А потім - по спеціальності - кожен свій вибір. А то ходять до школи - хто вже в кавалєрку бавиться, а хто вже в очікуванні....:D
     
  6. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    А в нас 12 років ходять.:eek: Але навчання починається з 5-и років.А колись я до школи йшла в 7. :) Так що ті самі 12 років. Тільки тут ще два роки діти бавляться. ;)
     
  7. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Тому що це створює корупцію.
     
  8. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...


    Я теж з 7-ми ходив. Вважаю, що цього було достатньо.

    У нас з 6 років тепер + 12 = 18, нормально, нє?
     
  9. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Мені здається, що нормально. Мій син цього року закінчує школу. Йому 18. Якраз має добрий розум. А минулого року він би ще був не такий самостійний.
     
  10. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Два (здається) роки тому Кабмін вирішив, що дітьми вважаються особи до 18 років. Раніше - до 14, з 15 до 18 були підлітки.
     
  11. andi

    andi Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Ага, кабмін як постановив, то сверйоз! ;)
    щодо термінів навчання:
    думаю, 12 років було б нормально, якби вже з 9-10 класу йшла певна спеціалізація - н-д гуманітарна, технічна, чи можлива була відмова від деяких необовязкових курсів. так ніби планувалося, тільки що з того...
    Зараз просто програми адаптовують, а користі щось не видно з того.
    Дійсно, навіщо те саме, що вчили за 10 років, вчити 12?
     
  12. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    У будь-якому випадку це не потрібно.
     
  13. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Та то не 12-й рік у школі таке приніс. Просто став дорослішим, а школа тут по стільки - по скільки....
     
  14. Salata

    Salata Active Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Спасибо, действительно, отвлеклись. Так вот, "в первую очередь ученикам" пеналы за 35 грн. не нужны. И одинаковые - тем более. Я куплю, скажем, за 35, 10 человек из группы обошлись бы и 12-ю грн., а кто-то купит за 70 или больше. Для чего уравниловка?
     
  15. Salata

    Salata Active Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Оля, Вы - мой идеал! :) Как приятно, когда человек делает свою работу как следует :)
     
  16. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Добре, що МО не закупляє пенали на всі класи, на всіх дітей.
     
  17. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Закупляє :) Після Присяги...:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    що гірше: діти чи програми?.. :)
     
  19. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    я теж думаю, що нормально...
    але розділив би школу на три етапи...
    щоб було три школи: підготовча, середня та сеціалізлвана...
     
  20. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Нове покоління вибрало пепсі,і за 12 років ледве освоюють радянську програму десятирічки,чи у нас всі вундери за 15 років незалежності стали