Потрібно платити?...

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Salata, 16 Травень 2007.

  1. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    От тому й треба платити - підтримувати один одного по мірі можливості, поки наші обранці нарешті не вхоплять Аріадну за одне місце й знайдуть вихід із хм... тунелю :rolleyes:
     
  2. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    ще трохи — і нашу країну заполонять різного рожу "менеджери", які не матимуть навіть початкової вищої освіти...
     
  3. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    люди з вищою освітою все менш потрібні...
    або хіба номінально...
    вища освіта є?...
    супер, беремо на роботу!...
    бери оцей мішок і неси туди....
     
  4. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Потрібно платити?...

    платити не потрібно.
     
  5. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    чому?
     
  6. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    А я зайду з другої сторони питання.Брати потрібно наперід(авансом) ,а то організуеш клієнту VIP-обслуговування,якщо питаня складне ,проплатиш послуги суміжників зі своїх,а наш нарід такий :"На разі дякую..." І ти в глубокому прольоті,якщо послуги не проплатив , то колегіи вирішать ,що зажилив.Тоді після другого, третього разу ,щоб рішити питання хорошій людині за три дня, рішаєш по нормативам три місяці. Ну як задачка?
     
  7. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    От тільки не навчання! Ні в якому разі! :sad: Можуть бути приватні платні школи, але загальні - безпоплатні. Ви про людей подумали?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Подумав! Тільки Ви подумайте!
     
  9. Salata

    Salata Active Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Знаете, не один раз сталкивалась с некоторыми неудобствами взяток (неофициальных вспомоществований :)):
    - не факт, что человек, взяв деньги, сделает то, за что они заплачены, особенно это касается длительных услуг (присмотр за детьми, больными)
    - не факт, что деньги, собранные "в фонд д/сада или школы" пойдут на ремонт или хотя бы премию учителям (квитанций, конечно, никто не дает)
    - не факт, что учителю нужен чайный сервиз или набор постельного белья. Многие просто из себя выходят потом (в узком кругу), "лучше бы деньги дали".

    Поэтому, на мой взгляд, хороши те платы, от которых остается квитанция.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Умиляюсь я вам русские...
     
  11. Salata

    Salata Active Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    :D :D :D ................
     
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Знайома ситуація. Але різні варіанти "протиотрути" я застосовував ще в совкові часи (це стосовно різних електронних цяцьок).

    Можна вставити батарейку на живлення якогось каскаду. Батарейка сяде - і ага! Жадібний платить втричі більше. Можна запрограмувати так, що дівайс ввімкнеться тільки 63 рази. А потім - див. вище...
    Кароче, клієнтура засвоїла, що мене кидати - собі дорожче :)
     
  13. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Ничё не понял. Где запятая должна быть?:confused:
     
  14. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    просто коли ви давали хабаря — мабуть бачили кому?...
    на людині одразу написано: чи треба давати хабаря, чи не треба...
     
  15. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    І що саме Ви подумали? :confused: Ніде в цівілізованому світі не чула, щоб вся школа була платна! Якби таке було, то ми повернулися би знову до часів неграмотності. Деякі діти їсти не мають всього того, що потрібно для їхнього розвитку повноцінного, а Ви за платні школи...:cool: В Америці, в багатій країні 80% освіти є безкоштовною. Це при тому, що малозабезпечені сім"ї отримують соціальну допомогу, безкоштовне медобслуговування і ще й талони на харчування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Будучи мамою учня в Україні і сама вчителькою ніколи не давала і не діставала ніяких взяток. Тільки квіти, як вияв поваги. :) А от, як 6 років в садочку працювала, то там батьки якісь були привчені щось носити. ;) Час був скрутний, то то якогось рушника принесуть, то коробку цукерок.Брати було якось ніяково, але совість мене не мучила, бо я дійсно з тими дітьми була, як мама. Вихователів тоді не вистачало, а мені спішити було нікуди, то я працювала з ними зі 7-ї ранку до 7-ї вечора.Певно, що батьки самі так довго з ними не були. Я їх вчила від молодшої групи аж до підотовчої і як їсти, і як в туалет ходити, як загартування робити, як спати вдень в сонний час. І це крім навчального процесу. ;) То само собою...І до всіх свят вірші я мусила з кожним вивчити, пісні, танці розівчити. На прогулянках з ними бавилася разом, а не пльотчила з іншими вихователями. Привчала їх як і на грядках працювати, бо ми мали свій квітник, і як майданчик прибирати, як за квітами в групі доглядати, за рибками. Як в ігрових зонах порядок наводити, як свою одежу гарно складати. Вчила шнурки зав"язувати, шапки,сандалки защібати, гудзики.. І за це все я брудними мала 135 рублів! І то з вищою освітою.:rolleyes: Тому, коли батьки щось приносили з вдячності - я брала без докорів сумління. А були такі, що нічого не приносили, бо самі певно не мали як кінці з кінцями звести. І я ніколи не робила різниці між дітьми через те. Були, правда, любимі діти, але не через подарунки батьків, а тому, що якісь ласкавіші були, потульніші - ну, як і власні бувають! :)
    Коли я їх в червні вже випустила, то майже всі ще залишилися на літо ходити аж до школи, аж завідуюча дивувалася. А потім ще зі школи, яка була через паркан, прибігали до мене, як я вже знову малят в молодшу набрала...
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Олю,
    я там писав "З якимись винятками і створенням системи страхування, накопичувальних фондів, тощо, звісно". Тобто, держава гарантує отримання середньої освіти? Держава і платить вчителям достойну зарплату. Не гарантує вищу освіту? Платять батьки чи студенти. Але створюється певна система оплати (кредити, субсидії і т.п.). Якщо, як у Японії, гарантує вищу - знову ж таки встановлює викладачам НОРМАЛЬНУ зарплату.
     
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Платити - можна! Але...
    з обовязковим обгрунтуванням:
    1/ конкретної надананої послуги
    2/ конкретної квоти

    Систему "доплат за низьку з/п" вважаю бздурою і злочином (перед своїми дітьми). Доплачуючи, ми, і дітям закладаємо ідіотську програму хабарництва, і себе заганяємо в невірну систему взаємовідносин "хабар-товар-гроші".
    В нас в п'ятницю проводили ранок "День матері". Класична "активістка" запросила 60 грн.
    -на що саме?
    -на "солодкий стіл"...
    -не злипнеться?
    -не злипнеться, там ще на подарунок виховательці.
    -скільки? бо навіть 40 солодких грн. дитині дупу склеять надовго, або свиням підуть...
    -там ще мамам стіл закладений, фляшчина-друга.
    -а хто пити буде?(більшість після "ранку" втікають)
    -а ми з вами.
    -не буду/не п'ю:rolleyes:
    Після ранку половина чухнула. Дітям - стіл "з гІркою", мамам - стіл "з гІркою гіркОю". Мені, штатному фотографу, втеча не світила: поб'ють, + бізнес постраждає.
    Морозиво плавало по столі, гІрка з дитячого столу перекидАлася на мам-стіл, гіркУ побігли докуповувати (оце МАМИ/бабушкі!!!).
    "Активістка" на ногах стояла ледво-ледво, фотокамера вижила, холодильник забитий апельсинами/салатом. Всі щасливі. :D

    Мораль: хочете/можете влаштувати собі п'янки, пенали, альбоми (останнє обов'язково беріть, в мене - дешевше;) ) - влаштовуйте! На стільки, на кілько хочете/можете. Нє - то - нє.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...

    Да баби без мужиків сільни врезать горькой,вона вже не йде ,:але давай за нас ,за дітей...ну і понеслась душа в рай
     
  20. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Потрібно платити?...


    Зараз на батьківських зборах взагалі про успішність не говориться. Хіба шо одну дві загальні фрази.
    Основна тема - це вікна, двері, дошка, дах протікає, ремонт приміщення і здавання грошей на охорону школи, на школу, на клас, на свята й т.д. Тому я перестав ходити на збори - нема про що слухати.....