Посудомийна машина: за і проти

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем VIKI, 17 Квітень 2009.

?

Чи добре відмиває бруд посудомийка?

  1. Відмиває усе

    84 голосів
    33,5%
  2. Зрідка, щось залишається брудне

    155 голосів
    61,8%
  3. Погано миє

    12 голосів
    4,8%
  1. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    в мене навіть деколи за 2 дня назбирується. але в мене маленька машина, на двох. Якщо мити каструлі і сковороідки - то місця малувато.

    саме тому я використовую порошок, а не таблетки :)
     
  2. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    В порівнянні з миттям посуду - тарілки збирати зручно :), доречі я за день деколи назбирую лише пів машинки, на другий день залишати не раджу, ну це вже трохи не гігієнічно, і тоді мене рятує функція половинного завантаження. І звісно мию кастрюлі та сковорідки, бо інакше для чого ПМ?

    Ще мені здаеться важливим мати функцію аква-стоп, чи інший захист від протікань, щоб спокійно спати вночі, коли ваша ПМ працює :girl_claping:.
     
  3. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Може у когось була схожа проблема. Після миття у нашій машинці,з недавніх пір,посуд виходить ...сивий.Якщо на баняках цього не помітно,то прозорий посуд та бокали -це просто жах.Ополіскувач ставили і на мінімум ,і на максимум, і ніяк,сіль є.У нас ,коли щось закінчується,то має загорітись індикатор,але все в порядку.А посуд далі сивий :girl_in_dreams:...
     
  4. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    в мене та сама проблема!!!!!!!такий собі*заскок*! теж все доливаю,відливаю,і толку мало! кілька раз так помиє,а потім знов вертається до нормального миття........
     
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    У мене скляний посуд помитий ідеально. А от на чорних баняках лишаються білі плямки.
     
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    швидше за все, то погано змита сіль. а погано вона змилася,бо ви напевно, як досипали сіль у відділення для солі, то погано його закрили/закрутили.

    в мене було так декілька раз. я не до кінця закрутила відділення солі і потім був такий сивий посуд.


    а скляний і металевий посуд в мене теж ідеально прозорий/блискучий, без плям. Якщо є плями, треба збільшити розхід ополіскувача і/або зменшити розхід солі
     
  7. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Якщо ви давно користуєтесь машинкою і вона погано стала мити треба помити машинку. В ДЦ продається такий рідкий засіб "Калгоніт" рідина половину синього кольору половину білого (щось типу того) для миття посудомийок. Берете цей засіб відриваєте наліпку ставите в контейнер для вилок діркою вниз ,вмикаєте машинку на найвищу температуру і миєте пусту машинку без посуду. Я таку процедуру роблю 1 раз на 3 місяці.
     
  8. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Ну все, мої дорогі, можете і мене привітати!
    Купили ми омріяний Бош на 9 комплектів, закупилися порошком, сіллю та ополіскувачем і насолоджуємось. :) Старі баняки поступово набувають первісного вигляду, скло сяє, але є одна проблемка: звернула увагу, що картинка на тарілці моєї дитини стала линяти, а ще одна тарілка взагалі розбилася (але то вже моя вина, мабуть, а може і мала сама гепнула, вона у нас обожнює завантажувати-розвантажувати машинку). А як у вас?
     
  9. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    У нас також Бош на 9 комплектів. Наразі займає своє почесне місце. Вже майже все є, але оскільки чоловік (він у мене просто розумничка і чарівник) змушений був доробити кухню під вбудовану посудомийку, бо ніяка інша нам в наш "гігантський метраж" не ставала. А оскільки процес гальмувався через Свята, то ще не зовсім закінчені меблі. Але вже цього тижня сподіваюсь доробить все і також буду балдіти.
     
  10. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    І у нас! Вбудована, частина кухонного гарнітуру. Насправді дуже зручна штука, особливо в свята, коли повно гостів, і потім не треба ті всі тарілки мити руцями...Я спочатку якось скептично до посудомийки поставилася, бо то була ідея чоловіка, але зараз оцінила всі її переваги!
     
  11. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    а в мене ножі Berhoff всі потріскали і поломались в посудомийці!
     
  12. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Ми раніше про посудомийку навіть не мріяли, тому і місця для неї не передбачили, але виявилося, що наша тумба біля мийки якраз того самого розміру, тому ми поставили посудомийку на її місце. Все барахло з тумби я планую запхати в окремостоячий сервантик, він в нас вже розкроєний, залишилося тільки докупити дверцята і скласти. У нас також цей процес загальмувався з тої самої причини, що у вас. :)

    ---------- Додано в 14:16 ---------- Попередній допис був написаний в 14:14 ----------

    В інструкції до нашої пише, що ножі там мити небажано, хоча я свої "народні" мила, і нічого. Я навіть дошку для нарізання запхала, то вона повернулася до свого природного кольору. :)
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    А що посудомийки бувають різних розмірів? Клас! Я вже й сама захотіла її!А які цінові категорії посудомийок?
    Я вже задумалася над прибданням такої диво-техніки. Тут багато досвідчених користувачів, якої марки посудомийку порадите?
     
    Останнє редагування: 11 Січень 2010
  14. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Бувають 45- та 60-сантиметрової ширини. Вбудовуються переважно 60-см, але є кілька моделей 45-см для вбудованого варіанту. Ми свою БОШ брали шось за 4500грн...по акції. БОШ нам здалася оптимальним варіантом ціна-якість. Ну і деякі приколи там є суто БОШівські...

    ---------- Додано в 16:59 ---------- Попередній допис був написаний в 16:55 ----------

    У мене баняки, на яких була пошкоджена емаль, стали іржавіти після миття в ПМ, ну але їм і так вже багатсько років, тому я не дуже з того розстроїлася...Ще ножі мають трошки потерті ручки після ПМ...А взагалі у ПМ не можна деякий посуд ставити: дерево, пластмаси старого виробництва...
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    а ті приколи це добре, чи погано?
     
  16. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    ножі БЕРГГОФФ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! будьте уважні. Дивіться чи на упаковці є значок, що вони призначені для миття в посудомийках, а то в 85% - ножі берггофф як і вінцер etc. - не призначені для миття в посудомийках, особливо ті, що з дерев'яними ручками. Що логічно в принципі.
    Купуючи б.-я. елемент посуду, я обовязково звертаю увагу чи можна це мити в посудомийній машині, маю навіть "під лозу" посудину для нарізного хліба для гостей, мию в посудомийці.

    Про розміри. В основному ширина посудомийок 45-60 см, 50 см часом мають деякі з тих, що на 10 комплектів посуду. Ширші - це промислові посудомийні машини. В принципі мені вистачає 45 см - на 9 комплектів посуду, але гості у нас доволі часто, то якби вибір робила б зараз однозначно ставила б на 12 комплектів (60 см).
    Ціни посудомийних машин коливаються від 1800 грн до ... (8000 грн і вище). Все залежить від фірми (якщо бош чи мілє... то відповідно іціна як за бош чи мілє, хоча маю не найдешевшу арістон і дууууууууже задоволена), від класу сушки/миття, від - вбудована/стаціонарна, та інших деталей (опцій).
    Найдорожчі звісно клас миття/сушки/енергозбереження ААА.

    ---------- Додано в 17:03 ---------- Попередній допис був написаний в 17:00 ----------

    клас сушки - це важливо, як на мене (раніше десь про це вже Ума згадувала)
    тобто в ідеалі звичайно клас миття/сушки/енергозбереження ААА.
     
  17. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Ножі, навіть ті, які можна мити в ПМ, краще мити при циклі, в якому температура найменша. Ножі категорично не можна мити в гарячій воді, від того вони тупляться. У мене є професійні ножі, там в інструкції дуже детально описано як за ними доглядати, замітка про гарячу воду також є.
    Тому я навіть старі дешеві не мию в ПМ, у мене проблема їх гострити :sad:

    А я сьогодні не змогла знайти ополіскувач до ПМ :sad:
    У Космо мені взагалі заявили, що такого не існує... :girl_haha:
     
  18. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    А можна, я ще доповню (можна буде потім розповідати, як анекдот): вони (у Космо) ще доводили, що і солі до посудомийки немає. :)
     
  19. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

     
  20. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    а ми їх купили раніше, ніж посудомийну :):girl_crazy: