Потрібен слінг на 2 тижні. Прошу позичити!

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ksani, 1 Вересень 2007.

  1. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Наш ситцевий- порвався. І от терміново потрібен слінг, щоб пацанчек міг спунькати, поки я буду активно пересуватися. Шити знову не хочу, бо не маю якісних кілець, а замовити, щоб присали з Києва - не встигаю. Може хтось шиє у Львові ? Якби хтось із мамусь міг позичити слінг з кільцями, приблизно на 2 тижні - буду дуже вдячна ! :o
     
  2. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Потрібен слінг на 2 тижні. Прошу позичити!

    У мене "май"... Ксані, а використати кільця від старого подертого для нового не можна? І з шарфами не дружиш? Бо я, ще доки не була "слінго-мамою", т раз, як мала хворіла, просто взяла відріз бязі, який тримала для дитячої постелі, і привязала її. З того, впринципі, і почалося моє "слінгування"
     
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Потрібен слінг на 2 тижні. Прошу позичити!

    а що таке слінг????[​IMG]
     
  4. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Потрібен слінг на 2 тижні. Прошу позичити!

    Старі кільця взяті від сумки, вони напівкруглі - а тому незручні, я з ними трохи намучилася :sad: С шарфами не дружу, а май у мене є. Але він не підходить, треба щоб малий міг на мені поспати кілька годин.

    Додано через 1 хвилину
    Кася, то такий пристрій для носіння дитини. Пращур кенгурушки, але зучніше, фізіологічніше.
     
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Потрібен слінг на 2 тижні. Прошу позичити!

    мій малий в маї прекрасно спить, спробуйте ;)
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Потрібен слінг на 2 тижні. Прошу позичити!

    в мене лляний лежить з кільцями