Поради в'язальницям

Тема у розділі 'В'язання', створена користувачем Morada, 7 Жовтень 2009.

  1. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Поради в'язальницям

    http://club.osinka.ru/topic-48383?p=3463328#3463328
    а ви дивились по ось цих майстер-класах?
    я сама не вязала пінетки, тому не знаю що і як треба зменшувати.
     
  2. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Я декілька разів в"язала пінетки і жодного разу не змогла дотримуватись схеми. П"яточка в мене виходить гарно. Я на 3 чи 4 ряді в"язання верху зменшую на петлю. Можна пробувати вже з першого разу, залежить від вашого натягу нитки, самих ниток. В мене ніколи передок рівно не виходить зате :girl_smile:.
     
  3. Ajwa

    Ajwa New Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    http://www.youtube.com/watch?v=t7zJXWxF6h0
    просто регулярно тисніть на "паузу" і робіть разом з ним. виходить так само ;)
     
  4. agatha

    agatha Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Дівчатка, начиталась форуму, надивилась ваших робіт і терміново хочу що-небудь в"язане. Сама не в"яжу ( але про курси в"язання подумую), мама порадила мені жінку, яка мені зв"яже, але їй чітко потрібно сформулювати завдання. А я ніяк не визначусь, що хочу: шарф+шапку, светр чи кофту на гудзиках. Підкажіть, будь-ласка, сайт, де можна подивитись готові роботи+ схеми в"язання. Чи такого сайта нема? Наперед дуже дякую.
     
  5. Nelpis

    Nelpis New Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Таких сайтів є багато. ))) Мені особисто подобаються найбільше оці - http://club.osinka.ru/topic-55374 або http://www.ravelry.com/patterns/crochet

    Ще є в жж багато тем та й дядько Google завжди допоможе ))))
     
  6. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Поради в'язальницям

    [​IMG]
    дівчата, вяжу таке плаття (мав бути топік вже давним-давно, а тепер вирішила довязати). нитка блискуча+обвита золотистою люрексовою ниткою. на все плаття мені бракує. порадьте яким кольором довязати. синя неблискуча, і трошки товща. бузкова чуть блискуча і теж трошки товща. коричнева блискуча без люрексу, такої ж товщини як основний колір. хочу його на Паску вдягнути, тому має бути святкове)
    здається, що пасує найбільш коричнева, бо одинакові нитки, але щось мені то таке банальне поєднання кольорів)))
     
  7. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Поради в'язальницям

    народ, та допоможіть вибрати гарний і підходящий колір)))
    якщо ніякий не підходить то тоже скажіть.
     
  8. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Поради в'язальницям

    я би обрала коричневі, бо вони все таки по товщині однакові і більш нарядніші мені чи що. Ну на крайняк сині би розглядала. От бузкові особисто мені не подобаються (без образ)
     
  9. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Поради в'язальницям

    а вам просто колір не подобається чи поєднання з основним кольором?
     
  10. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Я не супер-пупер спец, але скажу :girl_smile:. Сама я коричневий колір не дуже полюбляю, але для сукні буде він найкращим. Нитка Ваша біла дуже тоненька і якщо дов"язувати грубшою, навіть іншим узором, то воно буде дуже помітно і буде трохи стояти той низ, як підкрохмалений. Хіба можна докупити моток іншого кольору такої ж товщини, як біла :girl_smile:
     
  11. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Я сам коричневий не люблю, та й скучновате поєднання.. Але то що по товщині підходить - це вагомий +.
    А по кольору - синій, гарно і нарядно було б.
     
  12. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Поради в'язальницям

    головне - товщина...з того й виходьте
     
  13. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Поради в'язальницям

    мене в синьому смущає то що він неблискучий, а основна нитка блискуча. чи то нічого?
    то вроді бегонія ярнарт
    а блискучі то гарус, але їх вже нема в продажу
     
  14. taramay

    taramay Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Також за коричневий. А яким узором будете дов'язувати? Спробуйте інший, буде як кайма.
    Або білою дов'яжіть красивий край, а знизу наберіть коричневою, як рюш. Ось як тут
    [​IMG]
     
  15. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Поради в'язальницям

    мені не стає по довжині бежевої нитки. ще треба десь пів спідниці, тому думала дати вузеньку полоску коричневого наприклад кольору потім таку ж вузеньку бежевою, а потім широку (до потрібної довжини) коричневою. оцю широку планувала як кайму
     
  16. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради в'язальницям

    я не спец, але мені видається, що сукня тоді буде не парадна, а пляжна.
     
  17. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Маю чорний Гарус залишок, могла б обміняти на якісь інші...але то поєднання буде ще більш банальним. Хоча мені краще ніж коричневий.


    Може ми просто не бачимо всієї картини :scratch_one-s_head::connie_pull-pigtail ...
     
  18. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Поради в'язальницям

    якщо такі полоски робити?
    а як довязати щоб була парадною?
     
  19. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Мені здається, що тільки у випадку, якщо низ буде коричневий. І то треба узор якийсь інший. Справді, зробити як кайму широку.
     
  20. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Поради в'язальницям

    ок, дякую
    чи варто ще якісь елементи коричневим зробити?
    може пояс? чи краще з тканини додати елементи? якого кольору?